7898

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 15 fen. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.16 "kropka między o a c", gwarancja i opis Schmutz.

90 PLN90 PLN
7909

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, lewy górny znaczek z błędem "Poczto", cała guma bez podlepki ze śladami po przywarciu z innym arkuszem, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

850 PLN750 PLN
7965

1918 PŁOCK - wydanie GGW, znaczek za 40 fen. z rzadkim kasownikiem prowizorycznym z Płocka, gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
8006

1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta w bardzo ładnym stanie (Fi.875.-), niektóre sygnowane Mikstein, wszystkie gwarancja Schmutz.

800 PLN820 PLN
8045

700 PLN700 PLN
8063

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

150 PLN150 PLN
8099

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja Berbeka.

180 PLN180 PLN
8110

1918 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 72, gwarancja Schmutz.

35 PLN60 PLN
8116

1919 wydanie krakowskie, "identyfikacja nadruków znaczków Wydania Krakowskiego z 1919 r." autorstwa Mariana Waysa, przydatne tabelki z wymiarami nadruków i pokazane charakterystyczne ich usterki, 60 stron.

70 PLN70 PLN
8119

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10, gwarancja Mikstein, Schmutz.

2 900 PLN2 600 PLN
8122

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.80, piękny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

480 PLN420 PLN
8131

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63/74, dolny lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja Danowski.

3 500 PLN3 350 PLN
8132

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19/30, dolny prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, co już bardzo rzadkie bez jakichkolwiek gwarancji i stempelków własnościowych.

3 500 PLN3 350 PLN
8138

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 96, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz.

2 800 PLN2 800 PLN
8142

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 37 z charakterystycznie uszkodzonymi literami PP, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

500 PLN500 PLN
8143

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 34/45, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

2 800 PLN2 800 PLN
8147

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

3 000 PLN2 800 PLN
8149

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

3 000 PLN2 800 PLN
8152

1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukami pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", znaczek bez błędu ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 500 PLN1 400 PLN
8160

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A" z fazy z praktycznie nie odbitą literą A, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 500 PLN1 500 PLN
8165

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", z tym błędem przedrukowano 54 znaczki z czego większość zużyto w obiegu pocztowym, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja Mikstein.

5 000 PLN5 850 PLN
8175

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIb z poz. 44, piękny stan, gwarancja.

3 500 PLN3 550 PLN
8180

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 72, stan idealny, gwarancja Schmutz.

300 PLN300 PLN
8183

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja Mikstein.

1 800 PLN1 550 PLN
8184

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 800 PLN1 600 PLN
8185

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

2 800 PLN2 400 PLN
8188

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.58, gwarancja i opis Sutcliffe.

40 PLN40 PLN
8202

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i opis Schmutz.

500 PLN450 PLN
8203

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63/74, dolny lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja.

900 PLN800 PLN
8204

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, lewy z błędem na poz.73 "dwukropek" w stanie idealnym, prawy poz.74 z widoczną na skanie plamą w papierze na dokładkę, gwarancja i opis Mikstein.

660 PLN550 PLN
8205

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie.

500 PLN450 PLN
8206

900 PLN800 PLN
8207

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.73 "dwukropek", stan idealny, gwarancja i opis Ways.

420 PLN350 PLN
8220

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73-74, lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

500 PLN420 PLN
8221

1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukami pierwszej formy z poz. 63-73, dolny znaczek z błędem "dwukropek", gwarancja i oznaczenie Mikstein.

500 PLN400 PLN
8223

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29/40, prawy górny znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

800 PLN650 PLN
8227

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, gwarancja.

65 PLN65 PLN
8233

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Schmutz.

300 PLN250 PLN
8234

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", gwarancja Ryblewski.

350 PLN300 PLN
8235

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

300 PLN300 PLN