Auction 88. Town postage 1914-1918

8741

Fi.1I
800 PLN
8768

Fi.1P4
8 000 PLN
9033

1915 Warszawa, parka znaczków poczty miejskiej.

30 PLN
9034

1915 Warszawa, znaczek poczty miejskiej, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1ab
55 PLN
9035

Fi.1ba
70 PLN
9036

Fi.1ba
80 PLN
9037

Fi.2b
80 PLN
9038

Fi.2l
Mi.2c
400 PLN
9039

1915 Warszawa, ręczny nadruk nowej wartości 6 groszy/5 gr. typ II, w kolorze lilaczerwonym, połówka znaczka na wycinku z błędem "uszkodzone y", błąd ten spotykamy tylko w II typie nadruku, gwarancja Falkowski.

Fi.3IIba
Mi.3IIaa
60 PLN
9040

Fi.3Iaa
Mi.3baI
250 PLN
9041

1915 Warszawa, znaczek z ręcznym nadrukiem nowej wartości 6 groszy/5 gr. w kolorze czerwonym - typ I (Mi.65 euro), sygnowany, gwarancja Dr.A.Hartman, z opisem Krawczyk.

Fi.3Iaa
Mi.3baI
130 PLN
9042

Fi.4Iba
Mi.4Iaa
60 PLN
9043

Fi.4Iba
Mi.4aa
80 PLN
9044

Fi.5a IIc
50 PLN
9045

Fi.5a IIf
55 PLN
9046

1915 Warszawa, znaczek poczty miejskiej z nadrukiem typ Ic, gwarancja i oznaczenie.

Fi.5a Ic
40 PLN
9047

1915 Warszawa, parka znaczków poczty miejskiej z poz. 23 i 24 z nadrukami typ Ic i IIc, gwarancja i oznaczenie.

Fi.5a Ic, 5a IIc
200 PLN
9048

1915 Warszawa, parka znaczków poczty miejskiej z poz. 31 i 32 z nadrukami typ Ic i IIc, duże podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.5a Ic, 5a IIc
250 PLN
9049

Fi.5a Ie
50 PLN
9050

Fi.5a If
50 PLN
9051

Fi.5a If, 5 IIaf
240 PLN
9052

1915 Warszawa, parka znaczków poczty miejskiej z poz. 31 i 32 z nadrukami typ If i IIf, gwarancja i oznaczenie.

Fi.5a If, 5a IIf
300 PLN
9053

Fi.5b IIc
200 PLN
9054

Fi.5b IIc
200 PLN
9055

Fi.5b Id
50 PLN
9056

Fi.5b Ie
50 PLN
9057

Mi.5
400 PLN
9058

Fi.6-7 Mk
80 PLN
9059

Fi.6b
Mi.5b
40 PLN
9060

Fi.6d
20 PLN
9061

Fi.7-8 nz
60 PLN
9062

1915 Warszawa, nadużycie formy - kiedyś próba nadruku, znaczek przedrukowy z zielonkawym kolorem tła, na tej odmianie znaczków nie przedrukowywano, zwracają uwagę ciekawe uszkodzenia obu cyfr 2, gwarancja Łaszkiewicz.

Mi.7
60 PLN
9063

1915 Warszawa, litograficzny nadruk nowej wartości, makulatura znaczka za 2/10 gr. ze znacznie przesuniętym tłem, lewy znaczek ze skrajem zmatowioną gumą.

Fi.8 MK
Mi.7
80 PLN
9064

1915 Warszawa, karta pocztowa wysłana 3.V z Przemyśla do Warszawy, efektowna pieczęć formacyjna z godłem "K.K. EISENBAHNSICHERUNGS-ABTEILUNG Nr.... in Przemyśl", doręczenie opłacone znaczkiem poczty miejskiej za 6/5 gr unieważnionym datownikiem Poczty Miejskiej z wyróżnikiem "b"; stempelek cenzury przemyskiej; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.10
150 PLN
9065

Fi.2, 27II
100 PLN
9066

1915 Warszawa, miejscowy list doręczony przez pocztę miejska w Warszawie opłacony dodatkowo znaczkiem poczty miejskiej, koperta okupacyjna z nadrukiem Russisch Polen.

Fi.Ckp2I, 5
480 PLN
9067

Fi.I-II P1
3 600 PLN
9068

Fi.I-IIb
800 PLN
9069

Fi.IIb
240 PLN
9070

Fi.IP1, IIP1
3 600 PLN