The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 90. General Government

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
28757

1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł na poleconej karcie pocztowej wysłanej 26.10 w pierwszym dniu obiegu z Krakowa do Radomia, znaczek unieważniony kasownikiem okolicznościowym; dwa kasowniki odbiorcze Radomia z 28.10 i 30.10; bardzo wysoka wycena katalogowa! walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.125
1 200 PLN
28758

1944 kartka z pierwszego dnia obiegu znaczka z okazji 5-lecia GG.

Fi.125
60 PLN
28759

1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, arkusz w bardzo dobrym stanie.

Fi.65 ark.
480 PLN
28760

1944 5 rocznica utworzenia GG, dwie odmiany znaczka za 10+10 zł na kopertach ostemplowane okolicznościowo 26.10 w Krakowie w pierwszym dniu obiegu.

Fi.125; 38
400 PLN
28761

1944 5. rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł na karcie ostemplowany okolicznościowo 26.10 w pierwszym dniu obiegu.

Fi.125; 38
120 PLN
SOLD
28762

1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł, arkusik - sektor 1, słabszy stan zachowania (prawy górny róg złamany, w trzech miejscach niewielkie przywarcia na gumie) - cena samych znaczków Fi.560.-.

Fi.125a
400 PLN
28763

1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, czworoblok z ciętego arkusika.

Fi.125b
250 PLN
28764

1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł nieząbkowany, arkusik - sektor 3, bardzo dobry stan zachowania (w papierze naturalne wtrącenie, prawy górny narożnik minimalnie słabszy).

Fi.125b nz
500 PLN
28765

1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, znaczek cięty z szerokim prawym marginesem.

Fi.125b nz
50 PLN
28766

1944 kartka nadana w agencji pocztowej w Jabłoni przez Lublin do Krakowa.

Fi.Cp9
35 PLN
28767

1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr fioletowa, karta o sygnaturze I.44 z usterką występującą w części nakładu "kropka pod K i strzaskana lewa nóżka litery R w POSTKARTE", czysta.

Fi.Cp9c
Mi.P12/03
100 PLN
28768

1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr fioletowa karta o sygnaturze I.44, czysta (Mi.30 euro), na odwrocie minimalne ślady podlepek.

Fi.Cp9c
Mi.P12/03 
40 PLN
28769

1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z błędem; czysta (Fi.120 euro).

Fi.Cp9c B
80 PLN
28770

1944 portret Hitlera, karta czysta, dobry stan zachowania.

Fi.Cp10
Mi.P13
10 PLN
28771

1944 portret Hitlera, trzy odmiany karty, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp10
Mi.P13
40 PLN
28772

1944 portret Hitlera, trzy odmiany karty z obiegu; bardzo dobry stan zachowania (Mi.108 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13
150 PLN
28773

1944 portret Hitlera - karta pocztowa, wysłana 28.XI z urzędu Kraków 20 do miejscowości Wojkowitz Komorne (Wojkowice Komorne), dobry stan zachowania (Fi.60,- Mi.40 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13 
50 PLN
28774

1944 całostka z sygnaturą II.44.

Fi.Cp10
10 PLN
28775

1944 kartka z zakopanego do Niemiec, ładnie odbity rzadki kasownik okolicznościowy z Zakopanego "Wintersportplatz Luftkurort", gwarancja Berbeka.

Fi.Cp10, XV
240 PLN
28776

1944 kartka z Zakopanego do Lublina, ładnie odbity rzadki kasownik okolicznościowy z Zakopanego "Wintersportplatz Luftkurort", przesyłka nie doręczona i zwrócona do nadawcy.

Fi.Cp10, XV
150 PLN
28777

1944 niewprowadzone do obiegu znaczki serii obiegowej "widoki", znaczki w bardzo dobrym stanie, fotoatest.

Fi.I-III
4 000 PLN
28778

1944 nakaz płatniczy z zakopanego opłacony znaczkiem urzędowym. Rzadki walor.

Fi.U25
180 PLN
28779

1944 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO POLSKI, list polecony z Czech wysłany 23.III z miejscowości Mnichovo Hradiště (Münchengrätz) do Dąbrowy, na odwrocie nalepki propagandowe Klubu Czeskich Turystów i kasowniki odbiorcze; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.


50 PLN
28780

1944 katalog znaczków polskich i Generalnego Gubernatorstwa wydawnictwa Pionier z Krakowa, 280 stron plus dwa cenniki.


50 PLN
28781

1944 list polecony z Miechowa do Kielc, na odwrocie stempel odbiorczy.


45 PLN