The new auction will start soon

Auction 95. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
33052

1983 40. rocznica powstania Armii Ludowej, znaczek z lekkim przesunięciem koloru czarnego w bok na emblemacie.

Fi.2749
Mi.2897 
10 PLN
33053

1984 rocznik znaczków czystych (Fi.49,60).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
30 PLN
33054

1984 rocznik kopert FDC (bez bl.125; Fi.55,60).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
60 PLN
33055

1984 kompletny rocznik.

Fi.2751-2811, bl.124-5
Mi.2899-2959, Bl.94-95
50 PLN
33056

1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, znaczek w dwóch odmianach barw niebieskich.

Fi.2764
Mi.2912
10 PLN
33057

1984 letnie Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, znaczek bez druku barwy niebieskiej i żółtej, dla porównania poniżej normalny znaczek.

Fi.2765MK1
Mi.2913F
450 PLN
SOLD
33058

1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, znaczek z przesuniętym drukiem kilku kolorów - wielokrotne postacie zawodników, gwarancja Jungjohann.

Fi.2765MK2
Mi.2913
350 PLN
33059

1984 letnie Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów, dla porównania poniżej normalny znaczek, gwarancja Petriuk.

Fi.2765MK3
Mi.2913
160 PLN
SOLD
33060

1984 40. rocznica Powstania Warszawskiego, parka znaczków z przesuniętą perforacją. Interesujące do zbiorów Powstania Warszawskiego, gdzie w wydaniach powojennych brakuje ciekawych walorów.

Fi.2782
Mi.2930 
300 PLN
33061

1984 Chronione zwierzęta futerkowe, 4 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.1,6,11,16,21,26,31,36,41,46 "pionowe kreski od zadu do ogona"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja.

Fi.2798
Mi.2946
100 PLN
33062

1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 372 złote; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
230 PLN
33063

1985 rocznik kopert FDC (bez bl.: 126II(82II), 127II(83II); Fi.58,90).

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
70 PLN
33064

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.64,10).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
40 PLN
33065

1985 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z lekko zdwojonym drukiem i przesuniętą perforacją.

Fi.2812MK
Mi.2960
20 PLN
33066

1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2819 B1, B2
Mi.2967
70 PLN
33067

1985 głowy wawelskie, znaczek z niespasowanym drukiem barw, dla porównania po lewej normalny znaczek.

Fi.2838MK
Mi.2986
60 PLN
33068

1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2845-8 ark.
Mi.2993-96
80 PLN
33069

1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2856
Mi.3004
50 PLN
33070

1985 SOLIDARNOŚĆ - "Sierpień '80-'85" Poczta wydawców, czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania.


40 PLN
33071

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


30 PLN
33072

1985 seria poczty podziemnej Solidarności regionu Śląsko - Dąbrowskiego upamiętniające ofiary "procesu szesnastu"w Moskwie na Łubiance.


65 PLN
33073

1985 seria poczty polowej Solidarności Małopolska.


180 PLN
33074

1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.58.-).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
33075

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.75,50).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
45 PLN
33076

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste.

Fi.2881-84
Mi.3029-32
30 PLN
33077

1986 poczet królów polskich, parka znaczków z przesuniętym w poziomie perforacją wchodzącą na rysunek znaczka.

Fi.2918MK
Mi.3066
75 PLN
SOLD
33078

1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN".

Fi.bl.19B1
Mi.Bl.99 
20 PLN
33079

1986 Światowy Dzień Poczty, blok na kopercie FDC, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia Muzeum Poczty i Telekomunikacji urzędu Wrocław 1 skasowana datownikiem okolicznościowym, trudna do zdobycia koperta FDC, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.bl.131 (87)
Mi.Bl.101
150 PLN
33080

1986 Poczta Harcerska zorganizowana z okazji 70 lat Otwocka, specjalna karta ostemplowana 11.XII datownikiem pamiątkowym; temat - HARCERSTWO.


10 PLN
33081

1987 10-lecie polskiej stacji antarktycznej im. H. Arctowskiego, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2928-33 ark.
Mi.3047-81
150 PLN
33082

1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.64.-).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
55 PLN
33083

1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.233,60).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
150 PLN
33084

1987 10-leciepolskiej stacji antarktycznej im. H. Arctowskiego, parka znaczków z silnie przesuniętą perforacją.

Fi.2928MK
Mi.3076
300 PLN
SOLD
33085

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczki z pustopolem u dołu i góry, czyste.

Fi.2940
Mi.3088
20 PLN
33086

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek, czyste.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
33087

1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny.

Fi.2951-2
Mi.3099-100 
20 PLN
33088

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III
Mi.3099-100
50 PLN
33089

1987 wojna obronna 1939 roku, seria, znaczek z błędem "ścięte d w pod".

Fi.2965 B2 (2965-7)
20 PLN
33090

1987 Światowy Dzień Poczty, marginesowy znaczek 15 zł. z wzajemnym przesunięciem walców konturującego i tonującego, co daje efekt podwójnego druku barw zielonkawooliwkowej i jasnofioletowej, gwarancja.

Fi.2975 MK
Mi.3123
400 PLN
33091

1987 Poczet królów i książąt polskich (II) - Bolesław Chrobry znaczki z przywieszkami i pustopolami z lewej i prawej strony.

Fi.2983
Mi.3131
20 PLN