Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
18615 |
1953 karnet - "X MISTRZOSTWA EUROPY W BOKSIE WARSZAWA 17-24.5.1953". | Fi.664-6 Mi.802-4 |
| 80 PLN | |
18616 |
1953 karnet - "X MISTRZOSTWA EUROPY W BOKSIE WARSZAWA 17-24.5.1953" (Fi.50.-). | Fi.664-66 Mi.802-04 |
| 50 PLN | |
18617 |
1953 Mistrzostwa Europy w boksie w Warszawie, seria czysta (Fi.120.-). | Fi.664-66 Mi.802-4 |
| 90 PLN | |
18618 |
1953 Mikołaj Kopernik, 20 gr - narożna pionowa parka metrykalna o ząbkowaniu ramkowym ZR 11¼:11¾ z oznaczeniem walca (1 walec, 3 nakład, 15 moletowanie) - ostatni nakład z 1 walca znajdującymi się nad 7 znaczkiem, z barwną listwą ochronną o szerokości 10 mm na prawym marginesie arkusza, którą mają jedynie arkusze z końcowych nakładów drukowanych z 1 i 2 walca, czyste; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.667 Mi.805 |
| 115 PLN SPRZEDANY | |
18619 |
1953 Mikołaj Kopernik, serie z odmianami papieru i ząbkowań. | Fi.667-8 Mi.805-6 |
| 200 PLN | |
18620 |
1953 Mikołaj Kopernik, seria czysta (Fi.65.-). | Fi.667-8 Mi.805-6 |
| 50 PLN | |
18621 |
1953 Dzień Floty Handlowej, seria narożnikowa, znaczek za 1,35 zł z numerem walca na górnym marginesie. | Fi.669-70 |
| 80 PLN | |
18622 |
1953 święto 22 lipca, parka z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.672 Mi.810 |
| 25 PLN | |
18623 |
1953 III Światowy Kongres Studentów w Warszawie, serie z odmianami papierów i ząbkowań. | Fi.673-5 Mi.811-3 |
| 50 PLN | |
18624 |
1953 III Światowy Kongres Studentów w Warszawie, seria z odmianami ząbkowań. | Fi.673-5 Mi.811-3 |
| 50 PLN | |
18625 |
1953 karnet - "III ŚWIATOWY KONGRES STUDENTÓW w WARSZAWIE". | Fi.673-7 Mi.811-5 |
| 40 PLN | |
18626 |
1953 karnet - "III ŚWIATOWY KONGRES STUDENTÓW w WARSZAWIE". | Fi.673-77 Mi.811-15 |
| 40 PLN | |
18627 |
1953 III Światowy Kongres Studentów w Warszawie, czysty znaczek za 75 gr. z niekatalogowanym błędem "kropki w książce", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.677 B Mi.815 |
| 60 PLN | |
18628 |
1953 III Światowy Kongres Studentów w Warszawie, znaczek za 75 gr z błędem na poz.60 "plama na książce", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.677 B2 Mi.815 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
18629 |
1953 służba zdrowia, serie z odmianami papieru i ząbkowań. | Fi.678-9 Mi.816-7 |
| 60 PLN | |
18630 |
1953 10-lecie LWP, serie z odmianami papieru i ząbkowań. | Fi.680-2 Mi.818-20 |
| 100 PLN | |
18631 |
1953 Rok Odrodzenia, seria z odmianami ząbkowań. | Fi.683-5 Mi.821-3 |
| 50 PLN | |
18632 |
1953 Rok Odrodzenia, seria z odmianami kolorów i ząbkowań. | Fi.683-5 Mi.821-3 |
| 160 PLN | |
18633 |
1953 Rok Odrodzenia, znaczek za 20 gr odmiana o ząbkowaniu ramkowym ZR 11¾:11½, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.683a Mi.821 |
| 25 PLN | |
18634 |
1953 budowle Warszawy, seria. | Fi.686-8 Mi.824-6 |
| 60 PLN | |
18635 |
1953 szkolnictwo, seria z odmianami ząbkowań i barw. | Fi.693-5 Mi.834-6 |
| 120 PLN | |
18636 |
1953 sporty zimowe, serie z odmianami papieru. | Fi.696-8 Mi.831-3 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
18637 |
1953 wzorcowa próba maszynowa z podobizna F.Engelsa bez napisu SPECIMEN, gwarancja Walocha. | |
| 220 PLN | |
18638 |
1953 F.Engels, wzorcowa próba maszyny drukarskiej bez napisu SPECIMEN (Fi.400.-), przerobiony projekt znaczka B.Brandta - pod rysunkiem usunięto napis POLSKA, a w prawym górnym rogu pod retuszem tła widać ślad usuniętego nominału "Gr 35", poza niebieskawą plamką w bardzo ładnym stanie, gwarancja. | |
| 280 PLN | |
18639 |
1953 wzorcowa stalorytowa próba maszyny drukarskiej z podobizną F. Engelsa, Fi 400 PLN, stan idealny. | |
| 180 PLN | |
18640 |
1953 wzorcowa próba maszynowa z podobizna F.Engelsa bez napisu SPECIMEN, gwarancja. | |
| 220 PLN | |
18641 |
1953 narożny dziesięcioblok wzorcowych prób maszynowych z podobizną F. Engelsa bez napisu SPECIMEN, w postaci wielobloku rzadko spotykane, stan idealny. | |
| 1 800 PLN | |
18642 |
1953 wzorcowa próba maszynowa z podobizna F.Engelsa bez napisu SPECIMEN. | |
| 180 PLN | |
18643 |
| 200 PLN | |
18644 |
1953 wzorcowa próba maszynowa z podobizna F.Engelsa z napisem SPECIMEN. | |
| 200 PLN | |
18645 |
| 180 PLN | |
18646 |
| 180 PLN | |
18647 |
1953 wzorcowa próba maszynowa z podobizna F. Engelsa bez napisu SPECIMEN, kompletny stu znaczkowy arkusz w doskonałym stanie, arkusz złożony w połowie, jeden znaczek z śladem po przywarciu innego znaczka, w pełnym arkuszu unikalne. | |
| 15 000 PLN | |
18648 |
1954 URZĄD TF.-TG.RADOM miejscowy list polecony przesłany 26.5 w Radomiu, zwracają uwagę niecodzienny datownik nadawczy i stempelek polecenia; datownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania. | Fi.535, 552, 667 Mi.673, 692, 805 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
18649 |
1954 Uzdrowiska i krajobrazy, 20 gr - frankatura mieszana, ładnie ofrankowany list lotniczy wysłany 14.1 z Wałcza do Pekinu; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.689, 637, 683 Mi.775, 821, 827 |
| 40 PLN | |
18650 |
1954 rocznik znaczków czystych (Fi.856.-). | Fi.699-756 Mi.837-96 |
| 715 PLN | |
18651 |
1954 rocznik kopert FDC bez bloku "niebieskiego" (Fi.1140.-). | Fi.699-756 Mi.837-96 |
| 1 100 PLN | |
18652 |
1954 koperta okolicznościowa z wystawy filatelistycznej w Stalinogrodzie (Katowice). | Fi.700 |
| 40 PLN | |
18653 |
1954 Międzynarodowy Dzień Kobiet, seria z odmianami ząbkowań i papieru. | Fi.701-3 Mi.839-41 |
| 80 PLN | |
18654 |
1954 święto 1 Maja, znaczek z usterką "biała plama pod cyfrą 1". | Fi.706 Mi.844 |
| 20 PLN | |