The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 96. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
41693

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964" w pasku, gwarancja.

Fi.1365 B1
Mi.1513 
20 PLN
41694

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
40 PLN
41695

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
50 PLN
41696

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
41697

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE".

Fi.1365B5
Mi.1513
15 PLN
41698

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
41699

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
41700

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku.

Fi.1372-3
Mi.1520-1
50 PLN
41701

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
41702

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
20 PLN
41703

1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste, kasowane z pełną oryginalną gumą.

Fi.1392-1403
Mi.1541-52
350 PLN
41704

1964 kwiaty ogrodów, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie.

Fi.1392-1403 ark.
Mi.1541-52
300 PLN
41705

1964 kwiaty ogrodowe, arkusik znaczka za 90 gr. ze spektakularnym błędem w procesie wykończenia produkcji - podwójnym ząbkowaniem grzebieniowym na górnym marginesie, gwarancja firmowa.

Fi.1397 ark.
Mi.1546
250 PLN
41706

1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie.

Fi.1404-11 ark.
Mi.1553-60
441 PLN
SOLD
41707

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 3a
400 PLN
41708

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 5d
400 PLN
41709

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
85 PLN
41710

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
41711

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
55 PLN
41712

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
41713

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
41714

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 3 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 4 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
70 PLN
41715

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
80 PLN
41716

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31 
200 PLN
41717

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", dodatkowo znaczki 1 i 4 z napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 intensywnie czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
150 PLN
41718

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
90 PLN
41719

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
41720

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
41721

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
70 PLN
41722

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
160 PLN
41723

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
41724

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
41725

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok kasowany (Fi.60.-)

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
40 PLN
41726

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.bl.42 MK1 (31)
Mi.Bl.34 
150 PLN
41727

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą - bardzo rzadka odmiana numeratora "gwiazdka ośmioramienna zamiast sześcioramiennej".

Fi.bl.42 MK2 (31)
Mi.Bl.34
240 PLN
41728

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.43
Mi.Bl.33
10 PLN
41729

1964 "WYDAWNICTWA CZASOPISM/ TECHNICZNYCH/ WARSZAWA CZACKIEGO 3/5" - 20 gr frankatura mechaniczna Warszawa 1 WR-197, druki wysłane 28.7 z Warszawy do Krakowa, na odwrocie koperty notatki.


20 PLN
41730

1964 "VISIT POLAND/ ZWIEDZAJ POLSKĘ" - 1,55 zł frankatura mechaniczna, Warszawa 1 Wr-162, list polecony wysłany 4.5 z Warszawy do Krakowa; dekoracyjny całość.


30 PLN
41731

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64.


30 PLN
41732

1964 "Wodzowie" przesunięcia znaczków - zestaw 4 arkusików pamiątkowych z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, ostemplowanych 18.X w Lublinie kasownikiem wystawowym; na pierwszej kopercie znaczek za 25 gr przesunięty w dół, na drugiej znaczek za 25 groszy przesunięty w górę, a za 50 gr lekko w dół, na trzeciej znaczek za 50 gr lekko przesunięty w dół, a na czwartej znaczki w położeniu prawidłowym - za to (szczególnie zielony) w intensywnych odcieniach barw, bardzo ciekawe.


200 PLN