Aukcja zakończy się 02.12.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 111. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
43104

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z lekko obróconym i przesuniętym nadrukiem, jeden ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
80 PLN
43105

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
43106

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
43107

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
43108

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
43109

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 24.2.19 do Wiednia, mieszana frankatura ze znaczkami wydania definitywnego, stempel cenzury wojskowej z Krakowa, gwarancja Schmutz.

Fi.25a, 73A
5 000 PLN
43110

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie.

Fi.25aB10
Mi.25I
140 PLN
43111

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal., prawy z błędem na poz.30 "brak liter TA" (Fi.780.-), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I 
480 PLN
43112

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja bez oznaczenia błędu Perzyński, Schmutz.

Fi.25aB17
Mi.25I
200 PLN
43113

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
3 900 PLN
43114

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
43115

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
43116

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski.

Fi.25a No
Mi.25IK
200 PLN
43117

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Schmutz, fotoatest

Fi.25aNon
Mi.25IDD
3 800 PLN
43118

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
43119

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
250 PLN
43120

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.450.-), piękny stan, gwarancja i oznaczenie Kwaśniewski, Falkowski

Fi.25b
Mi.25I
360 PLN
43121

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
43122

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, bardzo silnie uszkodzonym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.10 "brak ZTA i prawej kreski" (Fi.600.-) w bardzo zaawansowanej fazie - w rzeczywistości "brak OCZTA", kilka pęknięć na gumie, gwarancja.

Fi.25b B9
Mi.25I 
480 PLN
43123

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
43124

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja.

Fi.25bB10
Mi.25I
650 PLN
43125

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z błędem "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł" (Fi.1980.-), gwarancja Perzyński, z opisem Schmutz.

Fi.25b B10
Mi.25I 
1 200 PLN
43126

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II
90 PLN
43127

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II
31 PLN
SPRZEDANY
43128

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
43129

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja Wiatrowski.

Fi.26B2
Mi.25II
200 PLN
43130

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
43131

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Berbeka.

Fi.26B15 No
Mi.25IIK
480 PLN
43132

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN
43133

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
43134

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
54 PLN
SPRZEDANY
43135

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
43136

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
43137

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 7.2.19 do Genewy, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
4 000 PLN
43138

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka.

Fi.27a
Mi.26
140 PLN
43139

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z częściowym "abklatschem" nadruku na odwrocie, bardzo ładny stan, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26 
360 PLN
43140

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
43141

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "brak kropki po hal".

Fi.27aB5
Mi.26
200 PLN
43142

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "brak kropki po hal", gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.27aB5
Mi.26
200 PLN
43143

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 37 z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz.

Fi.27a B5
Mi.26
180 PLN