Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 114. Generalne Gubernatorstwo

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
27463

1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 30.12 ze Skierniewic do obozu - Gemeinschaftslager Wessenberg; doskonały stan zachowania (Mi.40 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13
70 PLN
27464

1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 10.11 z miejscowości Mościce do Krakowa, dobry stan zachowania, nieznaczne punktowe przebarwienia (Fi.60,- Mi.40 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13
30 PLN
27465

1944 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Kielce - Warszawa nr ZUG 0255, kartka w słabszym stanie.

Fi.Cp10
80 PLN
27466

1944 portret A. Hitlera, makulaturowa całostka z wadliwym wycięciem kartki z arkusza, niespotykane, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp10MK
820 PLN
27467

1944 widoki, znaczek za 40 gr. nie wprowadzony do obiegu na podlepce.

Fi.III
800 PLN
27468

Fi.IP1
6 000 PLN
27469

Fi.XII
500 PLN
27470

1944 kartka z Zakopanego do Krakowa, stempel okolicznościowy Zakopanego.

Fi.XV
300 PLN
27471

1944 list polecony z Miechowa do Kielc, na odwrocie stempel odbiorczy.

45 PLN
27472

1944 czworoblok znaczków składkowych NSDAP w generalnym Gubernatorstwie.

200 PLN
27473

1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp10
40 PLN