results
Num# Description Start price Buy price
78981918 wydanie PP/GGW, znaczek za 15 fen. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.16 "kropka między o a c", gwarancja i opis Schmutz.

90 PLN

90 PLN

79091918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, lewy górny znaczek z błędem "Poczto", cała guma bez podlepki ze śladami po przywarciu z innym arkuszem, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

850 PLN

750 PLN

79651918 PŁOCK - wydanie GGW, znaczek za 40 fen. z rzadkim kasownikiem prowizorycznym z Płocka, gwarancja i opis Korszeń.

40 PLN

40 PLN

80061918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta w bardzo ładnym stanie (Fi.875.-), niektóre sygnowane Mikstein, wszystkie gwarancja Korszeń, Schmutz.

800 PLN

820 PLN

80451918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz.

700 PLN

700 PLN

80631918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Korszeń.

150 PLN

150 PLN

80991918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja Berbeka.

180 PLN

180 PLN

81101918 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 72, gwarancja Schmutz.

35 PLN

60 PLN

81161919 wydanie krakowskie, "identyfikacja nadruków znaczków Wydania Krakowskiego z 1919 r." autorstwa Mariana Waysa, przydatne tabelki z wymiarami nadruków i pokazane charakterystyczne ich usterki, 60 stron.

70 PLN

70 PLN

81191919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10, gwarancja Mikstein, Schmutz.

2 900 PLN

2 600 PLN

81221919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.80, piękny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

480 PLN

420 PLN

81311919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63/74, dolny lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja Danowski.

3 500 PLN

3 350 PLN

81321919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19/30, dolny prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, co już bardzo rzadkie bez jakichkolwiek gwarancji i stempelków własnościowych.

3 500 PLN

3 350 PLN

81381919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 96, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz.

2 800 PLN

2 800 PLN

81421919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 37 z charakterystycznie uszkodzonymi literami PP, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

500 PLN

500 PLN

81431919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 34/45, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

2 800 PLN

2 800 PLN

81471919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

3 000 PLN

2 800 PLN

81491919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

3 000 PLN

2 800 PLN

81521919 wydanie krakowskie, parka z nadrukami pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", znaczek bez błędu ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 500 PLN

1 400 PLN

81601919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A" z fazy z praktycznie nie odbitą literą A, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 500 PLN

1 500 PLN

81651919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", z tym błędem przedrukowano 54 znaczki z czego większość zużyto w obiegu pocztowym, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja Mikstein.

5 000 PLN

5 850 PLN

81751919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIb z poz. 44, piękny stan, gwarancja Korszeń.

3 500 PLN

3 550 PLN

81801919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 72, stan idealny, gwarancja Schmutz.

300 PLN

300 PLN

81831919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja Mikstein.

1 800 PLN

1 550 PLN

81841919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 800 PLN

1 600 PLN

81851919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

2 800 PLN

2 400 PLN

81881919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.58, gwarancja i opis Sutcliffe.

40 PLN

40 PLN

82021919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i opis Schmutz.

500 PLN

450 PLN

82031919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63/74, dolny lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja Korszeń.

900 PLN

800 PLN

82041919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, lewy z błędem na poz.73 "dwukropek" w stanie idealnym, prawy poz.74 z widoczną na skanie plamą w papierze na dokładkę, gwarancja i opis Mikstein.

660 PLN

550 PLN

82051919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

500 PLN

450 PLN

82061919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19/30, dolny prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, co już bardzo rzadkie bez jakichkolwiek gwarancji i stempelków własnościowych.

900 PLN

800 PLN

82071919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.73 "dwukropek", stan idealny, gwarancja i opis Ways.

420 PLN

350 PLN

82201919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73-74, lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

500 PLN

420 PLN

82211919 wydanie krakowskie, parka z nadrukami pierwszej formy z poz. 63-73, dolny znaczek z błędem "dwukropek", gwarancja i oznaczenie Mikstein.

500 PLN

400 PLN

82231919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29/40, prawy górny znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

800 PLN

650 PLN

82271919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, gwarancja Korszeń.

65 PLN

65 PLN

82331919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Schmutz.

300 PLN

250 PLN

82341919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", gwarancja Ryblewski.

350 PLN

300 PLN

82351919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

300 PLN

300 PLN