32978

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy do Zawiercia.

60 PLN54 PLN
32988

1918 wydanie warszawskie PP/GGW - karta za 15/10 fen z nadrukiem wysłana 29.12 z Warszawy do miejscowości Mrozy, znak opłaty unieważniony stemplem prowizorycznym - datownikiem niemieckim WARSCHAU, datownik odbiorczy Kałuszyna, pełna treść; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

300 PLN270 PLN
32991

80 PLN80 PLN
32998

1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy.

150 PLN135 PLN
33000

1 000 PLN900 PLN
33007

500 PLN450 PLN
33009

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja Schmutz.

500 PLN450 PLN
33012

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96 - koniczynka zamiast rombu.

80 PLN100 PLN
33032

120 PLN108 PLN
33048

90 PLN81 PLN
33075

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

650 PLN585 PLN
33081

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

55 PLN55 PLN
33088

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ II.

700 PLN630 PLN
33089

250 PLN250 PLN
33092

1919 wydanie krakowskie, formularz przekazu paczkowego.

300 PLN250 PLN
33101

1920 kartka do obrotu zagranicznego z hasłem propagandowym.

30 PLN30 PLN
33103

1920 kartka do obrotu zagranicznego z dwujęzycznym hasłem propagandowym.

40 PLN40 PLN
33117

80 PLN80 PLN
33122

1921 kartka z Krakowa do Wrocławia.

20 PLN18 PLN
33133

1921 pokwitowanie telegraficzne w małym formacie.

80 PLN72 PLN
33138

1922 pokwitowanie telegraficzne z Posady Olchowskiej.

30 PLN27 PLN
33141

1922 pokwitowanie telegraficzne.

70 PLN75 PLN
33142

1922 pokwitowanie telegraficzne w małym formacie z nadrukiem nowej wartości dla urzędów na Górnym Śląsku, gwarancja Pelczar.

800 PLN800 PLN
33143

1922 pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem nowej wartości dla urzędów na Górnym Śląsku, gwarancja Pelczar.

700 PLN620 PLN
33146

1923 pokwitowanie telegraficzne.

80 PLN80 PLN
33172

1930 kartka do korespondencji wydawnictwa "Płomyk" w Warszawie.

40 PLN40 PLN
33175

1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisane w monografii P.Pelczara "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Królewska Huta.

50 PLN50 PLN
33176

1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisane w monografii P.Pelczara "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Ojców - Piaskowa Skała.

50 PLN65 PLN
33179

80 PLN80 PLN
33181

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN105 PLN
33182

90 PLN151 PLN
33183

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN90 PLN
33184

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN135 PLN
33185

90 PLN105 PLN
33186

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie typograficzne, gwarancja Pelczar.

450 PLN620 PLN
33187

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie typograficzne, gwarancja Pelczar.

450 PLN460 PLN
33189

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 z obiegu pocztowego, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

60 PLN60 PLN
33190

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

250 PLN250 PLN
33191

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

250 PLN291 PLN
33205

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

35 PLN35 PLN