Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
6859 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe E. | Fi.Ck14ya |
| 30 PLN | |
6860 |
1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe G. | Fi.Ck14xa |
| 30 PLN | |
6861 |
1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe D. | Fi.Ck14xa |
| 30 PLN | |
6862 |
| 30 PLN | |
6863 |
1952 koperta o sygnaturze IV-52 z hasłem propagandowym C, na odwrocie stempelek z adresem. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
6864 |
| 120 PLN | |
6865 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 19 + 23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
6866 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 19 + 20b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
6867 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 19 + 18b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
6868 |
1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy zaokrąglone, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe E. | Fi.Ck16b2 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
6869 |
1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VII.53. | Fi.Cp 136 |
| 40 PLN | |
6870 |
1953 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VII.53. | Fi.Cp 136 |
| 40 PLN | |
6871 |
1953 całostka z hasłem 20b i sygnaturą VII.53. | Fi.Cp 136 |
| 40 PLN | |
6872 |
1953 całostka z hasłem 22 i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 35 PLN | |
6873 |
1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 35 PLN | |
6874 |
1953 całostka z hasłem 20b i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 35 PLN | |
6875 |
1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 35 PLN | |
6876 |
1953 całostka z hasłem 18b i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 35 PLN | |
6877 |
1953 całostka z hasłem 19 i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 35 PLN | |
6878 |
1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą IX.53. | Fi.Cp 135 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
6879 |
1953 całostka z hasłem 22 i sygnaturą IX.53. | Fi.Cp 135 |
| 35 PLN | |
6880 |
1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą IX.53. | Fi.Cp 135 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
6881 |
1953 całostka z hasłem 20b i sygnaturą IX.53. | Fi.Cp 135 |
| 35 PLN | |
6882 |
1953 całostka z hasłem 18b i sygnaturą IX.53. | Fi.Cp 135 |
| 35 PLN | |
6883 |
1953 całostka z hasłem 19 i sygnaturą IX.53. | Fi.Cp 135 |
| 35 PLN | |
6884 |
1953 całostka z hasłem 22 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 30 PLN | |
6885 |
1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 30 PLN | |
6886 |
1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 30 PLN | |
6887 |
1953 całostka z hasłem 20b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 30 PLN | |
6888 |
1953 całostka z hasłem 19 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 30 PLN | |
6889 |
1953 całostka z hasłem 18b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 30 PLN | |
6890 |
1953 Mikołaj Kopernik, całostka. | Fi.Cp 137 |
| 45 PLN | |
6891 |
1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe H. | Fi.Ck16Ia1 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
6892 |
1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe G. | Fi.Ck16Ia1 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
6893 |
1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe F. | Fi.Ck16Ia1 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
6894 |
1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe E. | Fi.Ck16Ia1 |
| 50 PLN | |
6895 |
1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe D. | Fi.Ck16Ia1 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
6896 |
1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe C. | Fi.Ck16Ia2 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
6897 |
1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy zaokrąglone, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe F. | Fi.Ck16b2 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
6898 |
1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe H. | Fi.Ck16a2 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |