Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
74439 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.3 |
| 100 PLN Licytuj | |
74440 |
1944 Brwinów - wydanie prowizoryczne, znaczek za 2 zł./48 gr. z nadrukiem dwoma stempelkami gumowymi "Polska Poczta Brwinów / belka" i "2 zł" w kolorze czarnym (nakładu 200 szt.); piękny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.12 |
| 500 PLN Licytuj | |
74441 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 1200 sztuk, gwarancja Gryżewski. | Fi.14 |
| 120 PLN Licytuj | |
74442 |
1944 Brwinów - wydanie prowizoryczne, znaczek za 1 zł./6 gr. z nadrukiem dwoma stempelkami gumowymi "Polska Poczta Brwinów / belka" i "1 zł" w kolorze czarnym (nakładu 230 szt.); piękny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.15 |
| 400 PLN Licytuj | |
74443 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 230 sztuk, gwarancja Gryżewski. | Fi.15 |
| 220 PLN Licytuj | |
74444 |
1944 Brwinów - wydanie prowizoryczne, znaczek za 2 zł./24 gr. z nadrukiem nowej wartości "2 zł" i "Polska Poczta Brwinów / belka" dwoma stempelkami gumowymi w kolorze czarnym (nakład 100 szt.), piękny stan zachowania, gwarancja Perzyński. | Fi.21 |
| 700 PLN Licytuj | |
74445 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 100 sztuk, gwarancja Rzadkosz. | Fi.21 |
| 300 PLN Licytuj | |
74446 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 100 sztuk, gwarancja Gryżewski. | Fi.21 |
| 300 PLN Licytuj | |
74447 |
1944 Brwinów - wydanie prowizoryczne, parka znaczków za 2 zł./24 gr. z nadrukiem nowej wartości i "Polska Poczta Brwinów / belka" dwoma stempelkami gumowymi w kolorze fioletowym (nakład nieznany - w kolorze czarnym 100 szt.), gwarancja Krawczyk. | Fi.21c |
| 1 400 PLN Licytuj | |
74448 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie fioletowej, niewielki nieznaczny nakład, gwarancja Rzadkosz. | Fi.21c |
| 800 PLN Licytuj | |
74449 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie fioletowej, minimalny nakład, gwarancja Gryżewski. | Fi.21c |
| 600 PLN Licytuj | |
74450 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.21c |
| 500 PLN Licytuj | |
74451 |
1944 Brwinów - wydanie prowizoryczne, marginesowy znaczek z "Gapą" za 2 zł./30 gr. z nadrukiem nowej wartości "2 zł" i "Polska Poczta Brwinów / belka" dwoma stempelkami gumowymi w kolorze czarnym (nakład 50 szt.), piękny stan zachowania, gwarancja Krawczyk. | Fi.22 |
| 1 700 PLN Licytuj | |
74452 |
1944 Brwinów - wydanie prowizoryczne, pochodzący od klienta narożny znaczek z "Gapą" za 2 zł./80 gr. z nadrukiem nowej wartości "2 zł" i "Polska Poczta Brwinów / belka" dwoma stempelkami gumowymi w kolorze czarnym na znaczku podstawowym z I serii Widoki zabytkowych budowli (nakład pojedyncze sztuki); poza jednym śladem podlepki na marginesie w pięknym stanie, gwarancja Krawczyk. | Fi.28 |
| 3 000 PLN Licytuj | |
74453 |
1944 Brwinów, znaczek z podwójnym nadrukiem nominału i normalnym napisów z belką w barwie czarnej, znaczek w słabym stanie z prześwitką na dole znaczka, gwarancja. | Fi.34Np |
| 500 PLN Licytuj | |
74454 |
1944 Brwinów, znaczek z podwójnym nadrukiem nominału i normalnym napisów z belką w barwie czarnej, znaczek w słabym stanie - prześwitka, gwarancja. | Fi.35Np |
| 900 PLN Licytuj | |
74455 |
1944 Brwinów, znaczek z podwójnym nadrukiem nominału i normalnym napisów z belką w barwie czarnej, niekatalogowany znaczek w słabym stanie, mała prześwitka i rozdarcie, gwarancja. | Fi.35aNp |
| 900 PLN Licytuj | |
74456 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, niewielki nieznany nakład, gwarancja. | Fi.47 |
| 1 200 PLN Licytuj | |
74457 |
1944 Brwinów - wydanie prowizoryczne, pochodzący od klienta znaczek urzędowy Godło III Rzeszy za 80 gr. z nadrukiem nowej wartości "2 zł" i "Polska Poczta Brwinów / belka" dwoma stempelkami gumowymi w kolorze czarnym (nakład pojedyncze sztuki), poza kilkoma śladami przywarcia i minimalną prześwitką w ładnym stanie, gwarancja Krawczyk. | Fi.48 |
| 1 500 PLN Licytuj | |
74458 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, niewielki nieznany nakład, gwarancja. | Fi.48 |
| 1 200 PLN Licytuj | |
74459 |
1944 Falenica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.1 |
| 250 PLN Licytuj | |
74460 |
1944 Falenica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.3 |
| 250 PLN Licytuj | |
74461 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.1 |
| 100 PLN Licytuj | |
74462 |
| 100 PLN Licytuj | |
74463 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.2 |
| 120 PLN Licytuj | |
74464 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.3 |
| 100 PLN Licytuj | |
74465 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.4 |
| 100 PLN Licytuj | |
74466 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.5 |
| 100 PLN Licytuj | |
74467 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.6 |
| 100 PLN Licytuj | |
74468 |
1944 Końskie - wydanie prowizoryczne, znaczek za 60 gr. z ukośnym nadrukiem stempelkiem gumowym w kolorze szaroczarnym na znaczku GG pochodzącym z zapasów poczty (nakład 481 szt.); piękny stan, gwarancja Danowski, Walisch. | Fi.7 |
| 200 PLN Licytuj | |
74469 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.7 |
| 180 PLN Licytuj | |
74470 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.8 |
| 450 PLN Licytuj | |
74471 |
1944 Końskie - wydanie prowizoryczne, marginesowy znaczek za 1 zł. z nadrukiem stempelkiem gumowym "POCZTA POLSKA" w kolorze szaroczarnym na znaczku GG pochodzącym z zapasów poczty (nakład 96 szt.), gwarancja Krawczyk. | Fi.9 |
| 1 500 PLN Licytuj | |
74472 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 96 sztuk, gwarancja Rzadkosz. | Fi.9 |
| 1 000 PLN Licytuj | |
74473 |
| 1 000 PLN Licytuj | |
74474 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym,nakład 22 sztuk, bardzo dobry stan zachowania z minimalny śladem przywarcia, fotoatest Rzadkosz. | Fi.10 |
| 3 000 PLN Licytuj | |
74475 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | Fi.1 |
| 120 PLN Licytuj | |
74476 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walisch. | Fi.3 |
| 90 PLN Licytuj | |
74477 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, zagniecenia, gwarancja Rzadkosz. | Fi.3 |
| 100 PLN Licytuj | |
74478 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.3 |
| 50 PLN Licytuj | |