Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
44250 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
44251 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
44252 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
44253 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
44254 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
44255 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
44256 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
44257 |
1933 całostka wydania z nadrukiem nowej wartości typ I. | Fi.Cp58I |
| 70 PLN | |
44258 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym J. | Fi.Cp59 |
| 80 PLN | |
44259 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania - na odwrocie karty na odpowiedź na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową (Fi.200.-). | Fi.Cp60 |
| 120 PLN | |
44260 |
1934 całostka wydania prowizorycznego z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp60 |
| 200 PLN | |
44261 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, "czerwona" karta za 15/35 gr z ilustracją 26 - Ukrzyżowanie, wysłana 30.XI z Warszawy do Sandomierza; dobry stan zachowania. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
44262 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, "czerwona" karta za 15/35 gr z ilustracją 5 - Zesłanie Ducha Św. - głowa apostoła, wysłana 13.XII z Warszawy do Sandomierza; minimalnie słabszy stan zachowania (tłusta plamka u góry). | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
44263 |
1934 godło państwowe, karta podwójna 15+15 gr; sygnatur (VIII-1934), hasło propagandowe K - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY - TO NAJSZYBSZY POSŁANIEC!; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp65 |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
44264 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 4.XII z Brodów do Lwowa, doskonały stan zachowania. | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
44265 |
1934 godło państwowe - 30 gr, całostka z sygnaturą (X-1934); całostka z sygnaturą (V-1936); na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp67 |
| 250 PLN | |
44266 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 120 PLN | |
44267 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz, wysłana 16.X z urzędu Kraków 2 do Warszawy, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P." (wyróżnik "b"); bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 30 117). | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
44268 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz, wysłana 25.IV z Krakowa Warszawy; słabszy stan zachowania (ukośna fałda). | Fi.Cp68 |
| 20 PLN | |
44269 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44270 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44271 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44272 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44273 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44274 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44275 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44276 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44277 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44278 |
| 100 PLN | |
44279 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44280 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44281 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44282 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44283 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44284 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44285 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44286 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44287 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44288 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
44289 |
1935 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(IX-1935)500.000., wysłana 20.III.36 z miejscowości Mosty Wielkie do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp71B |
| 40 PLN | |