41613 |
| 35 PLN | |
41614 |
| 50 PLN | |
41615 |
| 100 PLN | |
41616 |
| 40 PLN | |
41617 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.40.-). | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 30 PLN | |
41618 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.64.-), czyste. | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 60 PLN | |
41619 |
1963 wielcy Polacy III, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.7, w parce rozdzielonej międzypolem, gwarancja i opis. | Fi.1264 Mi.1412 |
| 400 PLN | |
41620 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusik znaczka za 6,50 zł z pustopolami na górnym marginesie, w arkusikach znaczki z błędami: 1267 B1, B2, 1268 B1, B2, B3, 1269 B1. | Fi.1267-9 ark Mi.1415-7 |
| 360 PLN | |
41621 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie, w arkuszach znaczki z błędem: 1267 B1, 1268 B1, B2, B4. | Fi.1267-9 ark. (1267B1, 1268B1, B2, B4). Mi.1415-7 |
| 75 PLN SOLD | |
41622 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
41623 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
41624 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr., dolny z błędem na poz.17 "E jak Ł w KOSMOSIŁ", gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
41625 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B3 Mi.1416 |
| 50 PLN | |
41626 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
41627 |
| 10 PLN | |
41628 |
| 25 PLN | |
41629 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczki za 6.50 zł. z różnym kolorem tła - różowoczerwonym i czerwonym. | Fi.1269 Mi.1417 |
| 40 PLN | |
41630 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 2 sektorze na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 40 PLN | |
41631 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w narożnych parkach z marginesami skasowana 12.10 dwujęzycznym stemplem okolicznościowym "XIII MISTRZOSTWA EUROPY W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN CHAMPIONNAT D'EUROPE DE BASKETBALL MASCULIN WROCŁAW 4 13.X.1963"; z pełną gumą; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1270-75 Mi.1418-23 |
| 50 PLN | |
41632 |
| 15 PLN | |
41633 |
| 25 PLN | |
41634 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 60 gr z błędem "1863 zamiast 1963" z poz.1 w 1 sektorze na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1272 B1 Mi.1420 |
| 40 PLN | |
41635 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1275 B1 Mi.1423 |
| 50 PLN | |
41636 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, kompletna seria znaczków w arkuszach, w tym za: 60 gr z błędem na poz.13 "dwóch pilotów"; 2,50 zł z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO"; dobry stan zachowania. | Fi.1277-84 Mi.1425-32 |
| 800 PLN | |
41637 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie, w tym dwa znaczki z błędami: 1279 B2 i 1283 B1. | Fi.1277-84 ark. (1279B2, 1283B1) Mi.1425-32 |
| 300 PLN SOLD | |
41638 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, parka znaczków za 60 gr., lewy z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja Krawczyk. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 80 PLN | |
41639 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusik sprzedażny znaczka za 60 gr., znaczek z poz. 13 z błędem "dwóch pilotów". | Fi.1279 ark. B2 Mi.1427 |
| 50 PLN SOLD | |
41640 |
| 40 PLN | |
41641 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, znaczek z pustopolem. | Fi.1287 Mi.1416 |
| 25 PLN | |
41642 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
41643 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 |
| 15 PLN | |
41644 |
| 20 PLN | |
41645 |
1963 zdobywanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie, w arkuszach znaczki z błędami: 1294 B1, 1295 B1, B2, 1296 B2. | Fi.1289-98 ark. (1294B1, 1295B1, B2, 1296B2) Mi.1437-46 |
| 300 PLN SOLD | |
41646 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1295 B1 Mi.1443 |
| 40 PLN | |
41647 |
1963 Zdobywanie kosmosu, czworoblok znaczków za 1,55 zł., lewy dolny z błędem z poz.16 "wgięta kopuła", gwarancja Falkowski. | Fi.1295 B1 Mi.1443 |
| 40 PLN | |
41648 |
| 25 PLN | |
41649 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
41650 |
1963 badanie kosmosu, znaczek za 6,50 zł na liście poleconym z Poznania do Niemiec, na odwrocie stempel tranzytowy z Warszawy. | Fi.1298 Mi.1446 |
| 25 PLN SOLD | |
41651 |
1963 Konie polskie, frankatura wielokolorowa - dekoracyjnie ofrankowany list polecony, opłacony zgodnie z taryfą, wysłany 29.4.64 z Chorzowa do Frankfurtu nad Menem, na odwrocie datownik przejściowy Warszawa 3; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.1299, 1303, 1304, 1305, 1306 Mi.1447, 1451, 1452, 1453, 1454 |
| 50 PLN SOLD | |
41652 |
| 20 PLN | |