Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
16807 |
1945 wyzwolenie miast, kartka polecona opłacona jak list z Radomia 1.6.45 do Łęk Szlacheckich, stempel cenzury wojskowej nr 1743, kartka o charakterze filatelistycznym z pięknie udokumentowanym obiegiem pocztowym. | Fi.352 Mi.390VIII |
| 380 PLN | |
16808 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 76 z charakterystyczną usterką znaczka podstawowego występującą w całym nakładzie "długa ukośna kreska przechodząca przez korpus i prawe skrzydło orła", gwarancja. | Fi.352 Mi.390VIII |
| 40 PLN | |
16809 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, narożna parka znaczków za 3 zł./25 gr., górny z błędem na znaczku podstawowym I walca poz.1 "kreska na pierwszym piórze lewego skrzydła", dolny lekko poziomo zgięty nieliczony, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.352 B Mi.390VIII |
| 60 PLN | |
16810 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.45 "lewa kreska ścięta", unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym w Ostrowcu Świętokrzyskim, gwarancja i opis. | Fi.352 B5 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
16811 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, pasek czterech znaczków za 3 zł./25 gr. pierwszy z błędem na poz.47/97 "litera z ścięta z góry", trzeci z błędem na znaczku podstawowym I walca poz.99 "kreska na drugim piórze prawego skrzydła", gwarancja i opis Krawczyk, dodatkowo czwarty z błędem na poz.50/100 "uszkodzona litera d i mocno o w Radom" z lekka zmarszczka na gumie, wszystkie z lekkim "abklatschem". | Fi.352 B6+B+B12 Mi.390VIII |
| 240 PLN | |
16812 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem nadruku na poz. 72 "litera m obniżona", gwarancja i oznaczenie. | Fi.352 B10 Mi.390X |
| 50 PLN | |
16813 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z nadrukiem "Radom", z błędem na poz.50/100 "litera o zwężona", gwarancja i opis. | Fi.352 B12 Mi.390VIII |
| 60 PLN | |
16814 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 7 z błędem "wąska litera z", znaczek grzecznościowo stemplowany, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.352B1 Mi.390VIII |
| 50 PLN | |
16815 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B3 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
16816 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 28-29, lewy znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B4 Mi.390VIII |
| 90 PLN | |
16817 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 28 z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.352B4 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
16818 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 7 z błędem "węższe z i uszkodzone a", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B7 Mi.390VIII |
| 70 PLN | |
16819 |
1945 wyzwolenie miast, narożny czworoblok z znaczkami z poz. 9/20, prawy górny znaczek z błędem "uszkodzona litera R", dolny lewy znaczek z błędem "ściętą litera a", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B8, B9 Mi.390VIII |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
16820 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 85 z błędem "przerwane o", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B11 Mi.390VIII |
| 70 PLN | |
16821 |
1945 wyzwolenie miast, prawy znaczek z błędem "litera o zwężona", gwarancja Petriuk. | Fi.352B12 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
16822 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 50 z błędem "litera o zwężona", gwarancja i opis. | Fi.352B12 Mi.390VIII |
| 70 PLN | |
16823 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 80, gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.352No Mi.390VIII K |
| 4 000 PLN | |
16824 |
1945 wyzwolenie miast, odbitka kontrolna nadruku z poz. 5, gwarancja Jendroszek. | Fi.352P |
| 250 PLN | |
16825 |
1945 wyzwolenie miast, miejscowy list polecony z Lublina nadany 22.2.45, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 307, gwarancja Schmutz. | Fi.353 Mi.390V |
| 800 PLN | |
16826 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 88, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353 Mi.390V |
| 20 PLN | |
16827 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 30, usterki "zamknięte obie litery e" i "uszkodzone u dołu c", podlepka, gwarancja i tylko oznaczenie pozycji i walca Walocha. | Fi.353 Mi.390V |
| 20 PLN | |
16828 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z rzadkim niekatalogowanym błędem na poz.27/77 "cyfra 1 wcięta i cienka cyfra 9", gwarancja i opis pozycji. | Fi.353 B Mi.390 V |
| 100 PLN | |
16829 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, pionowa marginesowa parka znaczków za 3 zł./25 gr., górny z błędem na poz.31 "częściowy brak haczyka i prawego szeryfa w cyfrze 1", dolny z niekatalogowanym błędem "zamknięte e", górny w bardzo ładnym stanie, a dolny nieliczony w lekkim przywarciem na gumie", gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.353 B Mi.390V |
| 60 PLN | |
16830 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. poz.43 z błędem podobnym do tego z poz.7 "litera z w zł węższa", dodatkowo na znaczku podstawowym błędy "kreseczka przed T' i opisywany w PZP "kropka przed literą P", gwarancja i oznaczenie. | Fi.353 B Mi.390V |
| 50 PLN | |
16831 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.25/75 "brak szeryfa po lewej w podstawie drugiej cyfry 1", gwarancja i oznaczenie. | Fi.353 B Mi.390V |
| 50 PLN | |
16832 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.20/70 "pierwsze e zamknięte i uszkodzona prawa kreska", gwarancja i opis pozycji. | Fi.353 B Mi.390V |
| 50 PLN | |
16833 |
1945 "Kielce"- wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.9/59 "K elce", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.353 B8 Mi.390V |
| 60 PLN | |
16834 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowy znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.11 "e odwrócone", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.353 B9 Mi.390V |
| 60 PLN | |
16835 |
1945 wyzwolenie miast, czworoblok z poz. 51/62, znaczek z poz. 61 z błędem "odwrócone e", znaczki z abklaczem znaczka podstawowego, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353 B9 Mi.390V |
| 130 PLN | |
16836 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowy znaczek za 3 zł./25 gr. z bardzo rzadkim błędem na poz.92 "brak perforacji poziomej", piękny stan, gwarancja Falkowski. | Fi.353 MK1 Mi.390V |
| 7 500 PLN | |
16837 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 29 z błędem "uszkodzone l i zamknięte e", gwarancja i opis (częściowy) Walocha. | Fi.353B Mi.390V |
| 70 PLN | |
16838 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 7 z błędem "węższe z", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B1 Mi.390V |
| 80 PLN | |
16839 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 65 z błędem "brak części noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B2 Mi.390V |
| 80 PLN | |
16840 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B3 Mi.390V |
| 80 PLN | |
16841 |
1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 45 z błędem "ścięta lewa kreska", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B5 Mi.390V |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
16842 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 8-9, lewy znaczek z błędem "uszkodzone pierwsze e", prawy znaczek z błędem "Kelce", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B7+B8 Mi.390V |
| 150 PLN | |
16843 |
1945 wyzwolenia miast, parka z poz. 8-9, lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera e", prawy z błędem "K elce", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B7+B8 Mi.390V |
| 140 PLN | |
16844 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "K elce", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353B8 Mi.390V |
| 70 PLN | |
16845 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 59 z błędem "Kelce - brak litery i", gwarancja Schmutz, Walocha. | Fi.353B8 Mi.390V |
| 50 PLN | |
16846 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 11 z błędem "pierwsza litera e w Kielce odwrócona", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.353B9 Mi.390V |
| 60 PLN | |