The auction will start on 19.04.2024

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
4383

1936 wydanie dobroczynne z dopłatą na Pomoc Zimową, seria.

120 PLN120 PLN
4386

1936 herb Gdańska w owalu, P w Postkarte innego kroju, 10 Pf, znak opłaty w kolorze żółtozielonym, karton szarobiały.

200 PLN180 PLN
4388

1937 znaczek jasnozielony na papierze bladożółtym, z automatu, na widokówce wysłanej 6.VIII z Sopotu do Nowego Miasta Lubawskiego (Fi.100.-), bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

70 PLN70 PLN
4390

1937 Gdański Związek Przeciwlotniczy, seria.

15 PLN20 PLN
4392

1937 wydanie obiegowe.

10 PLN10 PLN
4395

1937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii.

15 PLN15 PLN
4396

1937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii.

20 PLN20 PLN
4401

1937 wydanie z dopłatą na rzecz rozwoju gospodarki gdańskiej, blok.

180 PLN180 PLN
4403

1937 herb Gdańska w owalu, P w Postkarte innego kroju, 10 Pf, znak opłaty w kolorze niebieskozielonym, karton kremowy.

120 PLN130 PLN
4408

1939 Dzień Znaczka, seria.

20 PLN20 PLN
4420

1918 wydanie PP/GGW, całostka z opłaconą odpowiedzią, nadruk typ 9 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara.

180 PLN200 PLN
4424

1919 koperta ze znakiem opłaty.

50 PLN45 PLN
4427

1919 wydanie krakowskie, całostka z nietypowym nadrukiem "-15 h." typu 43; na odwrocie delikatna drugostronna przebitka druku (abklatsch); dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie pozostałości resztek gumy); gwarancja i opis Schmutz.

200 PLN200 PLN
4428

1919 wydanie krakowskie, kartka wysłana z Świątnik Górnych do Sosnowca, nadruk typ 33.

80 PLN80 PLN
4434

1919 wydanie krakowskie, kartka wysłna z Pietrowic do Zawiercia, nadruk typ 83 - fantazyjna czcionka nominału 15 h.

100 PLN100 PLN
4437

1919 kartka z Warszawy 31.7.19 do Poznania.

10 PLN15 PLN
4442

1920 kartka z Lissy 27.2.20 do Niemiec.

25 PLN25 PLN
4476

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN200 PLN
4482

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN180 PLN
4485

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

300 PLN300 PLN
4486

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - Jaremcze, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN200 PLN
4487

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN260 PLN
4489

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem (Le Lac Górka prés de Poznań), II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN180 PLN
4490

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN180 PLN
4491

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN180 PLN
4492

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN180 PLN
4493

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN200 PLN
4495

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN200 PLN
4496

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN200 PLN
4497

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN311 PLN
4499

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 31 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN200 PLN
4500

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

200 PLN180 PLN
4501

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

200 PLN200 PLN
4506

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13.

20 PLN25 PLN
4509

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I.

25 PLN25 PLN
4515

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32.

25 PLN25 PLN
4518

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3.

25 PLN25 PLN
4520

1937 miejscowy list z Torunia 17.VIII.37, koperta z sygnaturą V-1937.

10 PLN15 PLN
4521

1937 list z Helu do Torunia.

10 PLN10 PLN
4525

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27.

25 PLN25 PLN