The new auction will start soon

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
27686

1918 drugie wydanie lubelskie, podlepki, gwarancja Puchała.

30 PLN25 PLN
27693

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

60 PLN50 PLN
27718

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

30 PLN25 PLN
27726

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.83, ładny stan, gwarancja i oznaczenie.

180 PLN162 PLN
27744

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, gwarancja i oznaczenie Puchała.

450 PLN520 PLN
27756

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.62, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

150 PLN160 PLN
27767

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8 z śladem podlepki, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

80 PLN72 PLN
27811

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 80, skrócony fotoatest.

1 800 PLN1 620 PLN
27870

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 kr. w kolorze jasnoróżowoczerwonym z litograficznym nadrukiem formą IVA, cień śladu po podlepce, ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem typu Schmutz.

400 PLN400 PLN
27873

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 4, nadruk typ 2, gwarancja i oznaczenie Puchała.

600 PLN600 PLN
27883

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 91, gwarancja i oznaczenie Puchała.

100 PLN100 PLN
27884

1919 wydanie krakowskie, znaczek gazetowy z nadrukiem formą IIC z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

100 PLN100 PLN
27895

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Taipale.

40 PLN36 PLN
27903

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 74, gwarancja i oznaczenie Puchała.

800 PLN800 PLN
27907

1919 wydanie poznańskie, znaczek z obiegu pocztowego z kasownikiem Zirke (Sieraków), gwarancja.

60 PLN54 PLN
27928

1919 wydanie poznańskie, kartka druk bankowy z informacją o przekazie pieniężnym wysłana z Poznania 13.8.19 do Głogowa.

300 PLN270 PLN
27947

1919 wydanie Komisji Rządzącej, znaczek za 2 h. z niekatalogowanym błędem "Ó zamiast O w PÓLSKA", gwarancja.

40 PLN40 PLN
27953

1919 wydanie Komisji Rządzącej, znaczek za 5 h. z niekatalogowanym błędem "przekreślone OLS" - podobny błąd występuje na nominale 25 h., ale na innej pozycji, gwarancja.

80 PLN80 PLN
27954

1919 wydanie Komisji Rządzącej, narożny znaczek za 5 h. z dwoma niekatalogowanymi błędami "wcięcia w O w POLSKA" i "przecięte boczne ramki", gwarancja.

70 PLN70 PLN
27955

1919 wydanie Komisji Rządzącej, znaczek za 5 h. z niekatalogowanym błędem "trójkątny srodek litery P POCZTA" i dodatkowo "pęknięta ramka po lewej stronie", gwarancja.

50 PLN50 PLN
27956

1919 wydanie Komisji Rządzącej, znaczek za 5 h. z niekatalogowanym błędem "pęknięcie górnej ramki do podstawy litery L" i dodatkowo "lewa cyfra 5 znacznie grubsza niż prawa", gwarancja.

80 PLN80 PLN
27958

1919 wydanie Komisji Rządzącej, znaczek za 6 hal., gwarancja.

60 PLN60 PLN
27959

1919 wydanie Komisji Rządzącej, znaczek za 6 h. z błędem "kolec na lewym skrzydle orła", sygnowany WP, oznaczony 58B1, gwarancja Schmutz.

90 PLN90 PLN
27966

1919 wydanie Komisji Rządzącej, pionowa parka znaczków za 15 h., górny z błędem "wcięcie pod noskiem lewej cyfry 1", gwarancja.

60 PLN60 PLN
27972

1919 wydanie Komisji Rządzącej, znaczek za 25 h. z błędami "mocno uszkodzona lewa ramka i cyfra 2" oraz "kreska od litery O przez lewe skrzydło orła do ogona", błędy na tej wartości są rzadkie, gwarancja i opis.

120 PLN120 PLN
28004

1919 kartka nadana za pośrednicy składnicy pocztowej w Czermnej przez właściwy urząd pocztowy w Święcanach do Olkusza, po austriacki stempel składnicy.

80 PLN165 PLN
28047

1919 wydanie w walucie koronowej, znaczek z drukiem podwójnym, gwarancja i oznaczenie.

100 PLN80 PLN
28058

1919 wydanie w walucie markowej, znaczki na papierze C.

45 PLN40 PLN
28063

1919 kartka ze Lwówka do Niemiec.

20 PLN20 PLN
28179

1919 I Polska Wystawa Marek, parka ciętych znaczków za 10+5 f., lewy z błędem nadruku na poz.62 "gruba jedynka", gwarancja i oznaczenie Walocha.

200 PLN150 PLN
28184

1919 I Polska Wystawa Marek, frankatura dwukolorowa - znaczek za 15+5 fen z błędem "dolna część cyfry I ścięta z lewej strony", znaczek za 25+5 fen z błędem "dolna część cyfry I ścięta z prawej strony" na okolicznościowej karcie z ilustracją autorstwa Zygmunta Kamińskiego przygotowana z okazji wystawy, jako polecona (opłata pocztowa zgodna z taryfą) wysłanej 6.V z Warszawy do Tarnowa, znaczki skasowane PIERWSZYM POLSKIM STEMPLEM OKOLICZNOŚCIOWYM - WYSTAWA MAREK, oznaczenie polecenia - wpisana ręcznie litera R z numerem 4913; na odwrocie datownik odbiorczy; doskonały stan zachowania (Myślicki 19 001).

100 PLN90 PLN
28214

1919 strona adresowa listu urzędowego wysłanego 29.III z Prokuratorii Wojsk Polskich w Krakowie do Polskiej Wojskowej Kancelarii Likwidacyjnej we Wiedniu, przesyłkę oznaczono stempelkiem "Sprawa urzędowa wolna od opłaty pocztowej", ponieważ jednak ani Kraków, ani Galicja nie stanowiły już części CK monarchii, austriacka poczta naliczyła 2.IV dopłatę 40 hal, udokumentowaną stosownymi znaczkami; bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN236 PLN
28226

1919 seria znaczków kwestarskich "NA BIEDNYCH".

80 PLN80 PLN
28236

1920 kartka z Kurnika do Środy.

40 PLN40 PLN
28239

1920 kartka z Brodnicy do Berlina, poniemiecki kasownik, widokówka z Brodnicy.

50 PLN50 PLN
28250

1920 list polecony z Wronek do Niemiec, stempel cenzury wojskowej w Toruniu, na odwrocie stempel odbiorczy.

135 PLN135 PLN
28253

1920 list wartościowy z Chojnic do Poznania.

150 PLN130 PLN
28256

1920 bankowy list polecony z Warszawy 12.6.20 do Stanów Zjednoczonych, dwujęzyczny stempel propagandowy, na odwrocie stempel odbiorczy.

60 PLN54 PLN
28294

1920 orzeł na tarczy barokowej, znaczek bez perforacji poziomej na górnym marginesie, na marginesie podlepki, gwarancja i opis Walocha.

60 PLN54 PLN
28307

1921 NIEZNANA ZALEPKA WARSZAWSKIEJ CENZURY WOJSKOWEJ, mieszana frankatura markowo-koronowa, zagraniczny list polecony ofrankowany dekoracyjnie i zgodnie z taryfą, wysłany 14.1 z Warszawy do Pragi, na odwrocie ząbkowana zalepka z napisem "Cenzura wojskowa" nieodnotowana w fundamentalnej pracy pp. Brzozowskiego i Tokara, dodatkowo odciśnięty ośmiokątny stempel "PRZEGLĄDANE PRZEZ WŁADZĘ WOJSKOWĄ"; ciekawostkę stanowi użycie znaczków wydania koronowego w Warszawie, znaczki w tej walucie wycofano 15.02.1920, jednak 29.09 przywrócono ich ważność dodatkowo zrównując wartość nominalną 1kr=1mk, pozostawały one w obiegu na terenie kraju do 5.06.1922; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja.

1 200 PLN1 200 PLN