Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
6819 |
1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
6820 |
1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
6821 |
1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
6822 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VII.52. | Fi.Cp 125 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
6823 |
1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VII.52. | Fi.Cp 125 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
6824 |
1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VII.52. | Fi.Cp 125 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
6825 |
1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja. | Fi.Cp 126 |
| 35 PLN | |
6826 |
1951 całostka z okazji tygodnia młodzieży. | Fi.Cp 126 |
| 10 PLN | |
6827 |
1951 całostka z okazji festiwalu młodzieży. | Fi.Cp 128 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
6828 |
1951 całostka z okazji powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 15 PLN | |
6829 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 120 PLN | |
6830 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51 i usterką "uszkodzone e w niezwyciężony", gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
6831 |
1952 całostka z hasłem 20b. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
6832 |
1952 całostka z hasłem 18b, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 15 PLN | |
6833 |
1952 całostka z hasłem 19, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 15 PLN | |
6834 |
1952 całostka z hasłem 20b, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
6835 |
1952 całostka z hasłem 21c, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 15 PLN | |
6836 |
1952 całostka z hasłem 22, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
6837 |
1952 całostka z hasłem 23, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
6838 |
1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
6839 |
1952 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
6840 |
1952 całostka z hasłem 20b i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
6841 |
1952 całostka z hasłem 21c i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
6842 |
1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
6843 |
1952 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
6844 |
1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VII.52. | Fi.Cp 131 |
| 95 PLN SPRZEDANY | |
6845 |
1952 całostka z hasłem 20b i sygnaturą VII.52. | Fi.Cp 131 |
| 55 PLN SPRZEDANY | |
6846 |
1952 całostka z hasłem 22 i sygnaturą V.52. | Fi.Cp 131 |
| 25 PLN | |
6847 |
1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą V.52. | Fi.Cp 131 |
| 25 PLN | |
6848 |
1952 całostka z hasłem 21b i 23 i sygnaturą III.52. | Fi.Cp 132 |
| 30 PLN | |
6849 |
1952 całostka z hasłem 19 i 18b i sygnaturą III.52. | Fi.Cp 132 |
| 30 PLN | |
6850 |
1952 całostka z hasłem 19 i 23 i sygnaturą III.52. | Fi.Cp 132 |
| 30 PLN | |
6851 |
1952 całostka z hasłem 22 i 23 i sygnaturą III.52. | Fi.Cp 132 |
| 30 PLN | |
6852 |
1952 całostka z hasłem 21c. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
6853 |
1952 całostka z hasłem 22. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
6854 |
1952 całostka z hasłem 23. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
6855 |
1952 całostka z hasłem 19. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
6856 |
1952 całostka z hasłem 18b. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
6857 |
| 30 PLN | |
6858 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe F. | Fi.Ck14ya |
| 30 PLN | |