Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 16. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
13769

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
10 PLN
13770

1951 kartka z przedrukiem Groszy. Gwarancja.

Fi.Cp 124
60 PLN
13771

1952 "Elektryfikacja" zestaw 5 czystych kopert z hasłami propagandowymi: D, E, F, G, H, klapy zakończone ostro, NADAWCA i trzy linie.

Fi.Ck14
60 PLN
13772

1952 Budownictwo mieszkaniowe, część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura III.52, z hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp132A
10 PLN
13773

1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 22 + 23.

Fi.Cp132
20 PLN
13774

1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 21 + 23.

Fi.Cp132
20 PLN
13775

1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 19 + 23.

Fi.Cp132
20 PLN
13776

1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 19 + 20.

Fi.Cp132
20 PLN
13777

1952 koperta z hasłem H i sygnaturą XI.51, błąd uszkodzone R w GR, gwarancja.

Fi.Ck 13
50 PLN
13778

1952 koperta z hasłem C i sygnaturą XI.51.

Fi.Ck 13
10 PLN
13779

1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą III.53.

Fi.Cp 136
12 PLN
13780

1953 koperta z hasłem G na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki.

Fi.Ck 16I
25 PLN
13781

1953 koperta z hasłem H na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki.

Fi.Ck 16I
25 PLN
13782

1953 koperta z hasłem F na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki.

Fi.Ck 16I
25 PLN
13783

1953 koperta z hasłem E na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja.

Fi.Ck 16I
60 PLN
13784

1953 koperta z hasłem D na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja.

Fi.Ck 16I
60 PLN
13785

1953 koperta z hasłem C na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja.

Fi.Ck 16I
60 PLN
13786

1953 koperta lotnicza.

Fi.Ck 17a
35 PLN
13787

1954 koperta z unieważnionym znakiem opłaty użyta do celow służbowych przez Dyrekcję Okręgową Poczty i Telekomunikacji w Łodzi, gwarancja.

900 PLN
13788

1954 koperta z unieważnionym znakiem opłaty użyta do celow służbowych przez Dyrekcję Poczty i Telekomunikacji w Krakowie, gwarancja.

900 PLN
13789

1954 całostka z hasłem propagandowym 23, sygnaturą III-53 i nadrukiem typ 16.

Fi.Cp 136
15 PLN
13790

1954 całostka z hasłem propagandowym 22, sygnaturą IX-52 i nadrukiem typ 19.

Fi.Cp 132 A
15 PLN
13791

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp136
50 PLN
13792

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 16b, gwarancja.

Fi.Cp 136
50 PLN
13793

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 16a, gwarancja.

Fi.Cp 136
60 PLN
13794

Fi.Cp 136
60 PLN
13795

1954 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 16b, gwarancja.

Fi.Cp 132
75 PLN
13796

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 16b, gwarancja.

Fi.Cp 136
50 PLN
13797

Fi.Cp 136
50 PLN
13798

1954 wydanie prowizoryczne, całostka (na odpowiedź) z nadrukiem typ 19a, gwarancja.

Fi.Cp 132B
50 PLN
13799

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 19a, gwarancja.

Fi.Cp 132A
50 PLN
13800

Fi.Cp 132B
50 PLN
13801

Fi.Co 132
150 PLN
13802

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, gwarancja.

Fi.Cp 136
100 PLN
13803

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5, gwarancja.

Fi.Cp 136
120 PLN
13804

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja.

Fi.Cp 136
150 PLN
13805

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja.

Fi.Cp 136
120 PLN
13806

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10, gwarancja.

Fi.Cp 131
200 PLN
13807

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja.

Fi.Cp 136
60 PLN
13808

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11, gwarancja.

Fi.Cp 136
150 PLN