Aukcja zakończy się 06.05.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 14. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
5084

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami, gwarancja Mikstein, Jungjohann BPP.

Fi.17-9No
270 PLN
5085

1918 pierwsze wydanie lubelskie, kompletna seria na liście poleconym z Lublina.

Fi.17-19
Mi.17-19 
150 PLN
5086

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków na wycinkach, gwarancja Gryżewski.

Fi.17-19
40 PLN
SPRZEDANY
5087

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria ze znaczkiem za 10 halerzy z błędem "cztery szpony w lewej nodze orła" skasowana 15.I.1919 na kopercie okienkowej, gwarancja.

Fi.17B1, 18, 19
Mi.17-19 
100 PLN
5088

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków, gwarancja Falkowski.

Fi.17-9
35 PLN
5089

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.17-19
Mi.17-19 
110 PLN
5090

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria, gwarancja.

Fi.17-19
Mi.17-19 
100 PLN
SPRZEDANY
5091

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Ryblewski.

Fi.19 No
Mi.19 K 
35 PLN
SPRZEDANY
5092

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Gryżewski.

Fi.19 No
Mi.19 K 
70 PLN
SPRZEDANY
5093

1918 drugie wydanie lubelskie, seria skasowana 19.II.1919 na kopercie miejscowego listu poleconego, opinia.

Fi.20-29
Mi.20-28 
200 PLN
SPRZEDANY
5094

1918 drugie wydanie lubelskie, seria 10 znaczków ze znaczkiem 22b, gwarancja.

Fi.20-29
Mi.20-28 
325 PLN
5095

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z 3/3 hal., gwarancja.

Fi.20
Mi.20 
90 PLN
SPRZEDANY
5096

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.21
Mi.21 
25 PLN
5097

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwiazdka i litera P, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
35 PLN
5098

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
5099

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal., gwarancja Mikstein.

Fi.21
Mi.21 
15 PLN
5100

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwiazdka i litera P, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
15 PLN
5101

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
5102

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
5103

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwiazdka i litera P, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
45 PLN
SPRZEDANY
5104

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b
360 PLN
5105

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a No
Mi.25A 
50 PLN
SPRZEDANY
5106

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk

Fi.25a B9,B10
Mi.25I 
200 PLN
5107

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z przesunietym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędami "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b 2xB10
400 PLN
5108

1918 drugie wydanie lubelskie, list do Rosji ze stemplem cenzury do lkorespondencji zagranicznej MSZ i pozostałością zaklejki cenzorskiej, fotoatest.

Fi.25a
Mi.25 I 
1 200 PLN
5109

1918 drugie wydanie lubelskie, przekaz paczkowy z Ostrowca do Końska, opłatę za awizowanie paczki pobrano 1/3 znaczka za 45 hal., rzadkie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I 
1 750 PLN
5110

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 ha., prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA", gwarancja.

Fi.25 B9
Mi.25 I 
50 PLN
5111

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoszarym, prawy znaczek z błędem "brak ZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b B10
Mi.25A 
150 PLN
SPRZEDANY
5112

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędem "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I 
150 PLN
5113

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i opis Gryżewski.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
5114

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.27a No
Mi.26 K 
180 PLN
5115

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.27a No
Mi.26 K 
170 PLN
5116

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Kwaśniewski.

Fi.27a No B5
Mi.26 K 
135 PLN
SPRZEDANY
5117

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym i z brzegowym uszkodzeniem jego lewej strony, gwiazdka i litera P, gwarancja Ryblewski.

Fi.27a
Mi.26 
90 PLN
5118

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym i z brzegowym uszkodzeniem jego lewej strony, gwiazdka, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.27b
Mi.26 
180 PLN
SPRZEDANY
5119

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z odwróconym nadrukiem, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.28 No
Mi.26 K 
150 PLN
5120

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.28 No
Mi.27 K 
320 PLN
SPRZEDANY
5121

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal., gwarancja Krawczyk.

Fi.28
Mi.26 
70 PLN
5122

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal., gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
25 PLN
SPRZEDANY
5123

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z przsunięciem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
35 PLN
SPRZEDANY