Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
74479 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, ślady po przywarciu, gwarancja Walocha. | Fi.3 |
| 120 PLN Licytuj | |
74480 |
1944 Leżajsk - wydanie prowizoryczne, znaczek za 10 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym typu I "Orzeł w kole / POLSKA / POCZTA" w kolorze czarnym, piękny stan, gwarancja Krawczyk. | Fi.4 |
| 100 PLN Licytuj | |
74481 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, ślady lekkiego przywarcia w dolnym lewym narożniku, gwarancja. | Fi.4 |
| 80 PLN Licytuj | |
74482 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, minimalne ślady po przywarciu, gwarancja. | Fi.4 |
| 100 PLN Licytuj | |
74483 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | Fi.4 |
| 120 PLN Licytuj | |
74484 |
1944 Leżajsk - wydanie prowizoryczne, znaczek za 12 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym typu I "Orzeł w kole / POLSKA / POCZTA" w kolorze czarnym, piękny stan, sygnowany RW, gwarancja Schmutz. | Fi.5 |
| 100 PLN Licytuj | |
74485 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja. | Fi.5 |
| 90 PLN Licytuj | |
74486 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.5 |
| 50 PLN Licytuj | |
74487 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | Fi.5 |
| 120 PLN Licytuj | |
74488 |
| 120 PLN Licytuj | |
74489 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja. | Fi.8 |
| 90 PLN Licytuj | |
74490 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.8 |
| 70 PLN Licytuj | |
74491 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | Fi.8 |
| 90 PLN Licytuj | |
74492 |
| 120 PLN Licytuj | |
74493 |
1944 Leżajsk, czworoblok z nadrukami lokalnymi, gwarancja Krawczyk. | Fi.8 |
| 320 PLN Licytuj | |
74494 |
| 100 PLN Licytuj | |
74495 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Schmutz. | Fi.15 |
| 350 PLN Licytuj | |
74496 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 133 sztuk, gwarancja Schmutz. | Fi.18 |
| 2 200 PLN Licytuj | |
74497 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym stemplowany grzecznościowo na kopercie, nakład 133 sztuki, , gwarancja Mikstein. | Fi.18 |
| 1 500 PLN Licytuj | |
74498 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 133 sztuk, gwarancja Rzadkosz. | Fi.18 |
| 1 800 PLN Licytuj | |
74499 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 50 sztuk, fotoatest Rzadkosz. | Fi.19 |
| 3 600 PLN Licytuj | |
74500 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.2 |
| 80 PLN Licytuj | |
74501 |
1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | Fi.4No |
| 700 PLN Licytuj | |
74502 |
1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, na gumie pozostałości po podklejeniu do czarnego hawidu, gwarancja Walocha. | Fi.5No |
| 700 PLN Licytuj | |
74503 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.9 |
| 60 PLN Licytuj | |
74504 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.16 |
| 80 PLN Licytuj | |
74505 |
1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk. | Fi.16No |
| 1 000 PLN Licytuj | |
74506 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Gryżewski, Krawczyk. | Fi.17 |
| 80 PLN Licytuj | |
74507 |
1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, dotychczas nie odnotowany w katalogu, bardzo dobry stan zachowania z minimalnym śladem przywarcia, fotoatest Rzadkosz. | Fi.18No |
| 3 000 PLN Licytuj | |
74508 |
1944 Niezabitów - wydanie prowizoryczne, znaczek za 50/50 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym "Poczta Polska / Orzeł / 50 GR. 50 / belki", gwarancja Krawczyk. | Fi.19 |
| 200 PLN Licytuj | |
74509 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Gryżewski, Krawczyk. | Fi.21 |
| 80 PLN Licytuj | |
74510 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.D1 |
| 200 PLN Licytuj | |
74511 |
1944 Niezabitów - wydanie prowizoryczne - NADRUK ODWRÓCONY, kasowany znaczek dopłaty za 50 gr./24 gr. unikalny z odwróconym nadrukiem stempelkiem metalowym "50 / Dopłata" (kilka z ogólnego nakładu 200 szt.), gwarancja Krawczyk. | Fi.D7 No |
| 5 000 PLN Licytuj | |
74512 |
1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typu III, nakład 135 sztuk, gwarancja Rzadkosz. | Fi.1III |
| 500 PLN Licytuj | |
74513 |
1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 110 sztuk, bardzo dobry stan zachowania, fotoatest Rzadkosz. | Fi.3I |
| 800 PLN Licytuj | |
74514 |
1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I, nakład 213 sztuk, gwarancja Schmutz. | Fi.7I |
| 360 PLN Licytuj | |
74515 |
1944 Rudnik n/Sanem, koperta okienkowa ze znaczkiem z nadrukiem lokalnym, znaczek skasowany datownikiem Rudnika z datą 9.VIII.44-13. | Fi.7III |
| 2 900 PLN Licytuj | |
74516 |
1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 1141 sztuk, gwarancja Schmutz. | Fi.7III |
| 150 PLN Licytuj | |
74517 |
1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typu III, gwarancja Rzadkosz. | Fi.7III |
| 150 PLN Licytuj | |
74518 |
1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typu III na kopercie, gwarancja Rzadkosz. | Fi.7III |
| 150 PLN Licytuj | |