21175

120 PLN240 PLN
21176

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN211 PLN
21177

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN211 PLN
21178

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN120 PLN
21180

120 PLN230 PLN
21181

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN211 PLN
21182

120 PLN240 PLN
21183

120 PLN230 PLN
21192

1932 druk w sprawach żywnościowych z obiegu, sygnatura VII-1932), dziury po dziurkaczu.

25 PLN25 PLN
21193

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 27.

90 PLN120 PLN
21198

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 12 z oryginalnego obiegu pocztowego z Łodzi 20.IV.38 do Niemiec.

180 PLN310 PLN
21199

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32 z oryginalnego obiegu pocztowego z Łodzi 2.II.38 do Niemiec.

180 PLN180 PLN
21200

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13 z obiegu pocztowego z Łodzi 23.III.38 do Niemiec.

180 PLN311 PLN
21228

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30.

50 PLN50 PLN
21229

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31.

50 PLN50 PLN
21366

1926 nalepka balonowa.

100 PLN100 PLN
21368

1928 nalepka balonowa.

100 PLN100 PLN
21400

1937 V Samochodowy Pościg za Balonem Wolnym w Mościcach, dekoracyjna koperta listu ekspresowego, przewieziona balonem na trasie Mościce - Modrzechów, znaczki skasowane stemplem okolicznościowy w bardzo rzadkim czerwonym kolorze!!! stempelek własnościowy - Jurek Józef.

300 PLN250 PLN
21416

1939 wycinek z kasownikiem okolicznościowym Międzynarodowy Zjazd Zlot Szybowcowy we Lwowie ISTUS - ISTUS.

60 PLN60 PLN
21487

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru z błędem "uszkodzona litera K w POLSKA".

60 PLN60 PLN
21504

1963 wnętrze katedry w Uppsali - zeszycik wielobarwnych znaczków próbnych, rytowanych przez Czesława Słanię, wydrukowanych w 1963 roku, w ramach testów nowej maszyny umożliwiającej drukowanie trójbarwnych stalorytów, którą wprowadzono do eksploatacji w 1965 roku; prezentowany motyw wykorzystano przy wydaniu z 1967 roku.

120 PLN120 PLN
21505

1963 wnętrze katedry w Uppsali - zeszycik niebieskich znaczków próbnych (tylko 10% numerowano), wydrukowanych w 1963 roku, w ramach testów nowej maszyny umożliwiającej drukowanie trójbarwnych stalorytów, którą wprowadzono do eksploatacji w 1965 roku; prezentowany motyw wykorzystano przy wydaniu z 1967 roku.

100 PLN100 PLN
21506

1970 Grzyby - zeszycik znaczkowy.

30 PLN27 PLN
21507

1972 Sportsmenki - zeszycik znaczkowy.

40 PLN36 PLN
21509

1992 Litwa, Ptaki - zeszycik znaczkowy.

15 PLN15 PLN
21512

1997 próbna, czarna odbitka autorska znaczka przygotowanego dla poczty Szwecji, autograf autora.

100 PLN100 PLN
21517

1960 25 rocznica bitwy o Monte Cassino, znaczek na dekoracyjnej kopercie, ostemplowany okolicznościowo 18.V w Birmingham.

50 PLN50 PLN
21531

1900 widokówka Janów koło Lwowa.

50 PLN50 PLN
21532

1901 widokówka Jarosław.

20 PLN20 PLN
21540

1906 widokówka Worochta.

40 PLN40 PLN
21541

1906 widokówka Worochta.

40 PLN40 PLN
21554

1910 widokówka Sanok.

80 PLN80 PLN
21562

1911 widokówka Radymno.

50 PLN55 PLN
21576

1914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN20 PLN
21594

20 PLN20 PLN
21596

20 PLN20 PLN
21605

20 PLN20 PLN
21645

1915 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN20 PLN
21667

1915 widokówka legionowa.

20 PLN20 PLN
21671

1915 widokówka Sanok.

50 PLN50 PLN