35829

1945 poczty międzyobozowe w Niemczech - Lubeka, "Syrena", karta pocztowa z najrzadszą sygnaturą L.Z.7.45.25000(1591) na karcie eksponatu wystawowego, minimalnie słabszy stan zachowania.

200 PLN200 PLN
35836

1945 Dachau Allach, komplet bloków, cięty i ząbkowany, z dopłatą na PCK 3+7 mk. w kolorach czerwonym i granatowym, na papierze bez znaku wodnego, napis typu 1 - lekko pochyły (Fi.600.-), gwarancja i opis.

500 PLN500 PLN
35852

1945 Dachau Allach, cięty blok z dopłatą na PCK, na białym papierze bez znaku wodnego, znaczek za 25 pf. w położeniu odwróconym, na marginesie sucho tłoczona pieczęć PCK.

270 PLN270 PLN
35893

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, znaczek bez gumy, gwarancja.

40 PLN36 PLN
35895

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 200 sztuk. gwarancja Rzadkosz.

150 PLN120 PLN
35898

1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem odwróconym, plamki na gumie, gwarancja Walocha.

700 PLN560 PLN
35901

1944 Niezabitów, zestaw 13 znaczków z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha.

900 PLN900 PLN
35904

1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz.

70 PLN63 PLN
35905

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja.

100 PLN90 PLN
35908

1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem odwróconym, stan idealny, gwarancja Walocha.

700 PLN560 PLN
35909

1944 Brwinów, znaczek z podwójnym nadrukiem nominału i normalnym nadrukiem napisów z belką w barwie czarnej, fotoatest Rzadkosz.

800 PLN640 PLN
35913

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, ślad po podklejeniu, gwarancja Walisch.

50 PLN45 PLN
35914

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha.

70 PLN63 PLN
35915

1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk.

60 PLN54 PLN
35916

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Kronenberg.

60 PLN54 PLN
35917

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I, nakład 852 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha.

60 PLN54 PLN
35921

1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha.

750 PLN600 PLN
35922

250 PLN213 PLN
35923

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Falkowski, Rzadkosz.

90 PLN80 PLN
35926

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walisch.

90 PLN80 PLN
35927

50 PLN45 PLN
35933

60 PLN54 PLN
35944

50 PLN45 PLN
35949

1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 96 sztuk, fotoatest Rzadkosz.

550 PLN550 PLN
35951

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 200 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

150 PLN120 PLN
35957

150 PLN120 PLN
35959

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, gwarancja Rzadkosz.

70 PLN70 PLN
35960

1944 Brwinów, znaczek z czarnym nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha.

50 PLN50 PLN
35963

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 510 sztuk, gwarancja Miszczak, Walocha.

60 PLN54 PLN
35988

60 PLN54 PLN
35991

1944 Brwinów, znaczek z przesuniętym nadrukiem lokalnym - napis Brwinów na górze znaczka, niewielki nieznany nakład, fotoatest Rzadkosz.

450 PLN460 PLN
36012

1945 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 350 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

80 PLN80 PLN
36014

1945 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Danowski, Rzadkosz.

100 PLN100 PLN
36019

1945 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 200 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

120 PLN120 PLN
36024

1945, niemiecka całostka z lokalnym nadrukiem z Bielska, ślady po odklejonym znaczku. Najprawdopodobniej nadruk o charakterze spekulacyjnym.

80 PLN68 PLN
36025

1945, niemiecka całostka z lokalnym nadrukiem z Bielska. Najprawdopodobniej nadruk o charakterze spekulacyjnym.

120 PLN102 PLN
36027

1944 Wodzowie, seria; za 25 gr w barwie jasnoczerwonej, za 50 gr. w barwie zielonej z usterką "zacięcie lewej ramki", za 1 zł w barwie ciemnoniebieskiej, pierwszy gwarancja i opis Schmutz, pozostałe gwarancja i opis Walocha.

500 PLN500 PLN
36033

1944 monografia "Poczta Polska w 1944 roku" pod redakcją Andrzeja Myślickiego z kompletem arkuszy nowodruków, podstawowa literatura dla zbieraczy tego okresu, a w szczególności wydania Wodzów, bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN80 PLN
36037

1944 Wodzowie, narożny znaczek w barwie jasnoczerwonej, gwarancja z oznaczeniem.

200 PLN230 PLN
36039

1944 Wodzowie, list polecony z Jarosławia do Rzeszowa nadany 18.09.44, prowizoryczny kasownik i erka z Jarosławia, przesyłka o charakterze filatelistycznym, na odwrocie stempel odbiorczy i gwarancja z oznaczeniem odmian znaczków.

1 000 PLN950 PLN