Aukcja 14. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
4884

1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem za 5f/2gr z ledwo widocznym śladem podlepki, gwarancja Fogler, Gryżewski, Mikulski.

Fi.2No
500 PLN
4885

1918 wydanie pomnikowe, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja.

Fi.2 B1
Mi.2
40 PLN
4886

1918 wydanie pomnikowe, znaczek z błędem "uszkodzona prawa górna część litery N w FEN" i "uszkodzone E w FEN", gwarancja.

Fi.2 B2
Mi.2
65 PLN
4887

1918 wydanie pomnikowe, znaczek z błędem "przerwane z w Poczta", gwarancja.

Mi.2
40 PLN
4888

1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem za 10f/6gr ze śladem podlepki, gwarancja Gryżewski, Mikulski.

Fi.3No
20 PLN
4889

1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczka za 10 fen.Lewy dolny znaczek z usterką "uszkodzona prawa górna część litery N w FEN" - zn. 17, gwarancja.

Mi.3
40 PLN
4890

1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczka za 10 fen., lewy górny znaczek z usterką "uszkodzona górna część litery N", dolny lewy znaczek z błędem "wyszczerbione P w Poczta",górna parka ze śladem podlepki, dolna postfrisch, gwarancja.

Fi.3 B4
Mi.3
60 PLN
4891

1918 seria pomnikowa, parka znaczków za 10 fen z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Mi.3
50 PLN
4892

1918 seria pomnikowa, pionowa parka znaczków za 10 fen., górny znaczek z błędem kropka między nóżkami litery k w Polska", gwarancja.

Fi.3 B3
Mi.3
50 PLN
4893

1918 wydanie pomnikowe, znaczek z usterką nadruku "uszkodzone litery o i c w Poczta", gwarancja.

Mi.3
30 PLN
4894

1918 seria pomnikowa, parka znaczków za 10 fen, prawy znaczek z błędem "kropka w k w polska", gwarancja.

Fi.3 B3
Mi.3
40 PLN
4895

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k w Polska", gwarancja.

Fi.3 B3
Mi.3
35 PLN
4896

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols", bardzo rzadkie występuje tylko w niewielkiej części nakładu, gwarancja Schmutz.

Fi.3 B9
Mi.3
65 PLN
4897

1918 seria pomnikowa, miejscowy list z Warszawy 5.12.1918 opłacony znaczkiem za 25 fen. z odwróconym nadrukiem, bardzo rzadkie, koperta zagięta, fotoatest.

Fi.4 No
Mi.4 K
800 PLN
4898

1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem za 25f/10gr z ledwo widocznym śladem podlepki, gwarancja Fogler, Gryżewski, Mikulski.

Fi.4No
60 PLN
4899

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.4 No
Mi.4 K
100 PLN
4900

1918 seria pomnikowa,prawy znaczek z usterką "kropka wewnątrz cyfry 5", Gwarancja.

Mi.4
75 PLN
4901

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols", gwarancja Schmutz.

Fi.4 B9
Mi.4
50 PLN
4902

1918 wydanie pomnikowe, znaczek z błędem "uszkodzone ols w Polska", gwarancja.

Fi.4 B9
Mi.4
140 PLN
4903

Mi.4
60 PLN
4904

1918 wydanie pomnikowe, znaczek z błędem "kropka pomiędzy c i z w Poczta", gwarancja.

Mi.4
60 PLN
4905

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25f/10gr., z przesuniętym w lewo nadrukiem, gwarancja.

60 PLN
4906

1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczka za 50 fen., prawy dolny znaczek z błędem "Poezta", gwarancja.

Fi.5 B1
Mi.5
90 PLN
4907

1918 seria pomnikowa, znaczek za 50 fen. z błędem "uszkodzona prawa górna część litery N w FEN", Gwarancja.

Mi.5
60 PLN
4908

1918 seria pomnikowa, znaczek za 50 fen. z błędem "P w Poczta wyszczerbione", gwarancja.

Fi.5 B4
Mi.5
70 PLN
4909

1918 wydanie pomnikowe, znaczek z błędem "uszkodzone ols w Polska", niewielki ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.5 B9
Mi.5
80 PLN
4910

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k w Polska", gwarancja Schmutz.

Fi.5 B3
Mi.5
60 PLN
4911

1918 seria pomnikowa, znaczek za 50f/20gr., z przesuniętym w górę nadrukiem, gwarancja.

60 PLN
4912

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczka za 3 fen., znaczki z pierwszego i drugiego rzędu różniące się dostępem między drugą i trzecią kreską, gwarancja Schmutz.

Fi.6a
Mi.6
900 PLN
4913

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem GGW silnie błyszczącym z błędem "odwrócone k", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.6c B7
Mi.6
320 PLN
4914

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z błędem "podniesione s", gwarancja.

Mi.6
200 PLN
4915

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen., gwarancja Schmutz.

Fi.6a
Mi.6
65 PLN
4916

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem GGW anilinowym, barczo ładny znaczek z pełną gumą bez podlepki, gwarancja i opis Schmutz

Fi.6IId
250 PLN
4917

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem GGW silnie błyszczącym i błędem z 79 poz. "nikłe c", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.6IIc
400 PLN
4918

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 3 fen., lewy znaczek z błędem "podniesione s", na obu znaczkach guma całkowicie zalepiona marginesem znaczka, podlepkami i pozostałościami po hawidzie, gwarancja Mikstein.

Fi.6a B6
Mi.6
100 PLN
4919

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 3 fen., lewy znaczek z błędem "odwrócone k", cała guma zaklejona pozostałościami po hawidzie, gwarancja Mikstein.

Fi.6a B7
Mi.6
100 PLN
4920

1918 wydanie PP/GGW, seria z dodatkowymi odmianami, razem 26 znaczków (**) i dwa tanie na podlepkach, znaczek za 3 fen. (**) gwarancja Schmutz, znaczek za 5/3 fen. II forma (**) gwarancja Krawczyk.

Fi.6-16
Mi.6-16
380 PLN
4921

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem GGW anilinowym, barczo ładny znaczek, gwarancja i opis Schmutz

Fi.6IId
300 PLN
4922

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z błędem nadruku "Poczto", gwarancja Bojanowicz, Rachmanow,.

Fi.6a B8
Mi.6
350 PLN
4923

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z błędem nadruku "rozsunięte ols w Polska i Po w Poczta", gwarancja Bojanowicz, Rachmanow,.

Fi.6a B9
Mi.6
450 PLN