results
Num# Description Start price Buy price
408012013 ludzie kina i teatru, seria w pełnych arkuszach sprzedażnych.

250 PLN

280 PLN

408652015 mistrzostwa świata w klasie Optimist, karnet okolicznościowy poczty polskiej z kopertą FDC.

35 PLN

35 PLN

408862016 100-lecie klubu Legii Warszawa, blok z ukośnym drukiem numeru.

150 PLN

135 PLN

408962017 150. rocznica urodzin Władysława Reymonta, arkusz sprzedażny w układzie tete-beche.

160 PLN

160 PLN

409072017 150. rocznica urodzin Marii Skłodowskiej Curie, arkusz sprzedażny z przywieszką.

50 PLN

50 PLN

409112017 zlot wielkich żaglowców w Szczecinie, blok makulaturowy z usterką numeratora.

150 PLN

150 PLN

409122017 zlot wielkich żaglowców w Szczecinie, blok makulaturowy bez numeru.

500 PLN

450 PLN

409192018 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pyeongchang, nowodruki wykonane z oryginalnych materiałów produkcyjnych dla członków PZF.

85 PLN

80 PLN

409262018 200. lat ogrodu botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego, nowodruki wykonane z oryginalnych materiałów produkcyjnych dla członków PZF.

75 PLN

75 PLN

409272018 200. lat ogrodu botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego, nowodruki wykonane z oryginalnych materiałów produkcyjnych dla członków PZF.

70 PLN

75 PLN

409292018 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Poznań 2018", arkusze cięty i ząbkowany z przywieszkami, dodatkowo katalog wystawy.

120 PLN

120 PLN

409302018 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Poznań 2018", arkusze cięty i ząbkowany z przywieszkami, dodatkowo katalog wystawy.

130 PLN

130 PLN

40963119 wydanie krakowskie, półarkusz przedrukowany nadużytą formą V wykonanej z dolnej części pierwszej formy przedrukowej. Ze względu na duże zapotrzebowanie i braki w handlu szczególnie rzadszych odmian znaczków krakowskich sporządzono V formę i przedrukowano nią spore zapasy znaczków różnych nominałów, w tym z nadrukami odwróconymi. Początkowo, kiedy nie było wystarczającej informacji o budowie i cechach charakterystycznych oryginalnych form przedrukowych, fałszerstwa te były prawie nie do odróżnienia od oryginalnych znaczków.

600 PLN

600 PLN

409641919 lokalne prowizoria dopłat, ROZWADÓW (typ 116) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 9.IX na kopercie.

50 PLN

50 PLN

409971919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA z błędem na poz.72 "litera Z uszkodzona po prawej", mocne ślady po podlepce, poza tym w ładnym stanie, sygnatura słynnej firmy K de Julien, sygnatura SM, gwarancja i atest z opisem uszkodzenia litery "Z" Mikstein.

1 600 PLN

1 600 PLN

410271919 porto lokalne Kraków, przekaz pieniężny z Opatowa do Krakowa 11, na odwrocie znaczki opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 64 z Kraków 11, gwarancja i oznaczenie Walocha.

150 PLN

150 PLN

410811924 Orzeł z tarczą w nowej walucie, rzadka niekreślona i gumowana próba arkuszowa znaczka dopłaty 10 gr. z II formy, kilka widocznych na skanie pęknięć gumy, lekki ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

100 PLN

100 PLN

411011938 seria w marginesowych czworoblokach.

150 PLN

150 PLN

411091945 seria znaczków dopłatnych.

15 PLN

15 PLN

411111946 trąbka pocztowa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania.

25 PLN

25 PLN

411121946 znaczek dopłaty z obiegu pocztowego z drukiem na pomarszczonym papierze - przerwany rysunek znaczka.

50 PLN

50 PLN

411201949 trąbka pocztowa, legitymacyjny znaczek dopłaty za 100 zł z oznaczeniem walca N.1.W.I. - znajdującym się przed 46 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN

30 PLN

412011922 wydanie przedrukowe.

25 PLN

25 PLN

415091928 Henryk Sienkiewicz, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928.

150 PLN

150 PLN

415131931 kartka z Rzeczkowa 28.7.31 do Torunia, sygnatura V-1931, hasło propagandowe F.

10 PLN

10 PLN

415221931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN

60 PLN

416051938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis").

60 PLN

60 PLN

416081938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

35 PLN

35 PLN

416091938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50.

35 PLN

35 PLN

416281939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 6.

30 PLN

30 PLN

416411945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk - Cp83) z zadrukowanym znakiem opłaty (por.Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja Korszeń.

160 PLN

120 PLN

416651948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 17 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis").

60 PLN

60 PLN

417011949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Henryka Sienkiewicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN

250 PLN

417311953 koperta z omyłkowym nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75 GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Korszeń.

300 PLN

300 PLN

417321953 koperta lotnicza (samolot nad portem w Gdyni) o sygnaturze V-1953 z niedodrukowanym fragmentem kreskowego obramowania strony adresowej i "nalepki" lotniczej, wewnątrz na skrzydełku koperty brak poddruku giloszowego i dodatkowo wydrukowany fragment kreskowego obramowania (dzięki cienkiemu papierowi rysunek "przebija" na zewnątrz i jest widoczny od frontu); niepowtarzalny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja i opis Korszeń.

500 PLN

400 PLN

418031973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, brak koloru czerwonego (prostokąta wewnątrz samolociku), widoczny zaróżowiony ślad suchego - bez właściwego pokrycia farbą, uderzenia matrycy; gwarancja Korszeń.

600 PLN

500 PLN

418381987 karta-zaproszenie na wystawę filatelistyczną "OLIMPFIL 87" z tekstem wydrukowanym na odwrocie, czysta; temat - SPORT, OLIMPIADY.

20 PLN

20 PLN

418712010 600. rocznica bitwy pod Grunwaldem - karta okolicznościowa Poczty Polskiej z Nowego Sącza, na górze kartka właściwa, poniżej karty z próbnymi odbitkami kolorów.

33 PLN

33 PLN

418971927 Znaczek składkowy LOPP - Warszawa - Samolot, znaczek czysty za 20 gr. w kolorze brązowym.

30 PLN

30 PLN

419381934 XXII Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Bennetta w Warszawie, widokówka z nalepką Aeroklubu RP przewieziona balonem "Legionowo", dodatkowy fioletowy stempel Aeroklubu RP dla oznaczenia balonu "GORDON-BENNETT 1934 WARSZAWA - 23.IX.1934 Wysłano balonem "LEGJONOWO"", datownik odbiorczy miejsca lądowania SZCZUCZYN BIAŁOST. z wyróżnikiem "b"; dobry stan zachowania (Fi.200.-).

150 PLN

150 PLN