The auction will start on 21.06.2024

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
33409

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

200 PLN200 PLN
33411

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18.

200 PLN200 PLN
33412

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19.

200 PLN200 PLN
33413

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41.

200 PLN200 PLN
33414

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42.

200 PLN200 PLN
33422

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 55.

200 PLN200 PLN
33424

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36 w bardzo dobrym stanie.

200 PLN200 PLN
33425

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 56.

200 PLN200 PLN
33430

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, WZÓR - dla celów okazowych i reklamowych część kart oznaczono na znaku opłaty stemplem WZÓR w barwie fioletowej, karta z ilustracją nr 20, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar.

1 400 PLN1 400 PLN
33434

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z obiegu pocztowego z Lublina nadana 8.09. do Krzeczowa, rzadkie z użytkowego obiegu pocztowego.

1 800 PLN1 800 PLN
33435

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Bejsce; litery nadruku cienkie, czysta (na odwrocie przebarwienia).

120 PLN120 PLN
33437

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 9, nadruk typ I.

140 PLN140 PLN
33439

1944 wydanie lubelskie, zestaw trzech kartek z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa; dwie na całostce Cp86 z nadrukami typ I i typ II, oraz na całostce Cp87, wszystkie gwarancja Pelczar.

1 800 PLN1 800 PLN
33442

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 3, nadruk typ II, gwarancja Schmutz.

120 PLN120 PLN
33443

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 37, nadruk typ II.

120 PLN120 PLN
33445

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 23, nadruk typ II.

120 PLN120 PLN
33450

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 38.

1 700 PLN1 530 PLN
33455

1945 całostka typu I na kartonie x z hasłem propagandowym 3.

200 PLN200 PLN
33456

1945 wydanie prowizoryczne łódzkie.

70 PLN70 PLN
33463

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 2 na kartonie szarym.

40 PLN40 PLN
33484

1946 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym gładkim z hasłem propagandowym 12.

20 PLN18 PLN
33486

1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym szorstkim z hasłem propagandowym 12.

20 PLN18 PLN
33492

1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu, kartka za 6 zł na kartonie kremowym i kremowoszarym.

100 PLN100 PLN
33496

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 21.6.1948 z niewielkiej kaszubskiej miejscowości Strzepcz do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

60 PLN54 PLN
33498

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana.

40 PLN40 PLN
33501

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, dofrankowana karta pocztowa wysłana 22.7.1948 z miejscowości Świdwin do Gdyni; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

30 PLN30 PLN
33510

1948 zamek w Będzinie, całostki na kartonie szarobiałym kremowoszarym.

80 PLN80 PLN
33528

1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 20.12 z Sosnowca do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym "PORADNIA PRZECIWGRUŹLICZA ZAPOBIEGA WYKRYWA LECZY" (Myślicki 48 121); bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
33531

1948 kartka do korespondencji wydawnictwa "Łowiec Polski".

40 PLN40 PLN
33537

1949 koperta "Bierut", hasło propagandowe B - "Umacniajmy ...", druk z VIII walca (osiem kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dofrankowana i jako polecona wysłana 25.7.51 z miejscowości Leszno koło Błonia do Warszawy, stempelek wpływu; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
33539

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie y.

15 PLN15 PLN
33540

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą I.49 na kartonie y.

15 PLN15 PLN
33541

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie x.

15 PLN15 PLN
33544

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14.

15 PLN25 PLN
33560

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIx.

65 PLN65 PLN
33564

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

85 PLN85 PLN
33566

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5 na całostce 96IIb.

60 PLN60 PLN
33571

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze oliwkowym z nadrukiem typu 3, dofrankowana i wysłana 31.5.1950 z Opola do Krosna; dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
33588

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII47 na kartonie kremowoszarym z nadrukiem typ 7.

45 PLN45 PLN
33623

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 14.

60 PLN60 PLN