14763 |
1982-1984 TOM XV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 160 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2644-2811 Mi.2792-2959 |
| 90 PLN | |
14764 |
1982 formularz Poczty Harcerskiej organizowanej w Tomaszowie Mazowieckim ostemplowany okolicznościowo; temat - HARCERSTWO. | Fi. 2646 Mi.2794 |
| 10 PLN | |
14765 |
| 250 PLN | |
14766 |
| 15 PLN | |
14767 |
1982 stare miasta nad Wisłą, parka znaczków z przesuniętą perforacją. | Fi.2686MK |
| 40 PLN | |
14768 |
1982 50-lecie zwycięstwa Challengu, blok z błędem "przerwana trasa Madryt - Pau", gwarancja. | Fi.bl.117 B (73) Mi.Bl.87 |
| 20 PLN | |
14769 |
1982-92 zestaw bloków i arkusza. | Fi.bl.119, 3195-200 ark., bl. 145, bl.149 Mi.Bl.89, 3343-8, Bl.115, Bl.119 |
| 20 PLN | |
14770 |
1982 list z Niemiec do Polski z różowymi dla korespondencji z zagranicy stemplami cenzury stanu wojennego; OCENZUROWANO i URZĄD CENZURY 718. | |
| 15 PLN | |
14771 |
1982 list z Szwajcarii do Polski z różowymi dla korespondencji z zagranicy stemplami cenzury stanu wojennego; OCENZUROWANO i URZĄD CENZURY 668. | |
| 15 PLN | |
14772 |
1982 znaczki podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
14773 |
1982 znaczek podziemnej poczty Solidarności. | |
| 25 PLN | |
14774 |
1983 rocznik kopert FDC (bez bl.121(78); Fi.52,20). | Fi.2700-50 Mi.2848-98 |
| 35 PLN | |
14775 |
1983 rocznik znaczków czystych (Fi.50,80). | Fi.2700-50 Mi.2848-98 |
| 30 PLN | |
14776 |
1983 kompletny rocznik w parkach. | Fi.2700-50, bl.121-123 Mi.2848-98, Bl.91-93 |
| 120 PLN | |
14777 |
1983 40.rocznica powstania w getcie warszawskim, znaczek za 6 zł z błędem występującym na poz.6 w części nakładu "odwrócone C zamiast O w ŻOB na przywieszce", czysty w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.2718PW B1 Mi.2866 |
| 40 PLN | |
14778 |
1983 750-lecie nadania praw miejskich Toruniowi, czworoblok z pustopolami na górnym marginesie. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 25 PLN | |
14779 |
1983 40-lecie LWP, parka - znaczek makulaturowy z zaplamieniem farbą czerwoną oraz znaczek normalny. Mimo,że bład ma charakter przypadkowej usterki druku jest on znany i wystąpił prawdopodobnie w kilku arkuszach. | Fi.2737MK Mi.2885 |
| 50 PLN | |
14780 |
| 10 PLN | |
14781 |
1983 300-lecie Odsieczy Wiedeńskiej Wystawa Filatelistyczna, koperty okolicznościowe. | |
| 20 PLN | |
14782 |
1983 Madonny Polskie, blok wydania podziemnej poczty Solidarności. | |
| 40 PLN | |
14783 |
1983 generałowie niepodległej Polski, blok wydania podziemnej poczty Solidarności. | |
| 30 PLN | |
14784 |
1983 seria znaczków wydania poczty podziemnej Solidarności Walczącej. | |
| 35 PLN | |
14785 |
1984 "MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY" Bydgoszcz 1, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 12.09; temat - SZACHY. | Fi. 2562 Mi.2710 |
| 10 PLN | |
14786 |
1984 rocznik kopert FDC (bez bl.124(81); Fi.55,60). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 50 PLN | |
14787 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.49,60). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 25 PLN | |
14788 |
1984 kompletny rocznik. | Fi.2751-2811, bl.124-5 Mi.2899-2959, Bl.94-95 |
| 50 PLN | |
14789 |
1984 wystawa filatelistyczna Hiszpania 84, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 8". | Fi.2764B1 Mi.2912 |
| 10 PLN | |
14790 |
1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, znaczek makulaturowy z przesuniętym drukiem kolorów. | Fi.2765MK Mi.2913 |
| 110 PLN | |
14791 |
1984 XIX Kongres Światowego Związku Pocztowego w Hamburgu, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, na polu 11 (6 znaczek) "plama między dłonią a spódnicą"; zgięty pionowo, dobry stan zachowania. | Fi.2772 B1 Mi.2920 |
| 60 PLN | |
14792 |
1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek czterech sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 30 PLN | |
14793 |
1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, dwie sztuki z numerami wydrukowanym na odwrocie w położeniu: normalnym i "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka; czyste; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 70 PLN | |
14794 |
| 300 PLN | |
14795 |
| 100 PLN | |
14796 |
| 40 PLN SOLD | |
14797 |
1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, "podwójna linia uda", gwarancja i opis Walocha. | Fi.bl.124 Mi.Bl.94 |
| 25 PLN | |
14798 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN SOLD | |
14799 |
1984-5 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
14800 |
| 15 PLN SOLD | |
14801 |
| 15 PLN | |
14802 |
| 15 PLN | |