Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7222 |
1931 całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp 50 IIb |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
7223 |
1931 całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp 50IIa |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
7224 |
1932 druk w sprawach żywnościowych, sygnatura VII-1932, wysłany 11.X.32 z Łodzi do Żywca. | Fi.Cp53 |
| 160 PLN | |
7225 |
1933 całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp 55 |
| 20 PLN | |
7226 |
1933 całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp 55 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7227 |
1933 całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp 55 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7228 |
1933 całostka z ilustracją 13, ślad po spinaczu. | Fi.Cp 55 |
| 20 PLN | |
7229 |
1933 całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp 55 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7230 |
1933 całostaka z ilustracją 21, niewielkie zagięcie w prawym dolnym rogu. | Fi.Cp 55 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7231 |
1933 całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp 55 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7232 |
1933 Koperta Pocztowej Kasy Oszczędności służąca do przesyłania książeczek oszczędnościowych do "centrali" w celu dopisania odsetek, bardzo ciekawy w pełni pocztowy walor. | |
| 150 PLN | |
7233 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8 z sygnaturą (III-1933). | Fi.Cp 62 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7234 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 z sygnaturą (III-1933). | Fi.Cp 62 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7235 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ I, ilustracją 10 z sygnaturą (III-1933). | Fi.Cp 62 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7236 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z sygnaturą (III-1933). | Fi.Cp 63 |
| 20 PLN | |
7237 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 20 z sygnaturą (III-1933), ślad po spinaczu. | Fi.Cp 63 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7238 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z sygnaturą (III-1933), niewielkie zagięcia. | Fi.Cp 63 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7239 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 z sygnaturą (III-1933), niewielkie zagięcia. | Fi.Cp 63 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
7240 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8 z sygnaturą (III-1933), niewielkie plamki w dolnym prawym rogu. | Fi.Cp 63 |
| 20 PLN | |
7241 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 z sygnaturą (III-1933). | Fi.Cp 63 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7242 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 31 z sygnaturą (III-1933), ślad po spinaczu. | Fi.Cp 63 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7243 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 z sygnaturą (III-1933). | Fi.Cp 63 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
7244 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27 z sygnaturą (III-1933), ślad po zagięciu w połowie. | Fi.Cp 63 |
| 20 PLN | |
7245 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 z sygnaturą (III-1933). | Fi.Cp 61 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7246 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22 z sygnaturą (III-1933), niewielkie zagięcia. | Fi.Cp 61 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
7247 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym I z sygnaturą (III-1934). | Fi.Cp 59 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
7248 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z sygnaturą (III-1933). | Fi.Cp 62 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
7249 |
1934 całostka z hasłem propagandowym K. | Fi.Cp 65A |
| 20 PLN | |
7250 |
1934 całostka z hasłem propagandowym K z sygnaturą (VIII-1934). | Fi.Cp 65B |
| 20 PLN | |
7251 |
1935 całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym K z sygnaturą (I-1937). | Fi.Cp 71 |
| 40 PLN | |
7252 |
1935 całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym K z sygnaturą (I-1936). | Fi.Cp 71 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
7253 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
7254 |
1935 całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym K z sygnaturą (IX-1935). | Fi.Cp 71 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
7255 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
7256 |
1935 całostka z ilustracją 16, ślady po dwóch spinaczach. | Fi.Cp 68 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7257 |
1935 całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp 68 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7258 |
1935 całostaka z ilustracją 23. | Fi.Cp 68 |
| 20 PLN | |
7259 |
1935 całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp 68 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7260 |
1935 całostka z ilustracją 29. | Fi.Cp 68 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
7261 |
1935 całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp 68 |
| 20 PLN | |