21205 |
1940 II wydanie przedrukowe, znaczek za 24/25 gr z katalogowanym błędem na poz 41 "przecinek między n i e w General", kasowany, dobry stan zachowania. | Fi.22 B1 |
| 50 PLN | |
21206 |
1940 Urodziny A.Hitlera, pamiątkowa karta ofrankowana znaczkiem za 50/50 gr z małym odstępem nadruku, ostemplowana okolicznościowo 20.IV w Krakowie. | Fi.24II; 3 |
| 40 PLN | |
21207 |
1940 II wydanie przedrukowe, znaczek za 30/5 gr. z błędem na poz.99 "przecinek nad lewą cyfrą 3" (Mi.120 euro), gwarancja. | Fi.30 B1 Mi.30II |
| 240 PLN SOLD | |
21208 |
| 40 PLN | |
21209 |
1940 kartka z Żabna do Krosna. | Fi.33II |
| 50 PLN | |
21210 |
1940 kartka z pośrednictwa pocztowego w Brzostku przez Jasło do Rudnik. | Fi.40 |
| 35 PLN | |
21211 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), seria czysta, bardzo dobry stan zachowania (Fi.65.-). | Fi.40-51 |
| 50 PLN | |
21212 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), seria czysta z gapami na górnym marginesie, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.40-51 Pw1 |
| 200 PLN SOLD | |
21213 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), cięta seria czysta, bardzo dobry stan zachowania, każdy znaczek gwarancja. | Fi.40-51 nz Mi.40-51U |
| 2 800 PLN | |
21214 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I) - 12 gr - frankatura pojedyncza, widokówka datowana "3.6.1941 Rudnik" wysłana do Radomia, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym; niecodzienny walor w dobrym stanie zachowania (karta przycięta, niewielkie przebarwienia wokół znaczka). | Fi.43 |
| 50 PLN | |
21215 |
1940 ekspresowy list polecony z Krakowa do Pragi, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.45, 49, 80 |
| 60 PLN | |
21216 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), 50 gr - frankatura wielokrotna (Fi.130.-), paczkowy adres pomocniczy wysłany 18.8.1943 z Wierzbnika do Ojcowa, ramkowy stempelek odbiorczy "Ojcow über KRAKAU 2"; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.48 |
| 120 PLN | |
21217 |
1940 kasownik okolicznościowy RADOMER HERBMESSE 1940 z wyróżnikiem a na wycinku, gwarancja Schmutz. | Fi.48 |
| 100 PLN SOLD | |
21218 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria w narożnych czworoblokach z gapami na górnym marginesie. | Fi.52-5 |
| 250 PLN SOLD | |
21219 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria marginesowa. | Fi.52-5 |
| 50 PLN SOLD | |
21220 |
1940 seria wydania z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż. | Fi.52-5 |
| 50 PLN | |
21221 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria ostemplowana kasownikami obiegowymi. | Fi.52-55 |
| 60 PLN | |
21222 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria czysta (Fi.70.-). | Fi.52-55 |
| 60 PLN | |
21223 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, komplet czterech karnetów skasowanych 17/18.8 stemplami okolicznościowymi w Krakowie, Lublinie, Radomiu i Warszawie. | Fi.52; 4a-d |
| 120 PLN | |
21224 |
1940 1. rocznica utworzenia GG, seria ostemplowana kasownikami obiegowymi. | Fi.56-58 |
| 40 PLN | |
21225 |
1940 1. rocznica utworzenia GG, seria ostemplowana kasownikiem okolicznościowym. | Fi.56-58 |
| 30 PLN | |
21226 |
1940 1. rocznica utworzenia GG, seria z dolnymi marginesami z oznaczeniem STAATSDRUCKEREI WIEN i numeru sektora: 12+38gr - 1, 24+26gr - 2, 30+20gr - 3; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.56-58 Pw2 |
| 200 PLN SOLD | |
21227 |
1940 1. rocznica utworzenia GG, seria na kopercie skasowana okolicznościowo 20.IV.1941 w Krakowie. | Fi.56-58; 6a |
| 50 PLN | |
21228 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria ostemplowana kasownikami obiegowymi. | Fi.59-62 |
| 60 PLN | |
21229 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria czysta. | Fi.59-62 |
| 50 PLN | |
21230 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria. | Fi.59-62 |
| 40 PLN | |
21231 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria w narożnych czworoblokach z gapami na górnym marginesie. | Fi.59-62 |
| 150 PLN SOLD | |
21232 |
1940 znaczki z dopłatą na Niemiecka Pomoc Zimową, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.59-62 ark. |
| 2 000 PLN SOLD | |
21233 |
1940 polska koperta pocztowa z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, pionowo zgięta (Fi.50.-). | Fi.Ck1 |
| 20 PLN | |
21234 |
1940 wydanie przedrukowe na polskiej kopercie, lekkie złamanie w prawym dolnym narożniku. | Fi.Ck1 |
| 40 PLN | |
21235 |
1940 całostka z nadrukiem błyszczącym z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Co3I |
| 1 000 PLN | |
21236 |
1940 kartka z Krakowa do Warszawy. | Fi.Cp1I |
| 40 PLN | |
21237 |
1940 kartka z Jędrzejowa do Skierniewic. | Fi.Cp2 |
| 50 PLN | |
21238 |
1940 kartka z Warszawy do Milanówka. | Fi.Cp2II |
| 80 PLN | |
21239 |
1940 kartka Dąbrowy Tarnowskiej do Przemyśla. | Fi.Cp2II |
| 80 PLN | |
21240 |
1940 polska karta pocztowa z prezydentem Mościckim o ciemnozielonoszarym znaku opłaty z nadrukiem, sygnatura (VI-1938); hasło propagandowe J - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", przesłana 30.IX ambulansem relacji KRAKAU-DEUTSCH PRZEMYSL (Kraków-Przemyśl) z Rzeszowa do Warszawy; całostka bardzo rzadka (Mi.450 euro, Fi.1500.-) - przesłana ambulansem - unikalna; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp3II1 |
| 2 000 PLN | |
21241 |
1940 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie. | Fi.Cp3I |
| 1 000 PLN | |
21242 |
1940 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp3II |
| 30 PLN | |
21243 |
1940 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym J z obiegu pocztowego z Mińska mazowieckiego do Góry Kalwarii. | Fi.Cp3II |
| 40 PLN | |
21244 |
1940 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym I z obiegu pocztowego z Warszawy do Dęblina. | Fi.Cp3II |
| 40 PLN | |