Page:
Postcards from Polish territory
Poz# Features Catalog Description Actual price
17325

1900 około, widokówka z serii Z pamiętników J.C.Paska, czysta.

50 PLN
17326

1900 około, widokówka z serii Z pamiętników J.C.Paska, czysta.

35 PLN
17327

1900 około, widokówka Jenerał Józef Bem, Gubernator Siedmiogrodu i Banatu 1849, autor Kajetan Saryusz-Wolski, czysta.

50 PLN
17328

1904 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
17329

1904 widokówka Kamieniec Podolski - katedra katolicka, z obiegu, słabszy stan zachowania.

80 PLN
17330

1905 widokówka na czerwonym kartonie z artystycznie wykonanym sucho tłoczonym herbem powstańczym z okresu Powstania Styczniowego 1863 roku, z obiegu, doskonały stan zachowania.

200 PLN
17331

1905 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN
17332

1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - zabudowania przy Instytucie, czysta, doskonały stan zachowania.

120 PLN
17333

1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - Internat Studencki, czysta, doskonały stan zachowania.

100 PLN
17334

1905 widokówka z Skwierzyny (Schwerin an der Warthe), długi adres , gruss aus.

110 PLN
17335

1906 widokówka Sopot (Ansicht von der Königshöhe), z obiegu.

80 PLN
17336

1906 widokówka Łowicz - Kolegiata, nakład K.Rybackiego w Łowiczu, czysta, dobry stan zachowania.

60 PLN
17337

1906 widokówka Lwów - góra piaskowa, wydanie Salon Malarstwa Polskiego Kraków, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
17338

1907 widokówka Ogólny widok Św.Krzyża, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

50 PLN
17339

1907 widokówka Słowik pod Kielcami, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

60 PLN
17340

1907 widokówka Wilno - dwa orły, nakład A.Fialko Wilno, czysta, doskonały stan zachowania.

60 PLN
17341

1910 widokówka Krynica (Statua Matki Boskiej w parku), z obiegu.

25 PLN
17342

1910 widokówka Skarżysko - ogólny widok, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

50 PLN
17343

1913 widokówka Mińsk (Kościół w Mińsku Gubernialnym), karta litograficzna, czysta.

150 PLN
17344

1913 widokówka Gdańsk (ulica Piwna - Jopengasse), z obiegu.

20 PLN
17345

1913 widokówka Pozdrowienie z Sosnowca, z obiegu.

120 PLN
17346

1914 około, widokówka Skalmierzyce (dworzec kolejowy i poczta), czysta.

70 PLN
17347

1914 widokówka z Poznania.

10 PLN
17348

1914 Mysłowice widokówka przedstawiająca most kolejowy na granicy Rosyjsko - Austriackiej.

40 PLN
17349

1915 widokówka Poznań, z obiegu.

20 PLN
17350

1915 widokówka łódzkie bony, czysta.

150 PLN
17351

1916 widokówka Warszawa (pomnik króla Sobieskiego), czysta.

30 PLN
17352

1916 pamiątka wielkiej kwesty ogólnokrajowej pod hasłem "Ratujcie dzieci", dekoracyjne patriotyczne wydawnictwo (nie widokówka), nakładem Łódzkiej Okręgowej Rady Opiekuńczej; litografia.

100 PLN
17353

1916 widokówka Nowogródek, czysta.

25 PLN
17354

1916 około, widokówka Częstochowa Ganek na zewnętrznej ścianie szczytowej kaplicy Matki Boskiej), karta litograficzna, czysta.

80 PLN
17355

1916 około, widokówka Pieskowa Skała, wydanie Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, serya VI - 6, czysta.

60 PLN
17356

1916 około, widokówka Ziębice (Münsterberg), czysta.

50 PLN
17357

1916 widokówka Gdańsk, z obiegu.

25 PLN
17358

1917 widokówka Wilno (ulica Świętojerska), czysta.

35 PLN
17359

1917 około, widokówka z serii Królowa Jadwiga, czysta.

30 PLN
17360

1917 widokówka z Warszawy.

50 PLN
17361

1918 widokówka Grodno, czysta.

25 PLN
17362

1918 widokówka Wilno, czysta.

35 PLN
17363

1918 widokówka Grodno (Dolina Szwajcarska), czysta.

45 PLN
17364

1918 widokówka Grodno (Wąwóz), czysta.

50 PLN