Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5084 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami, gwarancja Mikstein, Jungjohann BPP. | Fi.17-9No |
| 270 PLN | |
5085 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, kompletna seria na liście poleconym z Lublina. | Fi.17-19 Mi.17-19 |
| 150 PLN | |
5086 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków na wycinkach, gwarancja Gryżewski. | Fi.17-19 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5087 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria ze znaczkiem za 10 halerzy z błędem "cztery szpony w lewej nodze orła" skasowana 15.I.1919 na kopercie okienkowej, gwarancja. | Fi.17B1, 18, 19 Mi.17-19 |
| 100 PLN | |
5088 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków, gwarancja Falkowski. | Fi.17-9 |
| 35 PLN | |
5089 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.17-19 Mi.17-19 |
| 110 PLN | |
5090 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria, gwarancja. | Fi.17-19 Mi.17-19 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
5091 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Ryblewski. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
5092 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Gryżewski. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
5093 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria skasowana 19.II.1919 na kopercie miejscowego listu poleconego, opinia. | Fi.20-29 Mi.20-28 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
5094 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria 10 znaczków ze znaczkiem 22b, gwarancja. | Fi.20-29 Mi.20-28 |
| 325 PLN | |
5095 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z 3/3 hal., gwarancja. | Fi.20 Mi.20 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
5096 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 25 PLN | |
5097 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwiazdka i litera P, gwarancja Krawczyk. | Fi.21 |
| 35 PLN | |
5098 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
5099 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal., gwarancja Mikstein. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
5100 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwiazdka i litera P, gwarancja Krawczyk. | Fi.21 |
| 15 PLN | |
5101 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
5102 |
| 20 PLN | |
5103 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwiazdka i litera P, gwarancja Schmutz. | Fi.22a |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
5104 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b |
| 360 PLN | |
5105 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Ryblewski. | Fi.25a No Mi.25A |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
5106 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk | Fi.25a B9,B10 Mi.25I |
| 200 PLN | |
5107 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z przesunietym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędami "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b 2xB10 |
| 400 PLN | |
5108 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list do Rosji ze stemplem cenzury do lkorespondencji zagranicznej MSZ i pozostałością zaklejki cenzorskiej, fotoatest. | Fi.25a Mi.25 I |
| 1 200 PLN | |
5109 |
1918 drugie wydanie lubelskie, przekaz paczkowy z Ostrowca do Końska, opłatę za awizowanie paczki pobrano 1/3 znaczka za 45 hal., rzadkie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 1 750 PLN | |
5110 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 ha., prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA", gwarancja. | Fi.25 B9 Mi.25 I |
| 50 PLN | |
5111 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoszarym, prawy znaczek z błędem "brak ZTA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25A |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
5112 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędem "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 150 PLN | |
5113 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i opis Gryżewski. | Fi.25b Mi.25I |
| 80 PLN | |
5114 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.27a No Mi.26 K |
| 180 PLN | |
5115 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.27a No Mi.26 K |
| 170 PLN | |
5116 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Kwaśniewski. | Fi.27a No B5 Mi.26 K |
| 135 PLN SPRZEDANY | |
5117 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym i z brzegowym uszkodzeniem jego lewej strony, gwiazdka i litera P, gwarancja Ryblewski. | Fi.27a Mi.26 |
| 90 PLN | |
5118 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym i z brzegowym uszkodzeniem jego lewej strony, gwiazdka, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.27b Mi.26 |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
5119 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z odwróconym nadrukiem, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.28 No Mi.26 K |
| 150 PLN | |
5120 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.28 No Mi.27 K |
| 320 PLN SPRZEDANY | |
5121 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal., gwarancja Krawczyk. | Fi.28 Mi.26 |
| 70 PLN | |
5122 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal., gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
5123 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z przsunięciem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |