Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
36818 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31. | 120 PLN | 120 PLN | |
36819 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 29. | 120 PLN | 120 PLN | |
36826 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 20. | 120 PLN | 120 PLN | |
36848 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9. | 150 PLN | 150 PLN | |
36850 |
1935 M/S Piłsudski, 32 całostki z kompletem ilustracji 1-32, dobry stan zachowania. | 3 200 PLN | 3 200 PLN | |
36854 |
1936 kartka z Torunia do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5. | 20 PLN | 20 PLN | |
36860 |
1937 dworzec morski w Gdyni, kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 9 z obiegu pocztowego. | 20 PLN | 20 PLN | |
36866 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 28. | 120 PLN | 120 PLN | |
36879 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | 15 PLN | 15 PLN | |
36881 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938, hasło propagandowe O. | 15 PLN | 15 PLN | |
36916 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 62 - samolot sanitarny Polskiego Czerwonego Krzyża, z obiegu pocztowego z Więcborka. | 200 PLN | 200 PLN | |
36917 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 63 - Polski Czerwony Krzyż, z obiegu pocztowego z Wilna. | 200 PLN | 200 PLN | |
36920 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski (Fi.300.-); słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek). | 160 PLN | 160 PLN | |
36924 |
1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec. | 10 PLN | 10 PLN | |
36937 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 3, nadruk typ II, gwarancja Schmutz. | 120 PLN | 120 PLN | |
36968 |
1945 Belweder, całostka z uszkodzonym napisem "NADAWCA", gwarancja i opis Walocha. | 120 PLN | 130 PLN | |
37011 |
1948 wydanie ilustrowane, kartka z ilustracja nr 16 - Władysław Reymont. | 30 PLN | 30 PLN | |
37046 |
1949 Bolesław Bierut, koperta z walca XIII z hasłem propagandowym A. | 50 PLN | 76 PLN | |
37100 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | 60 PLN | 60 PLN | |
37106 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracja 8 z obiegu pocztowego. | 30 PLN | 30 PLN | |
37108 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 14. | 60 PLN | 60 PLN | |
37114 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 21. | 60 PLN | 60 PLN | |
37117 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 18. | 60 PLN | 60 PLN | |
37120 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 7. | 60 PLN | 60 PLN | |
37125 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 1. | 60 PLN | 60 PLN | |
37126 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 2. | 60 PLN | 60 PLN | |
37133 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 z ilustracją 22. | 70 PLN | 70 PLN | |
37143 |
1950 groszy, koperta z hasłem propagandowym B i nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej. | 50 PLN | 66 PLN | |
37150 |
1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 23 w barwie czarnej. | 25 PLN | 25 PLN | |
37156 |
1952 koperta "B.Bierut" ze znakiem opłaty unieważnionym tuszowym, pionowym, odciskiem litery X, używana do celów służbowych, wysłana 26.10.61 jako polecona z Dyrekcji Okręgu Poczty i Telekomunikacji w Katowicach do Warszawy, nalepka polecenia Katowice 2 (D.O.P.i T.), datownik DYR.OKR.POCZTY I TELEKOM KATOWICE S.E. odciśnięty na kopercie, i dodatkowo kasujący erkę; stempelek "Sprawa służbowa/ wolna od opłaty" i "Polecone"; pieczęć nagłówkowa "Dyrekcja Okręgu/ Poczty i Telekomunikacji/ w Katowicach"; na odwrocie datownik odbiorczy Warszawa 44 z 27.10; niezwykle rzadki walor w doskonałym stanie zachowania. | 500 PLN | 500 PLN | |
37157 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 i hasłem propagandowym G. | 30 PLN | 30 PLN | |
37159 |
1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 25 PLN | 25 PLN | |
37161 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.288.-). | 240 PLN | 240 PLN | |
37166 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 1. | 30 PLN | 30 PLN | |
37175 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy ostre. | 60 PLN | 60 PLN | |
37214 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | 50 PLN | 50 PLN | |
37228 |
1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą II.62. | 40 PLN | 40 PLN | |
37261 |
1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 22 kart w tym Cp251I (Fi.251.-). | 180 PLN | 180 PLN | |
37265 |
1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta z sygnaturą I.1967. | 60 PLN | 60 PLN | |
37279 |
1969 pamięci walki o polskość ziemi bytowskiej, całostka z niespasowanym drukiem kolorów - nominał poza obrysem znaku opłaty. | 90 PLN | 90 PLN |