Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
36535 |
1937 wydanie obiegowe. | 65 PLN | 65 PLN | |
36536 |
1937 wydanie obiegowe. | 40 PLN | 40 PLN | |
36550 |
1938 wydanie na przesyłki lotnicze, seria. | 180 PLN | 180 PLN | |
36606 |
1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; karta ostemplowana grzecznościowo 24.11 w Warszawie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
36627 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42. | 50 PLN | 50 PLN | |
36641 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukami typ 89, gwarancja i oznaczenie Puchała. | 320 PLN | 320 PLN | |
36647 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 86. | 40 PLN | 40 PLN | |
36671 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 25, gwarancja i oznaczenie Puchała. | 60 PLN | 60 PLN | |
36677 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137, gwarancja Pelczar. | 120 PLN | 120 PLN | |
36684 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137. | 60 PLN | 60 PLN | |
36722 |
1920 całostka z napisem "POCZTA POLSKA" o długości około 70 mm, gwarancja Pelczar. | 700 PLN | 700 PLN | |
36725 |
1920 kartka z hasłem propagandowym, cztery wyrazy pogrubione. | 30 PLN | 30 PLN | |
36737 |
1921 całostka do obrotu krajowego. | 20 PLN | 20 PLN | |
36746 |
1925 kartka z kasownikiem Bielsko 2 (na Śląsk) 23.III.25 do Czechosłowacji. | 15 PLN | 15 PLN | |
36754 |
1927 kartka z Torunia 4.7.27 do Wielkiego Komorska, sygnatura II-1927. | 10 PLN | 10 PLN | |
36756 |
1928 kartka z sygnaturą VIII.1928. | 10 PLN | 10 PLN | |
36758 |
1928 Henryk Sienkiewicz, całostka makulaturowa z drukiem dwustronnym, gwarancja i opis Pelczar. | 1 800 PLN | 1 620 PLN | |
36776 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 80 PLN | |
36777 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 80 PLN | |
36778 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 131 PLN | |
36779 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 131 PLN | |
36780 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 85 PLN | |
36781 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 131 PLN | |
36782 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 60 PLN | 60 PLN | |
36783 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 85 PLN | |
36784 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 80 PLN | |
36785 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 131 PLN | |
36786 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 85 PLN | |
36787 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 85 PLN | |
36788 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 80 PLN | 80 PLN | |
36799 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 1. | 80 PLN | 80 PLN | |
36801 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 3. | 100 PLN | 100 PLN | |
36802 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 4. | 100 PLN | 100 PLN | |
36810 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 12. | 100 PLN | 100 PLN | |
36811 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 13. | 100 PLN | 90 PLN | |
36812 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 32. | 80 PLN | 85 PLN | |
36814 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28, na odwrocie ślady podlepek. | 90 PLN | 90 PLN | |
36815 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23. | 120 PLN | 120 PLN | |
36816 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22. | 120 PLN | 120 PLN | |
36817 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16. | 120 PLN | 100 PLN |