Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13849 |
1963 Karty pocztowe - kompletny rocznik 34 sztuk + dodatkowo: karta 232II, komplet 12 sztuk 233II z hasłami propagandowymi i 233 "Karta informacyjna korespondenta ochrony roślin", czyste. | Fi.Cp224-242, 232II, |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
13850 |
1963 koperta z sygnaturą IX.63. | Fi.Ck 37 |
| 10 PLN | |
13851 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 karat, czyste. | Fi.Cp248-255 |
| 55 PLN | |
13852 |
1964 koperty z okazji 600-lecia UJ. | Fi.Ck 38-40 |
| 15 PLN | |
13853 |
1965 wydanie lotnicze na konkurs Fryderyka Chopina, zestaw 3 kopert z brakami kolorów, gwarancja. | Fi.Ck 41s, 41t, 41u |
| 1 000 PLN SPRZEDANY | |
13854 |
1965 Karty pocztowe - kompletny rocznik 31 sztuk, czyste. | Fi.Cp263-293 |
| 80 PLN | |
13855 |
1965 Brak barwy czarnej - VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina - czysta koperta, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Ck41t |
| 500 PLN | |
13856 |
1965 koperta z sygnaturą III.65. | Fi.Ck 42 |
| 5 PLN | |
13857 |
1966 Karty pocztowe - kompletny rocznik 21 sztuk, czyste. | Fi.Cp294-314 |
| 42 PLN | |
13858 |
1966 koperta z silnie przesuniętym drukiem. | Fi.Ck 42 |
| 50 PLN | |
13859 |
1967 wydanie lotnicze, całostka bez koloru czarnego - brak rysunku pióra i napisu Polska, gwarancja. | Fi.Ck 45s |
| 400 PLN | |
13860 |
1967 koperta z sygnaturą VIII.66. | Fi.Ck 44 |
| 7 PLN | |
13861 |
1967 koperta z sygnaturą VIII.66. | Fi.Ck 43 |
| 5 PLN | |
13862 |
1970 koperta z sygnaturą II.70. | Fi.Ck 51 |
| 5 PLN | |
13863 |
1970 koperta z sygnaturą VI.70. | Fi.Ck 51 |
| 10 PLN | |
13864 |
1971 koperta z silnie przesuniętym drukiem barw. Gwarancja. | Fi.Ck 53 u |
| 150 PLN | |
13865 |
1971 koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie. | Fi.Ck 54 |
| 70 PLN | |
13866 |
1973 list na kopercie firmowej Obywatelskiego Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie. | |
| 30 PLN | |
13867 |
1991 fałszerstwo koperty na szkodę poczty. | Fi.Ck 90 FPt |
| 80 PLN | |