Auction 88. Polish People's Republic 1952-1989

14802

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

15 PLN
14803

1984 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

10 PLN
14804

25 PLN
14805

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności Walczącej.

30 PLN
14806

25 PLN
14807

1984 ks. Jerzy Popiełuszko, blok podziemnej poczty Solidarności.

61 PLN
14808

1984 więzień sumienia Janusz Pałubicki, znaczek podziemnej poczty Solidarności.

20 PLN
14809

1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 372 złote; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
230 PLN
14810

1985 rocznik kopert FDC (bez bl.125II(82II), bl.126II(83II); Fi.58,90).

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
30 PLN
14811

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.63,90).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
35 PLN
14812

1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2819 B1, B2
Mi.2967
70 PLN
14813

1985 40. rocznica Marynarki Wojennej, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2837 ark.
Mi.2985
70 PLN
14814

1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2845-8 ark.
Mi.2993-96
90 PLN
14815

1985 40-lecie fabryki taboru kolejowego PAFAWAG we Wrocławiu, znaczek makulaturowy bez druku barwy oliwkowej i brązowej, nie katalogowane, gwarancja Berbeka.

Fi.2845MK
Mi.2963
700 PLN
14816

1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2856
Mi.3004
40 PLN
14817

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
14818

25 PLN
14819

25 PLN
14820

15 PLN
14821

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

30 PLN
14822

30 PLN
14823

30 PLN
14824

20 PLN
14825

30 PLN
14826

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności Walczącej.

25 PLN
14827

30 PLN
14828

30 PLN
14829

25 PLN
14830

65 PLN
14831

1985 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
14832

1985 seria okolicznościowa podziemnej poczty Solidarności Walczącej z Wrocławia.

50 PLN
14833

1985 wydawnictwo okolicznościowa podziemnej poczty Solidarności, utlenienia farby w kolorze złotym.

15 PLN
14834

1985 wydawnictwo okolicznościowe podziemnej poczty Solidarności.

50 PLN
14835

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności - poczta niepokornych.

15 PLN
14836

1985 wydawnictwo okolicznościowa podziemnej poczty Solidarności z okazji protestu głodowego w Bieżanowie.

20 PLN
14837

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności w Nowej Hucie.

15 PLN
14838

1986 rocznik kopert FDC (bez bl.127-8(84-5), bl.86, bl.130(87); Fi.58.-).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
14839

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.74,20).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
40 PLN
14840

Fi.2866-67
Mi.3014-15
60 PLN
14841

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste.

Fi.2881-84
Mi.3029-32
30 PLN