14803 |
1984 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 10 PLN | |
14804 |
| 25 PLN | |
14805 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności Walczącej. | |
| 30 PLN | |
14806 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 25 PLN | |
14807 |
1984 ks. Jerzy Popiełuszko, blok podziemnej poczty Solidarności. | |
| 61 PLN SOLD | |
14808 |
1984 więzień sumienia Janusz Pałubicki, znaczek podziemnej poczty Solidarności. | |
| 20 PLN | |
14809 |
| 230 PLN | |
14810 |
1985 rocznik kopert FDC (bez bl.125II(82II), bl.126II(83II); Fi.58,90). | Fi.2812-bl.83I Mi.2960-Bl.97I |
| 30 PLN | |
14811 |
1985 rocznik znaczków czystych (Fi.63,90). | Fi.2812-bl.126II (83II) Mi.2960-Bl.97II |
| 35 PLN | |
14812 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2819 B1, B2 Mi.2967 |
| 70 PLN | |
14813 |
| 70 PLN | |
14814 |
| 90 PLN | |
14815 |
1985 40-lecie fabryki taboru kolejowego PAFAWAG we Wrocławiu, znaczek makulaturowy bez druku barwy oliwkowej i brązowej, nie katalogowane, gwarancja Berbeka. | Fi.2845MK Mi.2963 |
| 700 PLN | |
14816 |
| 40 PLN | |
14817 |
1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 25 PLN | |
14818 |
| 25 PLN | |
14819 |
| 25 PLN | |
14820 |
| 15 PLN | |
14821 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
14822 |
| 30 PLN | |
14823 |
| 30 PLN | |
14824 |
| 20 PLN | |
14825 |
| 30 PLN | |
14826 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności Walczącej. | |
| 25 PLN | |
14827 |
| 30 PLN | |
14828 |
| 30 PLN | |
14829 |
| 25 PLN | |
14830 |
| 65 PLN | |
14831 |
1985 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności. | |
| 25 PLN | |
14832 |
1985 seria okolicznościowa podziemnej poczty Solidarności Walczącej z Wrocławia. | |
| 50 PLN | |
14833 |
1985 wydawnictwo okolicznościowa podziemnej poczty Solidarności, utlenienia farby w kolorze złotym. | |
| 15 PLN | |
14834 |
1985 wydawnictwo okolicznościowe podziemnej poczty Solidarności. | |
| 50 PLN | |
14835 |
1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności - poczta niepokornych. | |
| 15 PLN | |
14836 |
1985 wydawnictwo okolicznościowa podziemnej poczty Solidarności z okazji protestu głodowego w Bieżanowie. | |
| 20 PLN | |
14837 |
1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności w Nowej Hucie. | |
| 15 PLN | |
14838 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.127-8(84-5), bl.86, bl.130(87); Fi.58.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
14839 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.74,20). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 40 PLN | |
14840 |
1986 Kometa Halley,a, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, boczne marginesy zgięte pionowo. | Fi.2866-67 Mi.3014-15 |
| 60 PLN | |
14841 |
| 30 PLN | |
14842 |
1986 Światowy Dzień Poczty, blok na kopercie FDC, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia Muzeum Poczty i Telekomunikacji urzędu Wrocław 1 skasowana datownikiem okolicznościowym, trudna do zdobycia koperta FDC, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.131 (87) Mi.Bl.101 |
| 150 PLN | |