Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
27716 |
1974 karnet zaproszenie - "IX ZJAZD TOWARZYSTWA PRZYJAŹNI POLSKI-RADZIECKIEJ". | Fi.2098, 2165 Mi.2245, 2313 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
27717 |
1974 "WOJSKOWA MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA" seria wydana z okazji 30-lecia LWP skasowana 21.X okolicznościowo na karcie. | Fi.2127-30 Mi.2275-78 |
| 40 PLN | |
27718 |
| 70 PLN | |
27719 |
1974 rocznik znaczków czystych (Fi.115.-). | Fi.2148-2205 Mi.2296-2352 |
| 90 PLN | |
27720 |
| 180 PLN | |
27721 |
1974 rośliny w twórczości Stanisława Wyspiańskiego, znaczek z niekatalogowanym błędem w postaci nie dodruku dolnego znaczka z ostatniego rzędu w arkuszu, tak zwany suchy druk minimalną ilością farby, błąd przypadkowy występujący być może tylko w jednym arkuszu na 10 znaczkach, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.2149MK Mi.297 |
| 500 PLN | |
27722 |
| 20 PLN | |
27723 |
1974 XIX Międzynarodowy Kongres Ogrodniczy w Warszawie, parka pozioma znaczków za 1 zł, prawy z błędem "żółta plama na płatku kwiatu" na poz.10; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2184 B1 Mi.2331 |
| 40 PLN | |
27724 |
1974 XIX Międzynarodowy Kongres Ogrodniczy w Warszawie, znaczek za 5 zł z błędem na poz.39 "prawe ramię litery Y zakończone szpiczasto"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2189 B2 Mi.2336 |
| 50 PLN | |
27725 |
| 25 PLN | |
27726 |
| 20 PLN | |
27727 |
| 35 PLN | |
27728 |
1974 kartka i fragment drugiej z cenzurą zakładu karnego w tarnowskich Górach. | |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
27729 |
1974 Egipt, polskie jednostki wojskowe służące w siłach ONZ w ramach operacji pokojowych, list do Polski ze stemplem urzędu pocztowego Warszawa 60, który zajmował się wymianą poczty między żołnierzami a krajem. | |
| 25 PLN | |
27730 |
1974 Egipt, polskie jednostki wojskowe służące w siłach ONZ w ramach operacji pokojowych, list do Polski nadanym przez pocztę egipską. | |
| 50 PLN | |
27731 |
1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2246 + 4x2247) - niekatalogowany zawierający znaczki z serii telewizyjne filmy dziecięce; czyste, dobry stan zachowania. | Fi.6l (2246-47) Mi.2393-94 |
| 80 PLN | |
27732 |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
27733 |
1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2175 + 4x2185) zawierający znaczki z serii X Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Lublinie i XIX Międzynarodowy Kongres Ogrodnictwa w Warszawie (ogórki); czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.6k (2175, 2185) Mi.2322, 2332 |
| 80 PLN | |
27734 |
1975 zeszycik znaczkowy 15 zł (6x2154 + 6x2239) zawierający znaczki z serii polskie budownictwo drewniane i eksperymentalny lot "Apollo"-"Sojuz"; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.7a (2154, 2239) Mi.2302, 2386 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
27735 |
1975 nowodruk w postaci bloczka z okazji 25-lecia Polskiego Związku Filatelistów. | Fi.2148-50ND |
| 10 PLN | |
27736 |
1975 nowodruk z okazji XXV-lecia PZF. | Fi.2148ND, 2150ND |
| 15 PLN | |
27737 |
1975 rocznik znaczków czystych (Fi.108,60). | Fi.2206-73 Mi.2353-2420 |
| 90 PLN | |
27738 |
| 150 PLN | |
27739 |
| 100 PLN | |
27740 |
1975 30. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, górna cześć arkusza z parką znaczków rozdzieloną przywieszką. | Fi.2215 Mi.2362 Zf |
| 140 PLN | |
27741 |
| 10 PLN | |
27742 |
1975 100.rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, seria: dwie parki znaczków z pustopolem z lewej strony, parka z pustopolami u dołu, czyste. | Fi.2223-28 Mi.2370-75 |
| 50 PLN | |
27743 |
| 20 PLN | |
27744 |
1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Łódź '75", arkusz czysty (3 sektor). | Fi.2268 Mi.2415 |
| 80 PLN | |
27745 |
1975 "IX JUBILEUSZOWE SPOTKANIE KLUBU CZERWONY KRZYŻ" karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 30.XI w Łodzi; temat - CZERWONY KRZYŻ. | Fi.Cp641 |
| 10 PLN | |
27746 |
1975 Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce w Katowicach, arkusz sprzedażny nowodruków bloku z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.50 ND ark. Mi.Bl.61 SD |
| 320 PLN | |
27747 |
1975 Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce w Katowicach, parka bloków i nowodruków z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.50, bl50ND Mi.Bl.61, Bl.61 SD |
| 60 PLN | |
27748 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, parka nowodruków. | Fi.bl.50ND Mi.Bl.61SD |
| 50 PLN | |
27749 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk bloku. | Fi.bl.50ND Mi.Bl.61SD |
| 25 PLN | |
27750 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czworoblok bloków, czyste, dobry stan zachowania. | Fi.bl.95(50) Mi.Bl.61 |
| 50 PLN | |
27751 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej, drukowany formami dwusektorowymi 3x3 nowodruki | Fi.bl.95(50) ND Mi.Bl.61 ND |
| 40 PLN | |
27752 |
1975 FDC - "200. rocznica ogłoszenia niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki", bloczek na kopercie skasowany 24 IX stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.bl.96 (52) Mi.Bl.63 |
| 200 PLN | |
27753 |
1975 200. rocznica ogłoszenia niepodległości USA, blok i znaczki z bloku skasowane 28.III.1983 na kopertach stemplem okolicznościowym "40. ROCZNICA AKCJI POD ARSENAŁEM", co ciekawe blok skasowano wcześniej w 1981 roku stemplem drugiego obiegu "81 SOLIDARNOŚĆ, 1 Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ "SOLIDARNOŚĆ", koperty z ilustracją pomnika stoczniowców pomordowanych w grudniu 1970 roku. | Fi.bl.96, 2258-60 Pw Mi.Bl.63, 2405-07 Zf |
| 120 PLN | |
27754 |
1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Łódź '75", blok skasowany w pierwszym dniu obiegu - 22.XI okolicznościowym stemplem wystawowym, pełna oryginalna guma. | Fi.bl.97 Mi.Bl.64 |
| 25 PLN | |
27755 |
1975 FDC - bloku "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź 75". | Fi.bl.97 Mi.Bl.64 |
| 30 PLN | |