Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7342 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego a, wysłana z Niska. | Fi.Cp110IIa |
| 50 PLN | |
7343 |
1950 "groszy" typ 11, nadruk na czystej karcie wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym. | Fi.Cp117c |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
7344 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna nie złożona (!), sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 19 + 23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
7345 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą III.52, układ haseł propagandowych 22 + 23. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
7346 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka podwójna nie złożona (!), sygnatura III.52, układ haseł propagandowych 19 + 18b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
7347 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą III.52, układ haseł propagandowych 19 + 20. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
7348 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą III.52, układ haseł propagandowych 19 + 23. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
7349 |
1952 "Elektryfikacja" zestaw 5 czystych kopert z hasłami propagandowymi: D, E, F, G, H, klapy zakończone ostro. | Fi.Ck14 |
| 50 PLN | |
7350 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą III.52, układ haseł propagandowych 21 + 23. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
7351 |
1954 znak opłaty wycięty z koperty lotniczej Ck19 na liście poleconym z Warszawy wysłanym 27.XI.54 do Milanówka, kasownik odbiorczy. | Fi.Ck19 |
| 50 PLN | |
7352 |
1956 znak opłaty wycięty z całostki Cp141 na liście z Warszawy wysłanym 17.IV do Milanówka. | Fi.Cp41 |
| 40 PLN | |
7353 |
1960 koperta pierwszego dnia obiegu znaczka z podobizną Ignacego Paderewskiego. | |
| 25 PLN | |
7354 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 ilustrowanych kart. | Fi.Cp248-255 |
| 55 PLN | |
7355 |
1991 fałszerstwo koperty na szkodę poczty. | Fi.Ck 90 FPt |
| 40 PLN | |