Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
22309 |
1919 wydanie w walucie markowej, parka częściowo bez perforacji pionowej. | 50 PLN | 50 PLN | |
22310 |
1919 wydanie w walucie markowej, parka znaczków z silnym abklaczem. | 15 PLN | 15 PLN | |
22318 |
1919 wydanie w walucie markowej, próba znaczka za 10 fen. w kolorze niebieskim, bardzo rzadka jako gumowana (Fi.200.-), gwarancja Schmutz. | 300 PLN | 300 PLN | |
22321 |
1919 wydanie w walucie markowej, parka prób w kolorze szarożółtym. | 80 PLN | 80 PLN | |
22324 |
1919 wydanie w walucie markowej, próba znaczka za 15 fen. w kolorze oliwkowoszarym, gwarancja Schmutz. | 110 PLN | 110 PLN | |
22327 |
1919 KOŁO - wydanie w walucie markowej, znaczek za 15 f., z rzadkim prawie kompletnym kasownikiem prowizorycznym z Koła, gwarancja i opis. | 50 PLN | 70 PLN | |
22332 |
1919 wydanie w walucie markowej, znaczek bez ząbkowania poziomego. | 60 PLN | 60 PLN | |
22348 |
1919 wydanie w walucie markowej, znaczek z błędem "jelenie rogi", gwarancja Petriuk. | 100 PLN | 105 PLN | |
22357 |
1919 wydanie w walucie markowej, czworobloki w różnych odmianach. | 120 PLN | 120 PLN | |
22370 |
1919 wydanie w walucie markowej, znaczki w różnych odmianach. | 35 PLN | 35 PLN | |
22383 |
1919 I Polska Wystawa Marek, serie cięte. | 35 PLN | 35 PLN | |
22410 |
1919 znaczki ze stemplem Montwy 11.12.19. | 20 PLN | 20 PLN | |
22411 |
1919 Sejm Ustawodawczy - marszałek J.Piłsudski, znaczek za 25 fen. bez perforacji pionowej po lewej, gwarancja. | 100 PLN | 100 PLN | |
22417 |
1919 Sejm Ustawodawczy - Orzeł i Okręt, marginesowy znaczek za 50 fen. bez perforacji poziomej na dole, lekki ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | 150 PLN | 150 PLN | |
22421 |
1919 KUTNO - karta pocztowa wysłana z Kutna do Warszawy, znak opłaty unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | 300 PLN | 300 PLN | |
22422 |
1919 ZAWIERCIE - wydanie warszawskie; karta za 15 fen wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; datowana 24/9 wysłana z Zawiercia do Warszawy, znak opłaty unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym w Zawierciu, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | 200 PLN | 210 PLN | |
22451 |
1920 wydanie dla obszaru całej Rzeczypospolitej, narożna parka. | 10 PLN | 10 PLN | |
22474 |
1921 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, luzaki, jeden znaczek Fi. 121 podlepka, gwarancja Schmutz. | 125 PLN | 155 PLN | |
22480 |
1921 Siewca, seria z odmianami. | 40 PLN | 50 PLN | |
22486 |
1921-22 wydanie obiegowe - Siewca, 10 mk (większy format) frankatura mieszana, dofrankowana karta pocztowa wysłana 11.11 z Nakła do Warszawy; dobry stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
22500 |
1921 miejscowy firmowy list polecony z Poznania30.5.21, na odwrocie stempel odbiorczy. | 100 PLN | 90 PLN | |
22502 |
1921 Uchwalenie Konstytucji, parka znaczków za 25 mk. bez perforacji pionowej pomiędzy znaczkami, bez gumy, gwarancja. | 200 PLN | 200 PLN | |
22508 |
1921 duży orzeł na tarczy barokowej, czworobloki. | 20 PLN | 20 PLN | |
22514 |
22541 |
1922 wydanie dla Górnego Śląska, znaczek za 10 fen. z listwą boczna w obrębie rysunku, gwarancja. | 30 PLN | 30 PLN | |
22543 |
1922 wydanie dla Górnego Śląska, znaczek bez perforacji poziomej na marginesie bez gumy, gwarancja Walisch. | 40 PLN | 40 PLN | |
22549 |
1922 wydanie dla Górnego Śląska, parka prób arkuszowych kreślonych czerwonym tuszem, gwarancja Schmutz. | 200 PLN | 200 PLN | |
22562 |
1923 duży orzeł na tarczy barokowej, cztery serie. | 25 PLN | 30 PLN | |
22564 |
1923 duży orzeł na tarczy barokowej, luzaki. | 10 PLN | 15 PLN | |
22568 |
1923 seria plus odmiany. | 10 PLN | 20 PLN | |
22573 |
1923 150-lecie utworzenia KEN, Mikołaj Kopernik 5000 mk - frankatura wielokrotna, list zagraniczny wysłany 15.12 z Krakowa do Pragi, opłacony według specjalnej niższej taryfy obowiązującej tylko do Czechosłowacji, Węgier i Rumunii; dobry stan zachowania (jeden znaczek minimalnie uszkodzony; koperta pionowo zgięta). | 150 PLN | 135 PLN | |
22578 |
1923 wydanie przedrukowe, luzaki. | 30 PLN | 40 PLN | |
22580 |
1923 wydanie przedrukowe, seria z odmianami. | 115 PLN | 115 PLN | |
22597 |
1923 wydanie przedrukowe, luzaki. | 30 PLN | 30 PLN | |
22602 |
1923 wydanie przedrukowe, luzaki. | 15 PLN | 15 PLN | |
22605 |
1924 duży orzeł na tarczy barokowej, luzak. | 10 PLN | 10 PLN | |
22613 |
1924 duży orzeł na tarczy barokowej, znaczki stemplowane. | 10 PLN | 10 PLN | |
22619 |
1924 duży orzeł na tarczy barokowej, dotąd niekatalogowany znaczek za 300000 mk. o podwójnym mocno wzajemnie przesuniętym druku, gwarancja. | 500 PLN | 450 PLN | |
22627 |
1924 duży orzeł na tarczy barokowej, parka ciętych prób kreślonych czerwonym tuszem. | 240 PLN | 240 PLN | |
22688 |
1925 wydania na przesyłki lotnicze, trzy serie z obiegu pocztowego. | 60 PLN | 60 PLN |