Aukcja rozpocznie się 19.04.2024

Aukcja 100. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
28604

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
28605

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Krawczyk.

Fi.22a B4
40 PLN
28606

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
28607

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.200,- zł, gwarancja.

Fi.22aNo
Mi.22aK
500 PLN
28608

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.22aNo
Mi.22aK
180 PLN
28609

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze, lekki ślad podlepki, gwarancja Rachmanow, Schmutz.

Fi.22a No
90 PLN
28610

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
28611

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
28612

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
220 PLN
28613

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
28614

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
28615

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
28616

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja.

Fi.22b B
300 PLN
28617

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b No
Mi.22bK
900 PLN
28618

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 600 PLN
28619

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
28620

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, fotoatest.

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
28621

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
28622

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
28623

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
28624

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
220 PLN
28625

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
25 PLN
28626

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
28627

1918 drugie wydanie lubelskie, list bankowy z Ostrowca nadany 21.2.19 z oddziału banku do dyrekcji w Warszawie, gwarancja Petriuk.

Fi.23a
Mi.23A
2 000 PLN
28628

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia wysłany 12.1.19 do Banku Handlowego w Zawierciu, mieszana frankatura wydania prowizorycznego, definitywnego i austriackiej poczty polowej, na odwrocie stempel odbiorczy z Zawiercia z datą 14.1.19, gwarancja.

Fi.23a, 88A, OA28
3 500 PLN
28629

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym niedodrukiem lewej części nadruku i błędem na poz.1 "uszkodzona gwiazdka oraz litery P i O", ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a B
500 PLN
28630

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.800,- zł, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
700 PLN
28631

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
28632

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
100 PLN
28633

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
140 PLN
28634

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
28635

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
28636

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B
160 PLN
28637

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23b
Mi.23B
200 PLN
SPRZEDANY
28638

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
25 PLN
28639

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
28640

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
28641

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
28642

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
70 PLN
28643

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
20 PLN