The auctions ends in:

results
Num# Description Start price Buy price
299201939 Dzień Znaczka, seria z odmianami.

25 PLN

25 PLN

299561919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 43.

60 PLN

60 PLN

299701919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 87, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

60 PLN

60 PLN

299731919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 21; dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

150 PLN

150 PLN

300341931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

100 PLN

100 PLN

300371931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura VIII-1931, stan średni.

60 PLN

60 PLN

300391931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan średni.

60 PLN

60 PLN

300441931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

60 PLN

60 PLN

300451931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

120 PLN

120 PLN

300481931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

140 PLN

140 PLN

300511931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

60 PLN

120 PLN

300561931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

30 PLN

30 PLN

300951937 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym O i sygnaturą I-1937.

80 PLN

80 PLN

301101938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 53 mm.

15 PLN

15 PLN

301251938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym O.

15 PLN

15 PLN

301461938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 1, doskonały stan

130 PLN

104 PLN

301681945 Belweder, całostka z niedobitą literą P w sygnaturze.

100 PLN

80 PLN

301821947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12 bez napisu "Ob.".

30 PLN

30 PLN

302011949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5.

50 PLN

40 PLN

302211949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 z sygnaturą VIII.48 i hasłem propagandowym 16b.

50 PLN

45 PLN

302491952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 18b.

10 PLN

10 PLN

302951960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X-60.

10 PLN

8 PLN

303161960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III-60.

10 PLN

8 PLN

303511969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół, gwarancja Korszeń.

100 PLN

100 PLN

305011967 60-lecie sportów motorowych w Polsce, koperta z nadrukiem adresu nadawcy PZMot.

150 PLN

150 PLN

30578"Bokserzy" - 1964 komplet 23 nalepek stalorytniczych w formie znaczków przedstawiających sylwetki mistrzów świata w boksie rytowanych przez Czesława Słanię. Doskonały stan zachowania.

45 PLN

45 PLN

306391914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

306411914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

306431914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

306481914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

306591914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

306621914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

306801915 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

306811915 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

307441928 widokówka Charzykowo, schronisko harcerskie, czysta.

150 PLN

150 PLN

307571930 Wilno, Mauzoleum Marszałka na Rossie, karta bez obiegu.

30 PLN

30 PLN

309051949 RFN, otwarcie pierwszych niemieckich Bundestagów, znaczek za 10 Pf. - frankatura pojedyncza, widokówka wysłana 2.11 z Hockenheim (Baden) do Drezna, znaczek skasowany stemplem okolicznościowym z okazji wyścigów motocyklowych.

80 PLN

80 PLN