Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13769 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 125 |
| 10 PLN | |
13770 |
1951 kartka z przedrukiem Groszy. Gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 60 PLN | |
13771 |
1952 "Elektryfikacja" zestaw 5 czystych kopert z hasłami propagandowymi: D, E, F, G, H, klapy zakończone ostro, NADAWCA i trzy linie. | Fi.Ck14 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
13772 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura III.52, z hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp132A |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
13773 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 22 + 23. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
13774 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 21 + 23. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
13775 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 19 + 23. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
13776 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna, sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 19 + 20. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
13777 |
1952 koperta z hasłem H i sygnaturą XI.51, błąd uszkodzone R w GR, gwarancja. | Fi.Ck 13 |
| 50 PLN | |
13778 |
1952 koperta z hasłem C i sygnaturą XI.51. | Fi.Ck 13 |
| 10 PLN | |
13779 |
1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 12 PLN SPRZEDANY | |
13780 |
1953 koperta z hasłem G na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki. | Fi.Ck 16I |
| 25 PLN | |
13781 |
1953 koperta z hasłem H na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki. | Fi.Ck 16I |
| 25 PLN | |
13782 |
1953 koperta z hasłem F na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki. | Fi.Ck 16I |
| 25 PLN | |
13783 |
1953 koperta z hasłem E na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja. | Fi.Ck 16I |
| 60 PLN | |
13784 |
1953 koperta z hasłem D na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja. | Fi.Ck 16I |
| 60 PLN | |
13785 |
1953 koperta z hasłem C na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja. | Fi.Ck 16I |
| 60 PLN | |
13786 |
1953 koperta lotnicza. | Fi.Ck 17a |
| 35 PLN | |
13787 |
1954 koperta z unieważnionym znakiem opłaty użyta do celow służbowych przez Dyrekcję Okręgową Poczty i Telekomunikacji w Łodzi, gwarancja. | |
| 900 PLN | |
13788 |
1954 koperta z unieważnionym znakiem opłaty użyta do celow służbowych przez Dyrekcję Poczty i Telekomunikacji w Krakowie, gwarancja. | |
| 900 PLN | |
13789 |
1954 całostka z hasłem propagandowym 23, sygnaturą III-53 i nadrukiem typ 16. | Fi.Cp 136 |
| 15 PLN | |
13790 |
1954 całostka z hasłem propagandowym 22, sygnaturą IX-52 i nadrukiem typ 19. | Fi.Cp 132 A |
| 15 PLN | |
13791 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN | |
13792 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 16b, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 50 PLN | |
13793 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 16a, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
13794 |
| 60 PLN | |
13795 |
1954 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 16b, gwarancja. | Fi.Cp 132 |
| 75 PLN | |
13796 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 16b, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 50 PLN | |
13797 |
| 50 PLN | |
13798 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka (na odpowiedź) z nadrukiem typ 19a, gwarancja. | Fi.Cp 132B |
| 50 PLN | |
13799 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 19a, gwarancja. | Fi.Cp 132A |
| 50 PLN | |
13800 |
| 50 PLN | |
13801 |
1954 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 2, gwarancja. | Fi.Co 132 |
| 150 PLN | |
13802 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 100 PLN | |
13803 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 120 PLN | |
13804 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 150 PLN | |
13805 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 120 PLN | |
13806 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10, gwarancja. | Fi.Cp 131 |
| 200 PLN | |
13807 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
13808 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 150 PLN | |