Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
1408 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Mikstein. | Fi.4-6 |
| 480 PLN | |
1409 |
1918 Żarki, stemplowana seria wydania przedrukowego, gwarancja jeden znaczek pozostałe Mikulski. | Fi.4-6 |
| 450 PLN | |
1410 |
1918 Żarki, opaska gazetowa adresowana do Żarek z terenu okupacji austro - węgierskiej ofrankowana austriackim znaczkiem gazetowym, w Żarkach pobrano opłatę doręczeniową znaczkiem poczty miejskiej z przedrukiem nowej wartości 6 halerzy skasowanym stemplem „ŻARKI – KRÓL. POLSKIE”. | Fi.4a |
| 9 000 PLN | |
1411 |
1918 Żarki, III wydanie, seria kasowana (Mi.135 euro, Fi.240.-) z pełną oryginalną gumą i w bardzo intensywnych barwach, gwarancja MKSTN Mikstein. | Fi.7-9 |
| 200 PLN | |
1412 |
1918 Żarki, seria II wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.7-9 |
| 350 PLN | |
1413 |
1918 Żarki, seria drugiego wydania, gwarancja Mikstein. | Fi.7-9 |
| 250 PLN | |
1414 |
1918 Żarki, seria drugiego wydania w czworoblokach, gwarancja Schmutz. | Fi.7-9 |
| 1 200 PLN | |
1415 |
1919 Chęciny, seria ząbkowana, rzadka jako kasowana. | Fi.1-8B |
| 160 PLN | |
1416 |
1919 Chęciny, seria ładnie i czytelnie kasowana, w tej formie naprawdę rzadka, ładny stan zachowania. | Fi.1-8B |
| 250 PLN | |
1417 |
1919 Chęciny, marginesowa seria czysta w czworoblokach i co rzadkie, z pełną oryginalną gumą bez podlepek, ani ich śladów, naturalne ślady pędzla i fałdy po ręcznym nakładaniu gumy. | Fi.1-8B |
| 480 PLN | |
1418 |
1919 broszura autorstwa M. Steina o znaczkach poczty miejskiej w Warszawie, 12 stron, okładka w słabym stanie. | |
| 130 PLN | |
1419 |
1980 książka autorstwa Stefana Petriuka o poczcie miejskiej w Warszawie w latach 1915 - 1918 w języku niemieckim, 90 stron, ilustracje. | |
| 90 PLN | |