Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
44410 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 56. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
44411 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
44412 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58. | Fi.Cp87 |
| 130 PLN SPRZEDANY | |
44413 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
44414 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
44415 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37 - Jacek Malczewski; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
44416 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok BEREZWECZ; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
44417 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 3 Jan Kochanowski, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku I (cienki). | Fi.Cp89 |
| 200 PLN | |
44418 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
44419 |
| 50 PLN | |
44420 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
44421 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
44422 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
44423 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
44424 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty zamek w Mirze z ilustracją nr 20, przedrukowano niewielką ilość tych całostek z odmiennym rozstawem kwadratów, doskonały stan zachowania, gwarancja Petriuk. | Fi.Cp90I (Cp77) |
| 2 000 PLN | |
44425 |
| 160 PLN | |
44426 |
| 300 PLN | |
44427 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 1a, karta wysłana 4.8 z Bydgoszczy do Sulejówka. | Fi.Cp92II |
| 120 PLN | |
44428 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy z hasłem propagandowym 7b. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
44429 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Hanny koło Włodawy z hasłem propagandowym 2, ze stemplem prowizorycznym typu lubelskiego, gwarancja M.Wysocki | Fi.Cp92, 362 |
| 90 PLN | |
44430 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym; karta wysłana 30.X z Lublina do Warszawy. | Fi.Cp94A |
| 20 PLN | |
44431 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
44432 |
| 30 PLN | |
44433 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana z Krakowa 2.8.1946 do Warszawy. | Fi.Cp95AIx |
| 30 PLN | |
44434 |
1945 kartka beznominałowa ze stempelkiem opłaty pocztowej pobranej w gotówce. | |
| 120 PLN | |
44435 |
1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 8.11 z Brwinowa do Warszawy. | Fi.Cp96IA |
| 10 PLN | |
44436 |
| 35 PLN | |
44437 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 23.9.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp97, 431B |
| 30 PLN | |
44438 |
| 50 PLN | |
44439 |
| 80 PLN | |
44440 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 10.4.1948 ze Sławna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp98 |
| 40 PLN | |
44441 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
44442 |
1948 Zabytkowy kościół w Pniowie, całostki z sygnaturą VIII.47, dwie odmiany kartonu: szarobiały i kremowoszary (Fi. 70,-). | Fi.Cp103 |
| 60 PLN | |
44443 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
44444 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
44445 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
44446 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
44447 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
44448 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
44449 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |