Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
31666 |
1916 Warszawa, parka serii pomnikowej nie dopuszczonej do obiegu, druk dwustronny. | Fi.IVA |
| 140 PLN | |
31667 |
1916 Warszawa, znaczek cięty z niedopuszczonej do obiegu serii pomnikowej za 6 gr. z drugostronnym, przesuniętym w pionie, drukiem konturu znaczka, lekko zgięty na marginesie. | Fi.IVA MK Mi.IVB |
| 60 PLN | |
31668 |
1916 Warszawa, makulaturowy znaczek serii pomnikowej nie dopuszczonej do obiegu z drukiem dwustronnym. | Fi.IVA MK |
| 40 PLN | |
31669 |
| 60 PLN | |
31670 |
1916 Warszawa, znaczek makulaturowy wydania nie dopuszczonego do obiegu. | Fi.IVA MK |
| 40 PLN | |
31671 |
1916 Warszawa, znaczek makulaturowy wydania nie dopuszczonego do obiegu z drukiem dwustronnym. | Fi.IVA MK |
| 60 PLN | |
31672 |
1916 Warszawa, znaczek wydania niedopuszczonego do obiegu z drukiem drugostronnym rysunku bez tła. | Fi.IVA MK |
| 60 PLN | |
31673 |
| 300 PLN | |
31674 |
1916 Warszawa, seria pomnikowa, wydanie niedopuszczone do obiegu, ząbkowany znaczek za 6 gr. z przesuniętym ząbkowaniem i lekko obróconym rysunkiem, gwarancja. | Fi.IVB Mi.IVA |
| 150 PLN | |
31675 |
1916 Warszawa, znaczek serii pomnikowej nie dopuszczonej do obiegu. | Fi.IVB |
| 60 PLN | |
31676 |
1916 Warszawa, znaczek serii pomnikowej nie dopuszczonej do obiegu, zalany obrazek znaczka, gwarancja Berbeka. | Fi.IVB MK |
| 45 PLN | |
31677 |
1916 Warszawa, znaczek serii pomnikowej nie dopuszczonej do obiegu. | Fi.VA |
| 35 PLN | |
31678 |
| 30 PLN | |
31679 |
1916 Warszawa, seria pomnikowa, wydanie niedopuszczone do obiegu, ząbkowany znaczek za 10 gr. (Fi.190.-) ze znacznie przesuniętym tłem (katalogowany jako MK Fi.+50%), gwarancja. | Fi.VB Mi.VA |
| 250 PLN | |
31680 |
1916 Warszawa, znaczki wydania nie dopuszczonego do obiegu. | Fi.VIA |
| 40 PLN | |
31681 |
1916 Warszawa, znaczek serii pomnikowej nie dopuszczonej do obiegu. | Fi.VIB |
| 100 PLN | |
31682 |
1916 Warszawa, seria pomnikowa, wydanie niedopuszczone do obiegu, ząbkowany znaczek za 20 gr. (Fi.150.-), w nietypowo jasnoniebieskiej barwie i ze znacznie przesuniętym tłem w rzadszym kolorze brunatnopiaskowym (katalogowany jako MK Fi.+50%), gwarancja. | Fi.VIbB Mi.VIA |
| 400 PLN | |
31683 |
1916 Warszawa, litograficzna próba znaczka za 10 gr. na papierze białym glansowanym, bez tła, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.V P5 |
| 500 PLN | |
31684 |
1916 Warszawa, marginesowa, niegumowana - tak je wydano, litograficzna czarna próba znaczka za 10 gr., bez tła na papierze białym zwykłym (Mi.250 euro), lekka prześwitka poza rysunkiem znaczka, gwarancja i opis. | Fi.V P6 |
| 500 PLN | |
31685 |
1916 kartka żywnościowa z Warszawy. | |
| 100 PLN | |
31686 |
| 100 PLN | |
31687 |
1917 Przedbórz, I wydanie, seria czysta, znaczek za 2 gr. typu 3 w kolorze ceglastoczerwonym i znaczek za 4 gr. typu 1, oba gwarancja Jungjohann BPP, ponieważ każdy 8-znaczkowy sektor 32-znaczkowego arkusza był drukowany oddzielnie, mają one różne odcienie kolorów, w Polskich Znakach Pocztowych (str.1084) opisuje się skrajne barwy znaczka za 2 gr. jako karminową i ceglastoczerwoną, znaczek za 2 gr. typu 1 w kolorze karminowym, sygnowany, jest dodany do serii, wszystkie znaczki ze śladem podlepki. | Fi.1-2B Mi.1-2A |
| 500 PLN | |
31688 |
1917 Przedbórz, I wydanie, ząbkowane znaczki kasowane na użytkowym wycinku z listu poleconego z papierami handlowymi - drukami (Mi.195 euro+15%), gwarancja Schmutz. | Fi.1-2B Mi.1-2A |
| 250 PLN | |
31689 |
1917 Przedbórz, I wydanie, seria znaczków (Fi.600.-), obie wartości z międzypolem, znaczek za 2 gr. - typ 7 gwarancja Schmutz, znaczek za 4 gr. - typ 8, sygnatura Witkowski, gwarancja. | Fi.1-2B Mi.1-2A |
| 800 PLN | |
31690 |
1917 Przedbórz, stemplowana seria pierwszego wydania, gwarancja. | Fi.1-2B |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
31691 |
1917 Przedbórz, seria znaczków pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.1-2B |
| 250 PLN | |
31692 |
1917 Przedbórz, seria prób znaczków I wydania, za 2 gr. w kolorach zielonym - typ 4 i ceglastym typ 7, za 4 gr. w kolorach brązowym typ 2 i oliwkowym - typ 3, wszystkie zachowane w bardzo ładnym stanie, gwarancje Schmutz (2), Mikstein (2), Rachmanow(1). | Fi.1A P1, P2, 2A P1, P2 |
| 2 400 PLN | |
31693 |
1917 Przedbórz, I wydanie, próba znaczka za 2 gr. - typ 6, w kolorze zielonym, małe zmatowienie po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany Rachmanow, gwarancja i opis. | Fi.1A P2 |
| 400 PLN | |
31694 |
1917 Przedbórz, znaczek w typie 1 z górnym marginesem w postaci międzypola, gwarancja i opis Jendroszek. | Fi.1B |
| 240 PLN | |
31695 |
1917 Przedbórz, znaczek pierwszego wydania typ 4, gwarancja Koopman. | Fi.1B |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
31696 |
1917 Przedbórz, znaczek pierwszego wydania typ 4 z międzypolem, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.1B |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
31697 |
1917 Przedbórz, czworoblok znaczków pierwszego wydania rozdzielony poziomym międzypolem, gwarancja Schmutz. | Fi.1B |
| 2 400 PLN | |
31698 |
1917 Warszawa, list z Niemiec do Warszawy, stempel niemieckiej cenzury wojskowej w Poznaniu, stempel opłaty doręczeniowej poczty miejskiej w Warszawie. | Fi.1a |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
31699 |
1917 Przedbórz, znaczek pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.2 |
| 500 PLN SPRZEDANY | |
31700 |
1917 Siedlce, kartka z Kutna do Siedlec, rzadki stempel doręczeniowy poczty miejskiej w Siedlcach za 3 kop. | Fi.2 |
| 650 PLN | |
31701 |
1917 Przedbórz, list z Warszawy do Przedborza, znaczek opłaty doręczeniowej poczty miejskiej pierwszego wydania, stempel cenzury, gwarancja. | Fi.2 |
| 1 000 PLN | |
31702 |
1917 Przedbórz, połówka znaczka za 4 gr. na wycinku, gwarancja Krawczyk. | Fi.2B Mi.2A |
| 115 PLN SPRZEDANY | |
31703 |
1917 Przedbórz, gwarancja Schmutz. | Fi.2B |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
31704 |
1917 Przedbórz, znaczek I wydania typ 4, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.2B |
| 130 PLN SPRZEDANY | |
31705 |
1917 Przedbórz, znaczek pierwszego wydania typ 1, gwarancja i oznaczenie. | Fi.2B |
| 100 PLN | |