Auction 99. General Government

21205

1940 II wydanie przedrukowe, znaczek za 24/25 gr z katalogowanym błędem na poz 41 "przecinek między n i e w General", kasowany, dobry stan zachowania.

Fi.22 B1
50 PLN
21206

Fi.24II; 3
40 PLN
21207

Fi.30 B1
Mi.30II
240 PLN
21208

Fi.30; 2
40 PLN
21209

1940 kartka z Żabna do Krosna.

Fi.33II
50 PLN
21210

1940 kartka z pośrednictwa pocztowego w Brzostku przez Jasło do Rudnik.

Fi.40
35 PLN
21211

1940 widoki zabytkowych budowli (I), seria czysta, bardzo dobry stan zachowania (Fi.65.-).

Fi.40-51
50 PLN
21212

1940 widoki zabytkowych budowli (I), seria czysta z gapami na górnym marginesie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.40-51 Pw1
200 PLN
21213

1940 widoki zabytkowych budowli (I), cięta seria czysta, bardzo dobry stan zachowania, każdy znaczek gwarancja.

Fi.40-51 nz
Mi.40-51U
2 800 PLN
21214

Fi.43
50 PLN
21215

1940 ekspresowy list polecony z Krakowa do Pragi, na odwrocie stempel odbiorczy.

Fi.45, 49, 80
60 PLN
21216

Fi.48
120 PLN
21217

Fi.48
100 PLN
21218

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria w narożnych czworoblokach z gapami na górnym marginesie.

Fi.52-5
250 PLN
21219

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria marginesowa.

Fi.52-5
50 PLN
21220

1940 seria wydania z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż.

Fi.52-5
50 PLN
21221

Fi.52-55
60 PLN
21222

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria czysta (Fi.70.-).

Fi.52-55
60 PLN
21223

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, komplet czterech karnetów skasowanych 17/18.8 stemplami okolicznościowymi w Krakowie, Lublinie, Radomiu i Warszawie.

Fi.52; 4a-d
120 PLN
21224

1940 1. rocznica utworzenia GG, seria ostemplowana kasownikami obiegowymi.

Fi.56-58
40 PLN
21225

Fi.56-58
30 PLN
21226

1940 1. rocznica utworzenia GG, seria z dolnymi marginesami z oznaczeniem STAATSDRUCKEREI WIEN i numeru sektora: 12+38gr - 1, 24+26gr - 2, 30+20gr - 3; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.56-58 Pw2
200 PLN
21227

Fi.56-58; 6a
50 PLN
21228

Fi.59-62
60 PLN
21229

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria czysta.

Fi.59-62
50 PLN
21230

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria.

Fi.59-62
40 PLN
21231

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria w narożnych czworoblokach z gapami na górnym marginesie.

Fi.59-62
150 PLN
21232

1940 znaczki z dopłatą na Niemiecka Pomoc Zimową, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.59-62 ark.
2 000 PLN
21233

Fi.Ck1
20 PLN
21234

Fi.Ck1
40 PLN
21235

1940 całostka z nadrukiem błyszczącym z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Co3I
1 000 PLN
21236

1940 kartka z Krakowa do Warszawy.

Fi.Cp1I
40 PLN
21237

1940 kartka z Jędrzejowa do Skierniewic.

Fi.Cp2
50 PLN
21238

1940 kartka z Warszawy do Milanówka.

Fi.Cp2II
80 PLN
21239

1940 kartka Dąbrowy Tarnowskiej do Przemyśla.

Fi.Cp2II
80 PLN
21240

1940 polska karta pocztowa z prezydentem Mościckim o ciemnozielonoszarym znaku opłaty z nadrukiem, sygnatura (VI-1938); hasło propagandowe J - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", przesłana 30.IX ambulansem relacji KRAKAU-DEUTSCH PRZEMYSL (Kraków-Przemyśl) z Rzeszowa do Warszawy; całostka bardzo rzadka (Mi.450 euro, Fi.1500.-) - przesłana ambulansem - unikalna; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp3II1
2 000 PLN
21241

1940 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie.

Fi.Cp3I
1 000 PLN
21242

1940 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp3II
30 PLN
21243

Fi.Cp3II
40 PLN
21244

Fi.Cp3II
40 PLN