Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
41693 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964" w pasku, gwarancja. | Fi.1365 B1 Mi.1513 |
| 20 PLN | |
41694 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 40 PLN | |
41695 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty. | Fi.1365 B1, B5, B Mi.1513 |
| 50 PLN | |
41696 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64". | Fi.1365B1 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
41697 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE". | Fi.1365B5 Mi.1513 |
| 15 PLN | |
41698 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64". | Fi.1365s Mi.1513 |
| 20 PLN | |
41699 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem". | Fi.1365t Mi.1513 |
| 20 PLN | |
41700 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku. | Fi.1372-3 Mi.1520-1 |
| 50 PLN | |
41701 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964". | Fi.1375 B1 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
41702 |
1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami. | Fi.1384-88Pw Mi.1533-37Zf |
| 20 PLN | |
41703 |
1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste, kasowane z pełną oryginalną gumą. | Fi.1392-1403 Mi.1541-52 |
| 350 PLN | |
41704 |
1964 kwiaty ogrodów, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie. | Fi.1392-1403 ark. Mi.1541-52 |
| 300 PLN | |
41705 |
1964 kwiaty ogrodowe, arkusik znaczka za 90 gr. ze spektakularnym błędem w procesie wykończenia produkcji - podwójnym ząbkowaniem grzebieniowym na górnym marginesie, gwarancja firmowa. | Fi.1397 ark. Mi.1546 |
| 250 PLN | |
41706 |
1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie. | Fi.1404-11 ark. Mi.1553-60 |
| 441 PLN SOLD | |
41707 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 3a |
| 400 PLN | |
41708 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 5d |
| 400 PLN | |
41709 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 85 PLN | |
41710 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 35 PLN | |
41711 |
1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 55 PLN | |
41712 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
41713 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-). | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 90 PLN | |
41714 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 3 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 4 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 70 PLN | |
41715 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) B Mi.Bl.31 |
| 80 PLN | |
41716 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 200 PLN | |
41717 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", dodatkowo znaczki 1 i 4 z napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 intensywnie czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 150 PLN | |
41718 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.41 FDC Mi.Bl.32 |
| 90 PLN | |
41719 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
41720 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
41721 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 70 PLN | |
41722 |
1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 160 PLN | |
41723 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
41724 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
41725 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok kasowany (Fi.60.-) | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 40 PLN | |
41726 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.bl.42 MK1 (31) Mi.Bl.34 |
| 150 PLN | |
41727 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą - bardzo rzadka odmiana numeratora "gwiazdka ośmioramienna zamiast sześcioramiennej". | Fi.bl.42 MK2 (31) Mi.Bl.34 |
| 240 PLN | |
41728 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.43 Mi.Bl.33 |
| 10 PLN | |
41729 |
1964 "WYDAWNICTWA CZASOPISM/ TECHNICZNYCH/ WARSZAWA CZACKIEGO 3/5" - 20 gr frankatura mechaniczna Warszawa 1 WR-197, druki wysłane 28.7 z Warszawy do Krakowa, na odwrocie koperty notatki. | |
| 20 PLN | |
41730 |
1964 "VISIT POLAND/ ZWIEDZAJ POLSKĘ" - 1,55 zł frankatura mechaniczna, Warszawa 1 Wr-162, list polecony wysłany 4.5 z Warszawy do Krakowa; dekoracyjny całość. | |
| 30 PLN | |
41731 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 30 PLN | |
41732 |
1964 "Wodzowie" przesunięcia znaczków - zestaw 4 arkusików pamiątkowych z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, ostemplowanych 18.X w Lublinie kasownikiem wystawowym; na pierwszej kopercie znaczek za 25 gr przesunięty w dół, na drugiej znaczek za 25 groszy przesunięty w górę, a za 50 gr lekko w dół, na trzeciej znaczek za 50 gr lekko przesunięty w dół, a na czwartej znaczki w położeniu prawidłowym - za to (szczególnie zielony) w intensywnych odcieniach barw, bardzo ciekawe. | |
| 200 PLN | |