results
Num# Description Start price Buy price
261961919 Chęciny, znaczki prywatnego wydania dla poczty miejskiej w Chęcinach.

30 PLN

30 PLN

262391918 Konin, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 3 fen. z rzadkim lokalnym nadrukiem "POLSKA / Orzeł /POCZTA" typu III w kolorze fioletowym, czytelnie unieważniony kasownikiem prowizorycznym na wycinku, piękny stan; sygnowany SK, gwarancja Ernst.

50 PLN

50 PLN

262571918 Pułtusk, znaczki wydania prowizorycznego z nadrukami w kolorze czarnym.

60 PLN

60 PLN

263171918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem.

60 PLN

60 PLN

263311918/2010 J. Auleytner "Obieg pocztowy wydania PP/GGW 1918/19, 68 stron, kolorowe ilustracje.

60 PLN

60 PLN

263611918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy, prawy górny znaczek z błędem "Pocata", gwarancja i oznaczenie Korszeń.

60 PLN

50 PLN

264021918 wydanie PP/GGW, narożny czworoblok z nadrukiem drugiej formy, lewy górny znaczek z błędem "podniesione s", podlepka na prawym dolnym znaczku, gwarancja i opis Korszeń.

3 000 PLN

3 000 PLN

264081918 wydanie PP/GGW, znaczek za 5/3 fen. z nadrukiem pierwszą formą na silnie błyszczącym nadruku GGW, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz.

150 PLN

150 PLN

264251918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczka za 15 fen. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą (Fi.360.-), prawy górny znaczek z błędem na poz.57 "kropka w P" (Fi.~500.-), gwarancja i opis Korszeń.

300 PLN

250 PLN

264361918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze ultramaryny z nadrukiem drugiej formy, klasyczna rzadka odmiana, pomimo pojawiających się nowych odmian ciągle jeden z najrzadszych i poszukiwanych znaczków tego wydania, pozostałości po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

3 600 PLN

3 100 PLN

265651918 drugie wydanie lubelskie, seria z nadrukami odwróconymi, w tym odmiana znaczka za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, również najrzadszy znaczek z nadrukiem odwróconym 3/3 hal. z poprawianą gumą, pozostałe znaczki w idealnym stanie, różne gwarancje Kwaśniewski, Mikulski, Schmutz.

14 800 PLN

14 800 PLN

265761918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka za 3/15 hal., komplet katalogowanych błędów i usterek, doskonały materiał badawczy, 7 znaczków złamanych, wartość podstawowych znaczków Fischer 4.500,- zł.

1 500 PLN

1 500 PLN

265951918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

200 PLN

200 PLN

266361918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Korszeń.

80 PLN

80 PLN

266511918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka.

40 PLN

40 PLN

266781919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

3 800 PLN

3 800 PLN

266791919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z charakterystycznym błędem w postaci "braku dolnej części litery P w POCZTA", błąd ten występuje na wszystkich znaczkach z nadrukiem pierwszej formy oprócz najwcześniej przedrukowanych znaczków za 15, 50, 60 i 80 hal., gwarancja Rachmanow, Mikulski.

1 800 PLN

1 620 PLN

267101919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy IIB z poz. 30, znaczek w doskonałym stanie, gwarancja Mikstein.

4 800 PLN

4 800 PLN

267151919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Korszeń.

25 PLN

20 PLN

267201919 wydanie krakowskie, brzegowy znaczek za 25/80 hal. z powtarzalnym błędem "uszkodzone obie litery P w POLSKA i w POCZTA" i rzadkim "kropka nad SK", po lewej ślady krawędzi formy przedrukowej, gwarancja Schmutz.

600 PLN

600 PLN

267321919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 95, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

50 PLN

40 PLN

267611919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

25 PLN

20 PLN

267971919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, znaczek bez gumy, gwarancja Korszeń.

20 PLN

20 PLN

268421919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 69, stan bardzo dobry, mini fotoatest Korszeń.

1 300 PLN

1 300 PLN

268511919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Schmutz.

40 PLN

32 PLN

268681919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB, bardzo ładny stan, gwarancja Landre, Petriuk.

1 000 PLN

1 000 PLN

268801919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnobrązowym z nadrukiem formy IIC z poz. 56, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

400 PLN

410 PLN

269321919 wydanie gnieźnieńskie, znaczek za 10/7,5 f. z nadrukiem nowej wartości poz.16 w nietypowo ciemnym odcieniu koloru zielonego, guma parowana - ślady farby na odwrocie wskazują, że raczej oryginalna, stara gwarancja z opisem pozycji Gryżewski.

800 PLN

800 PLN

269411918 współkursory, list z Dąbrowy 10.2.19 do Zawiercia opłacony połówką znaczka dopłaty za 50 hal. dla Bośni i Hercegowiny.

130 PLN

130 PLN

269451919 wydanie Komisji Rządzącej, seria w czworoblokach, znaczek za 6 hal. gwarancja Korszeń.

280 PLN

280 PLN

269531919 wydanie Komisji Rządzącej, narożny znaczek za 3 hal. z błędem "lekko uszkodzone C w POCZTA", gwarancja Landre, Berbeka.

30 PLN

30 PLN

269601919 wydanie Komisji Rządzącej, kartka z Oświęcimia 11.04.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury "K8".

90 PLN

90 PLN

269681919 wydanie Komisji Rządzącej, przekaz pienieżny z Jordanowa do Oświęcimia nadany 12.11.19 i opłacony znaczkiem nie mającym mocy obiegowej 31.05.19, ujawniła to kontrola pocztowa i umieściła adnotacje czerwonym tuszem na froncie przekazu: "Zwrot za znaczki wycofane 70 hal.".

250 PLN

250 PLN

269851919 list z Raciborowic 3.XI.19 do Krakowa, nadawca Urząd Gminy w Batowicach.

25 PLN

25 PLN

269951919 wydanie w walucie koronowej, gumowana próba znaczka w kolorze jasno żółtym, gwarancja Schmutz.

60 PLN

60 PLN

269961919 wydanie w walucie koronowej, próba znaczka w kolorze ciemno brązowawoczerwonym, gwarancja i oznaczenie Jendroszek.

60 PLN

60 PLN

270031919 kartka polecona z Krakowa do Lwowa, stempel cenzury wojskowej we Lwowie, gwarancja Pelczar.

80 PLN

80 PLN

270451919 wydanie w walucie markowej, parka w odmianach I + II.

20 PLN

20 PLN

270681919 kartka polecona z Warszawy do Staroźreb, gwarancja Krawczyk.

140 PLN

140 PLN

271481919 Sejm Ustawodawczy - Orzeł i Okręt, znaczek za 50 fen. dotąd niekatalogowany z podwójnym ząbkowaniem poziomym, sygnowany T w ramce, gwarancja Korszeń.

100 PLN

100 PLN