36816

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

120 PLN120 PLN
36817

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

120 PLN100 PLN
36818

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31.

120 PLN120 PLN
36819

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 29.

120 PLN120 PLN
36826

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 20.

120 PLN120 PLN
36848

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9.

150 PLN150 PLN
36850

1935 M/S Piłsudski, 32 całostki z kompletem ilustracji 1-32, dobry stan zachowania.

3 200 PLN3 200 PLN
36854

1936 kartka z Torunia do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5.

20 PLN20 PLN
36860

1937 dworzec morski w Gdyni, kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 9 z obiegu pocztowego.

20 PLN20 PLN
36866

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 28.

120 PLN120 PLN
36879

15 PLN15 PLN
36881

1938 całostka z sygnaturą X-1938, hasło propagandowe O.

15 PLN15 PLN
36916

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 62 - samolot sanitarny Polskiego Czerwonego Krzyża, z obiegu pocztowego z Więcborka.

200 PLN200 PLN
36917

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 63 - Polski Czerwony Krzyż, z obiegu pocztowego z Wilna.

200 PLN200 PLN
36920

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski (Fi.300.-); słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek).

160 PLN160 PLN
36924

1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec.

10 PLN10 PLN
36937

120 PLN120 PLN
36968

1945 Belweder, całostka z uszkodzonym napisem "NADAWCA", gwarancja i opis Walocha.

120 PLN130 PLN
37011

1948 wydanie ilustrowane, kartka z ilustracja nr 16 - Władysław Reymont.

30 PLN30 PLN
37046

1949 Bolesław Bierut, koperta z walca XIII z hasłem propagandowym A.

50 PLN76 PLN
37100

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

60 PLN60 PLN
37106

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracja 8 z obiegu pocztowego.

30 PLN30 PLN
37108

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 14.

60 PLN60 PLN
37114

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 21.

60 PLN60 PLN
37117

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 18.

60 PLN60 PLN
37120

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 7.

60 PLN60 PLN
37125

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 1.

60 PLN60 PLN
37126

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 2.

60 PLN60 PLN
37133

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 z ilustracją 22.

70 PLN70 PLN
37143

1950 groszy, koperta z hasłem propagandowym B i nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej.

50 PLN66 PLN
37150

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 23 w barwie czarnej.

25 PLN25 PLN
37156

500 PLN500 PLN
37157

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 i hasłem propagandowym G.

30 PLN30 PLN
37159

1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

25 PLN25 PLN
37161

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.288.-).

240 PLN240 PLN
37166

30 PLN30 PLN
37175

60 PLN60 PLN
37214

50 PLN50 PLN
37228

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą II.62.

40 PLN40 PLN
37261

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 22 kart w tym Cp251I (Fi.251.-).

180 PLN180 PLN