The auctions ends in:

Page:
Pope John Paul II
Poz# Features Catalog Description Actual price
8373

1974 koperta pierwszego dnia obiegu poczty watykańskiej zaadresowana do kardynała Karola Wojtyły.

50 PLN
8374
Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

50 PLN
8375
Fi.bl.62b, bl.89, Cp950-8

1979-87 zestaw czterech kopert FDC i dziewięciu całostek z okazji wizyt Jana Pawła II w Polsce, w tym srebrny blok 62.

40 PLN
8376
Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

50 PLN
8377

1979 koperta okolicznościowa wizyty Jana Pawła II w Meksyku.

20 PLN
8378

1979 wizyta Jana Pawła II w Stanach Zjednoczonych.

30 PLN
8379

Mi.782-83

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.

1 200 PLN
8380

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.

20 PLN
8381

1982 wizyta papieża Jana Pawła II w Hiszpanii, zestaw 8 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi.

120 PLN
8382

Mi.830

1983 Rok Święty, znaczek z Papieżem Janem Pawłem II na kopercie FDC poczty Księstwa Liechtenstein.

20 PLN
8383

Mi.Klb.696 

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Belize.

30 PLN
SOLD
8384

1983 pielgrzymka Jana Pawła II do Lourdes.

20 PLN
8385

Mi.1367

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Korei Południowej.

30 PLN
8386

1984 papieska msza święta "Manifesto dello Sport" na stadionie olimpijskim w Rzymie.

25 PLN
8387

1984 II wizyta Jana Pawła II w Polsce, ozdobna papeteria.

10 PLN
8388

1984 seria wydania poczty Watykanu w okolicznościowym karnecie.

25 PLN
8389

Mi.1090-92, Bl.24

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II Kamerunie.

50 PLN
8390

Mi.1250

1985 wizyta Jana Pawła II w Holandii.

20 PLN
8391

Mi.2218

1985 wizyta Jana Pawła II w Belgii.

20 PLN
8392

1985 koperta okolicznościowa poczty watykańskiej.

15 PLN
8393

Mi.844-6, Bl.49 

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na Saint Lucia.

50 PLN
8394

Mi.1335

1986 wizyta Jana Pawła II w Peru.

10 PLN
8395
Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

50 PLN
8396
Fi.Cp950-58

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

40 PLN
8397
Fi.Cp950-58

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki.

40 PLN
8398
Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

200 PLN
8399

1987 wizyta Jana Pawła II w Niemczech, karnet okolicznościowy.

25 PLN
8400

Mi.952-6

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej.

30 PLN
8401

1989 stempel okolicznościowy poczty watykańskiej z okazji wizyty Jana Pawła II w Indonezji, Korei Południowej i Mauritiusie.

40 PLN
8402

Mi.577-78

1990 wizyta Jana Pawła II na wyspach Zielonego Przylądka.

30 PLN
8403

1993 Watykan, karta pocztowa z Janem Pawłem II ostemplowana okolicznościowo z okazji Wystawy Filatelistycznej "POLSKA'93".

20 PLN
8404

2002 koperta pierwszego dnia obiegu poczty Watykanu.

20 PLN
8405
Fi.3867
Mi.4017 

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie wspólne z pocztą Watykanu, samoprzylepny znaczek na srebrnej folii, czysty w specjalnym etui.

20 PLN
8406
Fi.3867-92
Mi.4017-42

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Polskiej, komplet 6 kopert FDC.

120 PLN
8407

Mi.1429-53

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Watykanu wspólnie z Pocztą Polską, arkusik czysty.

100 PLN
8408

2003 25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II, koperta FDC wydania okolicznościowego poczty watykańskiej w karnecie.

25 PLN
8409
Fi.bl.150-51
Mi.Klb.4109-16 

2004 karnet - "OSIEM WIZYT DUSZPASTERSKICH OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLSCE", bloki czyste.

50 PLN