Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
34947 |
| 300 PLN | |
34948 |
| 150 PLN | |
34949 |
| 200 PLN | |
34950 |
| 10 PLN | |
34951 |
1984 list nadany z jachtu S/Y Dunajec z wyprawy do Ameryki z okazji 450-lecia odkrycia Kanady wysłana we francuskim porcie Saint-Malo. | Fi.2591 |
| 50 PLN | |
34952 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.53,20). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 35 PLN | |
34953 |
| 60 PLN | |
34954 |
| 30 PLN | |
34955 |
| 450 PLN | |
34956 |
1984 40. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek za 5 zł z błędem "6 zamiast s w Powstania" na poz.47; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2783 B1 Mi.2931 |
| 60 PLN | |
34957 |
| 100 PLN | |
34958 |
1984 Odnowa zabytków Krakowa (III), znaczki za 5 zł w marginesowym pasku 3 sztuk, lewy z błędem "kropka przy W w KRAKÓW" na poz.13; gwarancja i opis. | Fi.2804 B1 Mi.2952 |
| 54 PLN SPRZEDANY | |
34959 |
1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2806-11 ark. Mi.2954-59 |
| 200 PLN | |
34960 |
1984 Rozwój pojazdów pożarniczych, czworoblok znaczków za 20 zł, lewy dolny z błędem na poz.11 "wcięcia w 0 w 20", prawy dolny z błędem na poz.12 "wcięcie na zewnątrz 0 w 20", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2817 B2+B3 |
| 54 PLN SPRZEDANY | |
34961 |
1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, makulaturowy niegumowany cięty blok, bardzo rzadkie, fotoatest. | Fi.bl.80nz Mi.Bl.94U |
| 4 800 PLN | |
34962 |
| 240 PLN | |
34963 |
| 70 PLN | |
34964 |
| 45 PLN | |
34965 |
| 80 PLN | |
34966 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.1 "litera O w POLSKA wyszczerbiona wewnątrz z lewej strony, "poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka i przerwana ramka pod 27", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2819 B1, B2 Mi.2967 |
| 70 PLN | |
34967 |
1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA". | Fi.2819B1 Mi.2967 |
| 10 PLN | |
34968 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
34969 |
1985 100. rocznica urodzin Stanisława Ignacego Witkiewicza, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2859-63 ark. Mi.3007-11 |
| 100 PLN | |
34970 |
1985 SOLIDARNOŚĆ - "Sierpień '80-'85" Poczta wydawców, czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania. | |
| 40 PLN | |
34971 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
34972 |
| 65 PLN | |
34973 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
34974 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 45 PLN | |
34975 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste (Fi.48.-). | Fi.2881-84 Mi.3029-32 |
| 30 PLN | |
34976 |
1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2904-9 ark. Mi.3052-7 |
| 150 PLN | |
34977 |
1986 poczet królów polskich, marginesowy znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją wchodzącą na rysunek znaczka. | Fi.2918MK Mi.3066 |
| 70 PLN | |
34978 |
1986 Światowy Dzień Poczty, blok na kopercie FDC, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia Muzeum Poczty i Telekomunikacji urzędu Wrocław 1 skasowana datownikiem okolicznościowym, trudna do zdobycia koperta FDC, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.131 (87) Mi.Bl.101 |
| 150 PLN | |
34979 |
| 10 PLN | |
34980 |
1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 55 PLN | |
34981 |
1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.238,60). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 170 PLN | |
34982 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł petrel - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego (prawego) skrzydła"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2930 B Mi.3078 |
| 50 PLN | |
34983 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł pingwiny - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 ""duży iluminator" w kadłubie jachtu"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2931 B Mi.3079 |
| 50 PLN | |
34984 |
1987 malarstwo polskie - Leon Wyczółkowski, znaczek z niespasowanym, przesuniętym w poziomie drukiem kolorów. | Fi.2935 Mi.3083 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
34985 |
1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczki z pustopolem u dołu i góry, czyste (Fi.24.-). | Fi.2940 Mi.3088 |
| 30 PLN | |
34986 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera k W Polska". | Fi.2951, 2952B1 Mi.3099, 3100 |
| 10 PLN | |