Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
31826 |
1918 Warszawa, miejscowa kartka firmowa z Warszawy, dwa różne stemple poczty miejskiej w Warszawie "WRĘCZENIE OPŁACONE" i "Entlastet" - zwolniony z opłaty miejskiej. | Fi.26IIa |
| 200 PLN | |
31827 |
1918 Przedbórz, czysta seria znaczków opłaty skarbowej VIII wydania, od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek: (5, 10, 15 h.) - przy dacie 1918, a (20 h.) - nad napisem MIASTA PRZEDBORZA, dwa lub trzy znaczki w każdym czworobloku bez podlepki (po 200.-), jeden lub dwa z lekkim śladem (po 100.-). | |
| 2 000 PLN | |
31828 |
1918 kartka żywnościowa z Warszawy. | |
| 100 PLN | |
31829 |
| 100 PLN | |
31830 |
| 100 PLN | |
31831 |
| 100 PLN | |
31832 |
1918 Przedbórz, czysta seria znaczków opłaty skarbowej VIII wydania, od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek: (5, 10, 15 h.) - przy dacie 1918, a (20 h.) - nad napisem MIASTA PRZEDBORZA, znaczki niegumowane. | |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
31833 |
1918 Sieradz, znaczki z nadrukiem lokalnym. | |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
31834 |
1919 Czeladź, kartka z sosnowca do Czeladzi, kartka prawdopodobnie opłacona znaczkami bez mocy obiegowej, które oddarto i przystawiono stempelek porta z Sosnowca, bardzo rzadki stempel doręczeniowy poczty miejskiej w Czeladzi za 5 fen. | Fi.1 |
| 1 500 PLN SPRZEDANY | |
31835 |
1919 Chęciny, seria ząbkowana, rzadka jako kasowana, opisana na karcie zbioru wystawowego. | Fi.1-8B |
| 250 PLN | |
31836 |
1919 Chęciny, seria ząbkowana, rzadka jako kasowana. | Fi.1-8B |
| 160 PLN | |
31837 |
1919 Chęciny, seria łądnie i czytelnie kasowana, w tej formie naprawdę rzadka, ładny stan zachowania. | Fi.1-8B |
| 250 PLN | |
31838 |
1919 Chęciny, seria ząbkowanych znaczków poczty miejskiej na podlepkach. | Fi.1-8B |
| 50 PLN | |
31839 |
1919 Chęciny, seria czysta z oryginalną gumą na podlepkach. | Fi.1-8B |
| 60 PLN | |
31840 |
1919 Chęciny, marginesowa seria czysta w czworoblokach i co rzadkie, z pełną oryginalną gumą bez podlepek, ani ich śladów, naturalne ślady pędzla i fałdy po ręcznym nakładaniu gumy. | Fi.1-8B |
| 440 PLN | |
31841 |
1919 Chęciny, seria czysta z pełną oryginalną gumą w pięknym stanie. | Fi.1-8B |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
31842 |
1919 Chęciny, seria czysta z pełną oryginalną gumą, bez podlepek ani ich śladów. | Fi.1-8B |
| 100 PLN SPRZEDANY | |