Aukcja zakończy się 02.12.2024

Aukcja 111. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
43024

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20A
100 PLN
43025

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek.

Fi.20a
Mi.20A
120 PLN
43026

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski, Schmutz.

Fi.20a
Mi.20A
100 PLN
43027

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.20a
Mi.20A
250 PLN
43028

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.20a
Mi.20A
200 PLN
43029

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.20a
Mi.20A
200 PLN
43030

Fi.20a
Mi.20a
180 PLN
43031

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem odwróconym, znaczek w dobrym stanie zachowania, fotoatest.

Fi.20aNo
Mi.20A K
14 000 PLN
43032

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z rzadszym ząbkowaniem liniowym 11,5 i ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku (Fi.585.-), ładny stan zachowania, sygnowany Kronenberg, gwarancja, oznaczenie i skrócony atest Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20
450 PLN
43033

Fi.20b
Mi.20B
320 PLN
43034

Fi.21
Mi.21
60 PLN
43035

Fi.21
Mi.21
15 PLN
43036

1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
43037

Fi.21
Mi.21
60 PLN
43038

Fi.21
Mi.21
120 PLN
43039

1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann.

Fi.21
Mi.21
50 PLN
43040

Fi.21
Mi.21
20 PLN
43041

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
50 PLN
43042

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku - brzeg formy odbił się na znaczku, lekkie zmatowienie po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.21
80 PLN
43043

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.100.-), sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.21 No
80 PLN
43044

Fi.21Ndwo
Mi.21DD
2 900 PLN
43045

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
43046

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
43047

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
43048

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
43049

Fi.22a
Mi.22a
70 PLN
43050

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
43051

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.22aB2
Mi.22A
550 PLN
43052

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
43053

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
43054

Fi.22aNo
Mi.22aK
180 PLN
43055

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
600 PLN
43056

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
43057

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
43058

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
43059

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
43060

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowo fioletowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
250 PLN
43061

Fi.22b
Mi.22b
320 PLN
43062

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja Ryblewski.

Fi.22b
Mi.22b
300 PLN
43063

Fi.22b
Mi.22b
350 PLN