Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
4460 |
1922 Górny Śląsk, znaczek wydania przedrukowego. | Fi.43a |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
4461 |
1922 Górny Śląsk, polskie wydanie obiegowe dla Górnego Śląska, 50 mk - frankatura pojedyncza, list zamiejscowy w firmowej kopercie wysłany z Katowic do Siemianowic Śląskich, opłacony według taryfy z 15.01.1923; bardzo dobry stan zachowania (Fi.400.-). | Fi.159 Mi.16 |
| 300 PLN | |
4462 |
1922 Górny Śląsk, list urzędowy z Beuthen (Butomia) do Opola, list opłacony znaczkami urzędowymi z nadrukiem CGHS | |
| 100 PLN | |
4463 |
1922 kartka z Friedenshütte (Nowy Bytom) 18.2.22 do Niemiec. | Fi.19, 21, 22, Cp3 |
| 100 PLN | |
4464 |
1923 Górny Śląsk, kartka z Gnadenfeld (Pawłowiczki) wysłana 6.3.23 do Niemiec, kartka plebiscytowa ofrankowana dodatkowo niemieckimi znaczkami. | Fi.Cp4 |
| 300 PLN | |
4465 |
1931 niemiecka karta pamiątkowa wydana z okazji 10 rocznicy Plebiscytu na Górnym Śląsku, wysłana 15.5 z Schönberg (Sulików) do miejscowości Buschvorwerk bei Schmiedeberg (Krzaczyna obecnie dzielnica Kowar) , dobry stan zachowania. | Mi.P190 |
| 30 PLN | |