Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29713 |
1933 list polecony z Bydgoszczy do Warszawy. | Fi.254, 256, 258 |
| 40 PLN | |
29714 |
1933 miejscowy list polecony z Warszawy. | Fi.254, 263 |
| 40 PLN | |
29715 |
1933 "PACZKI ŻYWNOŚCIOWE" Warszawa 2 (wyróżnik *c*), okolicznościowy wirnik na liście wysłanym 25.VIII do Wilna, bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 32 123). | Fi.256 Mi.277 |
| 40 PLN | |
29716 |
1933 700-lecie Torunia. | Fi.258 Mi.279 |
| 240 PLN | |
29717 |
| 1 000 PLN | |
29718 |
1933 700-lecie Torunia, rzadka próba znaczka za 60 gr. na żółtawym papierze prążkowanym poziomo, niegumowana, gwarancja i opis. | Fi.258 P4 Mi.279 |
| 3 000 PLN | |
29719 |
1933 karta ze znaczkami okolicznościowymi przedstawiającymi ratusz w Toruniu ze stemplami okolicznościowymi z okazji 700-lecia miasta Torunia i II Wszechpolskiej Wystawy Filatelistycznej w Toruniu. | Fi.258, 260 |
| 100 PLN | |
29720 |
1933 700-lecie Torunia, znaczek z obiegu pocztowego z rzadkim znakiem wodnym Zn.W.II.D, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.258D Mi.279Y |
| 120 PLN | |
29721 |
1933 700-lecie Torunia, znaczek za 60 gr. z położeniem znaku wodnego W.II.G. (Fi.350.-) | Fi.258G Mi.279 |
| 280 PLN | |
29722 |
| 460 PLN | |
29723 |
1933 zwycięzcy Challengu. | Fi.259 Mi.280 |
| 30 PLN | |
29724 |
1933 zwycięzcy Challenge'u, znaczek w ładnym stanie. | Fi.259 Mi.280 |
| 100 PLN | |
29725 |
1933 zwycięzcy Challenge'u, czworoblok. | Fi.259 Mi.280 |
| 500 PLN | |
29726 |
1933 F.Żwirko i S.Wigura, znaczek czysty (Fi.190.-). | Fi.259 Mi.280 |
| 130 PLN | |
29727 |
1933 zwycięzcy Challenge'u, parka znaczków z rzadkim znakiem wodnym Z.W. II.P, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.259P Mi.280Y |
| 220 PLN | |
29728 |
1933 II Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu. | Fi.260 Mi.281 |
| 70 PLN | |
29729 |
| 300 PLN | |
29730 |
| 100 PLN | |
29731 |
1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek z rzadkim znakiem wodnym Zn.W.II.D, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.260D Mi.281 |
| 140 PLN | |
29732 |
1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu - widok ratusza i pomnik Mikołaja Kopernika, marginesowa parka znaczków za 60 gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.300.-), gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz. | Fi.260D Mi.281Y |
| 280 PLN | |
29733 |
1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem znaku wodnego - W.II.D trąbki w dół (Fi.150.-) na wycinku z karnetu ze stemplem okolicznościowym, przed ratuszem pomnik Mikołaja Kopernika. | Fi.260D Mi.281Y |
| 120 PLN | |
29734 |
1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek za 60(+40) gr. ze znakiem wodnym w rzadkim i świetnie widocznym położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.150.-), czysty z pełną oryginalną gumą. | Fi.260D Mi.281Y |
| 140 PLN | |
29735 |
1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół, na miejscowym liście (opłata niezgodna z taryfą) przesłanym 21.V w Toruniu, znaczek unieważniony stemplem okolicznościowym. | Fi.260D Mi.281Y |
| 120 PLN | |
29736 |
1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, czworoblok. | Fi.261 Mi.282 |
| 400 PLN | |
29737 |
| 300 PLN | |
29738 |
| 100 PLN | |
29739 |
| 700 PLN | |
29740 |
1933 250. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, znaczek czysty (Fi.250.-). | Fi.262 Mi.283 |
| 200 PLN | |
29741 |
1933 250 rocznica wiktorii wiedeńskiej. | Fi.262 Mi.283 |
| 160 PLN | |
29742 |
1933 250 rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, znaczek czysty na podlepce. | Fi.262 Mi.283 |
| 50 PLN | |
29743 |
1933 15. rocznica odzyskania niepodległości, czworoblok. | Fi.263 Mi.284 |
| 100 PLN | |
29744 |
| 90 PLN | |
29745 |
| 40 PLN | |
29746 |
| 15 PLN | |
29747 |
1933 list firmowy z Krakowa z nadrukiem "DRUK / Opłacono gotówką 65%". | |
| 50 PLN | |
29748 |
1933 "ROBUR Związek Kopalń Górnośląskich" - 20 gr frankatura mechaniczna H7 Katowice, karta firmowa wysłana 25.VII do Kielc; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 50 PLN | |
29749 |
| 70 PLN | |
29750 |
1934 ekspresowy list polecony z Lwowa do Warszawy. | Fi.251, 254, 263 |
| 40 PLN | |
29751 |
1934 list z Warszawy z wirnikiem zawodów Challenge. | Fi.252, 254 |
| 10 PLN | |
29752 |
1934 list handlowy z Łodzi z wirnikiem propagandowym poczty. | Fi.253 |
| 15 PLN | |