The auctions ends in:

Page:
Postcards from Polish territory
Poz# Features Catalog Description Actual price
17325

1900 około, widokówka z serii Z pamiętników J.C.Paska, czysta.

50 PLN

17326

1900 około, widokówka z serii Z pamiętników J.C.Paska, czysta.

35 PLN

17327

1900 około, widokówka Jenerał Józef Bem, Gubernator Siedmiogrodu i Banatu 1849, autor Kajetan Saryusz-Wolski, czysta.

50 PLN

17328

1904 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN

17329

1904 widokówka Kamieniec Podolski - katedra katolicka, z obiegu, słabszy stan zachowania.

80 PLN

17330

1905 widokówka na czerwonym kartonie z artystycznie wykonanym sucho tłoczonym herbem powstańczym z okresu Powstania Styczniowego 1863 roku, z obiegu, doskonały stan zachowania.

200 PLN

17331

1905 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN

17332

1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - zabudowania przy Instytucie, czysta, doskonały stan zachowania.

120 PLN

17333

1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - Internat Studencki, czysta, doskonały stan zachowania.

100 PLN

17334

1905 widokówka z Skwierzyny (Schwerin an der Warthe), długi adres , gruss aus.

110 PLN

17335

1906 widokówka Sopot (Ansicht von der Königshöhe), z obiegu.

80 PLN

17336

1906 widokówka Łowicz - Kolegiata, nakład K.Rybackiego w Łowiczu, czysta, dobry stan zachowania.

60 PLN

17337

1906 widokówka Lwów - góra piaskowa, wydanie Salon Malarstwa Polskiego Kraków, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN

17338

1907 widokówka Ogólny widok Św.Krzyża, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

50 PLN

17339

1907 widokówka Słowik pod Kielcami, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

60 PLN

17340

1907 widokówka Wilno - dwa orły, nakład A.Fialko Wilno, czysta, doskonały stan zachowania.

60 PLN

17341

1910 widokówka Krynica (Statua Matki Boskiej w parku), z obiegu.

25 PLN

17342

1910 widokówka Skarżysko - ogólny widok, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

50 PLN

17343

1913 widokówka Mińsk (Kościół w Mińsku Gubernialnym), karta litograficzna, czysta.

150 PLN

17344

1913 widokówka Gdańsk (ulica Piwna - Jopengasse), z obiegu.

20 PLN

17345

1913 widokówka Pozdrowienie z Sosnowca, z obiegu.

120 PLN

17346

1914 około, widokówka Skalmierzyce (dworzec kolejowy i poczta), czysta.

70 PLN

17347

1914 widokówka z Poznania.

10 PLN

17348

1914 Mysłowice widokówka przedstawiająca most kolejowy na granicy Rosyjsko - Austriackiej.

40 PLN

17349

1915 widokówka Poznań, z obiegu.

20 PLN

17350

1915 widokówka łódzkie bony, czysta.

150 PLN

17351

1916 widokówka Warszawa (pomnik króla Sobieskiego), czysta.

30 PLN

17352

1916 pamiątka wielkiej kwesty ogólnokrajowej pod hasłem "Ratujcie dzieci", dekoracyjne patriotyczne wydawnictwo (nie widokówka), nakładem Łódzkiej Okręgowej Rady Opiekuńczej; litografia.

100 PLN

17353

1916 widokówka Nowogródek, czysta.

25 PLN

17354

1916 około, widokówka Częstochowa Ganek na zewnętrznej ścianie szczytowej kaplicy Matki Boskiej), karta litograficzna, czysta.

80 PLN

17355

1916 około, widokówka Pieskowa Skała, wydanie Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, serya VI - 6, czysta.

60 PLN

17356

1916 około, widokówka Ziębice (Münsterberg), czysta.

50 PLN

17357

1916 widokówka Gdańsk, z obiegu.

25 PLN

17358

1917 widokówka Wilno (ulica Świętojerska), czysta.

35 PLN

17359

1917 około, widokówka z serii Królowa Jadwiga, czysta.

30 PLN

17360

1917 widokówka z Warszawy.

50 PLN

17361

1918 widokówka Grodno, czysta.

25 PLN

17362

1918 widokówka Wilno, czysta.

35 PLN

17363

1918 widokówka Grodno (Dolina Szwajcarska), czysta.

45 PLN

17364

1918 widokówka Grodno (Wąwóz), czysta.

50 PLN