Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
38646 |
1981 pomniki ofiar Grudnia 1970, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2634-5 ark. Mi.2782-3 |
| 60 PLN | |
38647 |
1981 zeszycik znaczkowy wydania prywatnego z parkami znaczków serii z pomnikami ofiar grudnia 1970 roku (Fi. 2634-5). | Fi.ZzP |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
38648 |
1981 SOLIDARNOŚĆ - czworoblok naśladownictwa znaczków (Fi.2634) w kolorze brązowym, nieząbkowane, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
38649 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list polecony z Warszawy do Orawki, stempel urzędu cenzury nr 943. | Fi.2430, 2460, 2590 |
| 30 PLN | |
38650 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, kartka z Mrągowa do Opola, stempel urzędu cenzury nr 844. | Fi.2507 |
| 30 PLN | |
38651 |
1982 60-lecie Polskiego Związku Tenisowego, prawy dolny z błędem "plamka nad skarpetą na lewej nodze". | Fi.2613B1 Mi.2756 |
| 40 PLN | |
38652 |
1982 fałszerstwo dywersyjno-propagandowe "13.XII.1981r. WOJNA WRON Z NARODEM 13.XII.1982r.", miejscowy list wysyłany prawdopodobnie 14.II.1983 w Warszawie - niespotykany z dwoma znaczkami dywersyjnymi; przesyłka wyjęta ze skrzynki pocztowej i wycofana z obiegu przez gorliwego pracownika poczty lub "bezpiekę", wewnątrz też nietypowo INSTRUKCJA 1.Do strajku prowadzonego .......6.Całość działań prowadzimy aż do odwołania RKW NSZZ "S" Region Mazowsze (Regionalna Komisja Wykonawcza NSZZ "Solidarność" Region Mazowsze"; opłata też nietypowo dwoma znaczkami dywersyjno-propagandowymi, zachowało się niewiele oryginalnych przesyłek z Warszawy i pojedyncze z innych miast Polski, gwarancja. | Fi.2644 FP |
| 2 400 PLN SPRZEDANY | |
38653 |
| 30 PLN | |
38654 |
1982 rocznik znaczków czystych (Fi.61,40). | Fi.2644-99 Mi.2792-2847 |
| 35 PLN | |
38655 |
| 110 PLN | |
38656 |
| 500 PLN | |
38657 |
1982 polscy laureaci nagrody Nobla - Maria Skłodowska Curie, znaczek z przesuniętą perforacją zachodzącą na obrazek znaczka, gwarancja Walocha. | Fi.2662MK Mi.2810 |
| 80 PLN | |
38658 |
| 30 PLN | |
38659 |
| 50 PLN | |
38660 |
1982 600 lat obecności obrazu jasnogórskiego w klasztorze OO. Paulinów w Częstochowie, prawy znaczek z błędem "OBLEŻENIE". | Fi.2671B1 Mi.2819I |
| 30 PLN | |
38661 |
| 35 PLN | |
38662 |
1982 600 lat obecności obrazu jasnogórskiego w klasztorze na Jasnej Górze, znaczek z błędem "kropka nad lewą brwią". | Fi.2672B1 Mi.2820 |
| 30 PLN | |
38663 |
1982 ojciec Maksymilian Kolbe, lewy znaczek z błędem "uszkodzona podstawa litery Ł z lewej w skrócie ZŁ". | Fi.2683B1 Mi.2831 |
| 32 PLN SPRZEDANY | |
38664 |
1982 stare miasta nad Wisłą, makulaturowa parka z silnie przesuniętą perforacją. | Fi.2686MK Mi.2834 |
| 54 PLN SPRZEDANY | |
38665 |
| 20 PLN | |
38666 |
| 20 PLN | |
38667 |
1982 znaczki podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
38668 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Australii do Opola, stempel urzędu cenzury nr 748. | |
| 30 PLN | |
38669 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Niemiec do Rybnika, stempel urzędu cenzury nr 681. | |
| 30 PLN | |
38670 |
1983 SOLIDARNOŚĆ, okolicznościowa całość z "drugiego obiegu"; znaczek na kopercie skasowany 11.11 stemplem okolicznościowym z podobizną marszałka Józef Piłsudskiego i jego cytatem "PRZEGRAĆ, TO NIE ZNACZY BYĆ ZWYCIĘŻONYM". | Fi.2700 Mi.2848 |
| 50 PLN | |
38671 |
1983 rocznik znaczków czystych (Fi.53,70). | Fi.2700-50 Mi.2848-98 |
| 35 PLN | |
38672 |
| 40 PLN | |
38673 |
1983 750-lecie nadania praw miejskich Toruniowi, pasek poziomy 10 znaczków znaczki z pustopolami na górnym marginesie, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 80 PLN | |
38674 |
1983 15-lecie Kapituły Orderu Uśmiechu, marginesowa parka pozioma znaczków za 6 zł, lewy z błędem na poz.6 "uszkodzony lewy górny róg ramki", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2729 B1 Mi.2877 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
38675 |
1983 15-lecie Kapituły Orderu Uśmiechu, czworoblok znaczków za 6 zł, prawy dolny z błędem na poz.46 "ścienione S w POLSKA", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2729 B3 Mi.2877 |
| 50 PLN | |
38676 |
1983 15-lecie Kapituły Orderu Uśmiechu, znaczek z błędem "ścienione S w POLSKA". | Fi.2729B3 Mi.2877 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
38677 |
1983 "WYSTAWA FILATELISTYCZNA W 300 ROCZNICĘ ODSIECZY WIEDEŃSKIEJ" Kraków 1, seria znaczków z blokiem skasowane okolicznościowo 13.XI na dekoracyjnych kopertach maksimum; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2730-33, bl.123 (79) Mi.2878-81, Bl.93 |
| 60 PLN | |
38678 |
| 300 PLN | |
38679 |
| 150 PLN | |
38680 |
| 200 PLN | |
38681 |
1983 kobiece stroje ludowe, znaczek z błędem "uszkodzone m w słowie warmińsko". | Fi.2745B1 Mi.2893 |
| 15 PLN | |
38682 |
| 10 PLN | |
38683 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.53,20). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 35 PLN | |
38684 |
| 60 PLN | |
38685 |
| 30 PLN | |