results
Num# Description Start price Buy price
43831936 wydanie dobroczynne z dopłatą na Pomoc Zimową, seria.

120 PLN

120 PLN

43861936 herb Gdańska w owalu, P w Postkarte innego kroju, 10 Pf, znak opłaty w kolorze żółtozielonym, karton szarobiały.

200 PLN

180 PLN

43881937 znaczek jasnozielony na papierze bladożółtym, z automatu, na widokówce wysłanej 6.VIII z Sopotu do Nowego Miasta Lubawskiego (Fi.100.-), bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

70 PLN

70 PLN

43901937 Gdański Związek Przeciwlotniczy, seria.

15 PLN

20 PLN

43921937 wydanie obiegowe.

10 PLN

10 PLN

43951937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii.

15 PLN

15 PLN

43961937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii.

20 PLN

20 PLN

44011937 wydanie z dopłatą na rzecz rozwoju gospodarki gdańskiej, blok.

180 PLN

180 PLN

44031937 herb Gdańska w owalu, P w Postkarte innego kroju, 10 Pf, znak opłaty w kolorze niebieskozielonym, karton kremowy.

120 PLN

130 PLN

44081939 Dzień Znaczka, seria.

20 PLN

20 PLN

44201918 wydanie PP/GGW, całostka z opłaconą odpowiedzią, nadruk typ 9 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara.

180 PLN

200 PLN

44241919 koperta ze znakiem opłaty.

50 PLN

45 PLN

44271919 wydanie krakowskie, całostka z nietypowym nadrukiem "-15 h." typu 43; na odwrocie delikatna drugostronna przebitka druku (abklatsch); dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie pozostałości resztek gumy); gwarancja i opis Schmutz.

200 PLN

200 PLN

44281919 wydanie krakowskie, kartka wysłana z Świątnik Górnych do Sosnowca, nadruk typ 33.

80 PLN

80 PLN

44341919 wydanie krakowskie, kartka wysłna z Pietrowic do Zawiercia, nadruk typ 83 - fantazyjna czcionka nominału 15 h.

100 PLN

100 PLN

44371919 kartka z Warszawy 31.7.19 do Poznania.

10 PLN

15 PLN

44421920 kartka z Lissy 27.2.20 do Niemiec.

25 PLN

25 PLN

44761931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

44821931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

180 PLN

44851931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

300 PLN

300 PLN

44861931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - Jaremcze, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

44871931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

260 PLN

44891931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem (Le Lac Górka prés de Poznań), II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

180 PLN

44901931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

180 PLN

44911931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

180 PLN

44921931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

180 PLN

44931931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

44951931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

44961931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

44971931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

311 PLN

44991931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 31 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

200 PLN

200 PLN

45001931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

200 PLN

180 PLN

45011931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

200 PLN

200 PLN

45061933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13.

20 PLN

25 PLN

45091934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I.

25 PLN

25 PLN

45151935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32.

25 PLN

25 PLN

45181935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3.

25 PLN

25 PLN

45201937 miejscowy list z Torunia 17.VIII.37, koperta z sygnaturą V-1937.

10 PLN

15 PLN

45211937 list z Helu do Torunia.

10 PLN

10 PLN

45251937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27.

25 PLN

25 PLN