Aukcja zakończy się 02.12.2024

Aktualna aukcja Poczty lokalne 1944-1945

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
74479

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, ślady po przywarciu, gwarancja Walocha.

120 PLN
Licytuj
74480

1944 Leżajsk - wydanie prowizoryczne, znaczek za 10 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym typu I "Orzeł w kole / POLSKA / POCZTA" w kolorze czarnym, piękny stan, gwarancja Krawczyk.

100 PLN
Licytuj
74481

80 PLN
Licytuj
74482

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, minimalne ślady po przywarciu, gwarancja.

100 PLN
Licytuj
74483

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha.

120 PLN
Licytuj
74484

1944 Leżajsk - wydanie prowizoryczne, znaczek za 12 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym typu I "Orzeł w kole / POLSKA / POCZTA" w kolorze czarnym, piękny stan, sygnowany RW, gwarancja Schmutz.

100 PLN
Licytuj
74485

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja.

90 PLN
Licytuj
74486

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz.

50 PLN
Licytuj
74487

120 PLN
Licytuj
74488

120 PLN
Licytuj
74489

90 PLN
Licytuj
74490

70 PLN
Licytuj
74491

90 PLN
Licytuj
74492

120 PLN
Licytuj
74493

1944 Leżajsk, czworoblok z nadrukami lokalnymi, gwarancja Krawczyk.

320 PLN
Licytuj
74494

100 PLN
Licytuj
74495

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Schmutz.

Fi.15
350 PLN
Licytuj
74496

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 133 sztuk, gwarancja Schmutz.

Fi.18
2 200 PLN
Licytuj
74497

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym stemplowany grzecznościowo na kopercie, nakład 133 sztuki, , gwarancja Mikstein.

Fi.18
1 500 PLN
Licytuj
74498

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 133 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

Fi.18
1 800 PLN
Licytuj
74499

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 50 sztuk, fotoatest Rzadkosz.

Fi.19
3 600 PLN
Licytuj
74500

1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz.

80 PLN
Licytuj
74501

1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha.

Fi.4No
700 PLN
Licytuj
74502

1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, na gumie pozostałości po podklejeniu do czarnego hawidu, gwarancja Walocha.

Fi.5No
700 PLN
Licytuj
74503

60 PLN
Licytuj
74504

Fi.16
80 PLN
Licytuj
74505

1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk.

Fi.16No
1 000 PLN
Licytuj
74506

1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Gryżewski, Krawczyk.

Fi.17
80 PLN
Licytuj
74507

1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, dotychczas nie odnotowany w katalogu, bardzo dobry stan zachowania z minimalnym śladem przywarcia, fotoatest Rzadkosz.

Fi.18No
3 000 PLN
Licytuj
74508

1944 Niezabitów - wydanie prowizoryczne, znaczek za 50/50 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym "Poczta Polska / Orzeł / 50 GR. 50 / belki", gwarancja Krawczyk.

Fi.19
200 PLN
Licytuj
74509

Fi.21
80 PLN
Licytuj
74510

Fi.D1
200 PLN
Licytuj
74511

1944 Niezabitów - wydanie prowizoryczne - NADRUK ODWRÓCONY, kasowany znaczek dopłaty za 50 gr./24 gr. unikalny z odwróconym nadrukiem stempelkiem metalowym "50 / Dopłata" (kilka z ogólnego nakładu 200 szt.), gwarancja Krawczyk.

Fi.D7 No
5 000 PLN
Licytuj
74512

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typu III, nakład 135 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

Fi.1III
500 PLN
Licytuj
74513

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 110 sztuk, bardzo dobry stan zachowania, fotoatest Rzadkosz.

Fi.3I
800 PLN
Licytuj
74514

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I, nakład 213 sztuk, gwarancja Schmutz.

Fi.7I
360 PLN
Licytuj
74515

1944 Rudnik n/Sanem, koperta okienkowa ze znaczkiem z nadrukiem lokalnym, znaczek skasowany datownikiem Rudnika z datą 9.VIII.44-13.

Fi.7III
2 900 PLN
Licytuj
74516

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 1141 sztuk, gwarancja Schmutz.

Fi.7III
150 PLN
Licytuj
74517

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typu III, gwarancja Rzadkosz.

Fi.7III
150 PLN
Licytuj
74518

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typu III na kopercie, gwarancja Rzadkosz.

Fi.7III
150 PLN
Licytuj