The auction will start on 20.09.2024

24511

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 12.

40 PLN40 PLN
24553

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47.

200 PLN200 PLN
24554

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

200 PLN200 PLN
24576

200 PLN200 PLN
24586

1945 całostka typu I na kartonie p z hasłem propagandowym 4, na odwrocie stemplowane znaczki.

80 PLN80 PLN
24595

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Gniezna, stempel cenzury wojskowej nr 1618.

100 PLN100 PLN
24608

1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym x z hasłem propagandowym 13, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

50 PLN50 PLN
24644

50 PLN50 PLN
24647

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14 z obiegu pocztowego.

20 PLN20 PLN
24678

45 PLN45 PLN
24690

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 13.

70 PLN70 PLN
24692

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 6.

70 PLN70 PLN
24701

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 17, gwarancja i opis Rzadkosz.

40 PLN40 PLN
24711

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 14.

80 PLN80 PLN
24712

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem karminowym, ilustracja nr 10, hasło 16d.

70 PLN70 PLN
24713

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem karminowym, ilustracja nr 7, hasło 16c.

70 PLN70 PLN
24714

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem karminowym, ilustracja nr 15, hasło 16c.

75 PLN75 PLN
24726

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 17.

200 PLN180 PLN
24729

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 20.

200 PLN180 PLN
24743

1950 groszy, całostka z nadrukiem lokalnym groszy z Niemodlina typ 31 w barwie fioletowej.

90 PLN90 PLN
24761

1950 gołąb pokoju, całostka.

30 PLN30 PLN
24773

1951 kartka przeznaczona do przesyłania życzeń 1-Majowych.

10 PLN10 PLN
24774

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

20 PLN20 PLN
24789

1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą VIII.52 i hasłem propagandowym 20b.

10 PLN26 PLN
24791

1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 19.

20 PLN20 PLN
24792

1952 Kongres Obrońców Pokoju w Wiedniu.

25 PLN25 PLN
24805

60 PLN60 PLN
24813

1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem.

40 PLN40 PLN
24830

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku.

25 PLN25 PLN
24831

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłaconą odpowiedzią.

25 PLN25 PLN
24847

20 PLN20 PLN
24849

1960 koperty 10-lecie "Domu Książki" skasowane stemplem okolicznościowym "600 LAT KSIĘGARSTWA POLSKIEGO 1364-1964" w Warszawie; doskonały stan zachowania.

60 PLN60 PLN
24876

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64.

40 PLN40 PLN
24878

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.64.

40 PLN40 PLN
24879

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63.

30 PLN30 PLN
24880

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63.

30 PLN30 PLN
24894

10 PLN10 PLN
24936

1972 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, bardzo rzadka koperta bez druku barwy ciemnooliwkowej, gwarancja i oznaczenie M. Wysocki.

600 PLN600 PLN
24965

1976 Drzwi Płockie - ochrona zabytków, sygnatura VIII-76; bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
25019

1984 40. rocznica SB i MO, karnet.

80 PLN80 PLN