Auction 88. Polish People's Republic 1952-1989

14763

Fi.2644-2811
Mi.2792-2959
90 PLN
14764

Fi. 2646
Mi.2794
10 PLN
14765

Fi.2661MK
Mi.2809
250 PLN
14766

1982 600 lecie obecności Obrazu Jasnogórskiego, znaczek z błędem "OBLEŻENIE".

Fi.2671 B1
Mi.2819
15 PLN
14767

1982 stare miasta nad Wisłą, parka znaczków z przesuniętą perforacją.

Fi.2686MK
40 PLN
14768

Fi.bl.117 B (73)
Mi.Bl.87
20 PLN
14769

1982-92 zestaw bloków i arkusza.

Fi.bl.119, 3195-200 ark., bl. 145, bl.149
Mi.Bl.89, 3343-8, Bl.115, Bl.119
20 PLN
14770

15 PLN
14771

15 PLN
14772

1982 znaczki podziemnej poczty Solidarności.

15 PLN
14773

1982 znaczek podziemnej poczty Solidarności.

25 PLN
14774

1983 rocznik kopert FDC (bez bl.121(78); Fi.52,20).

Fi.2700-50
Mi.2848-98
35 PLN
14775

1983 rocznik znaczków czystych (Fi.50,80).

Fi.2700-50
Mi.2848-98
30 PLN
14776

1983 kompletny rocznik w parkach.

Fi.2700-50, bl.121-123
Mi.2848-98, Bl.91-93
120 PLN
14777

1983 40.rocznica powstania w getcie warszawskim, znaczek za 6 zł z błędem występującym na poz.6 w części nakładu "odwrócone C zamiast O w ŻOB na przywieszce", czysty w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.2718PW B1
Mi.2866
40 PLN
14778

1983 750-lecie nadania praw miejskich Toruniowi, czworoblok z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.2728
Mi.2876
25 PLN
14779

Fi.2737MK
Mi.2885
50 PLN
14780

Fi.2749
Mi.2897
10 PLN
14781

1983 300-lecie Odsieczy Wiedeńskiej Wystawa Filatelistyczna, koperty okolicznościowe.

20 PLN
14782

1983 Madonny Polskie, blok wydania podziemnej poczty Solidarności.

40 PLN
14783

1983 generałowie niepodległej Polski, blok wydania podziemnej poczty Solidarności.

30 PLN
14784

1983 seria znaczków wydania poczty podziemnej Solidarności Walczącej.

35 PLN
14785

Fi. 2562
Mi.2710
10 PLN
14786

1984 rocznik kopert FDC (bez bl.124(81); Fi.55,60).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
50 PLN
14787

1984 rocznik znaczków czystych (Fi.49,60).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
25 PLN
14788

1984 kompletny rocznik.

Fi.2751-2811, bl.124-5
Mi.2899-2959, Bl.94-95
50 PLN
14789

1984 wystawa filatelistyczna Hiszpania 84, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 8".

Fi.2764B1
Mi.2912
10 PLN
14790

1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, znaczek makulaturowy z przesuniętym drukiem kolorów.

Fi.2765MK
Mi.2913
110 PLN
14791

1984 XIX Kongres Światowego Związku Pocztowego w Hamburgu, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, na polu 11 (6 znaczek) "plama między dłonią a spódnicą"; zgięty pionowo, dobry stan zachowania.

Fi.2772 B1
Mi.2920
60 PLN
14792

Fi.2777
Mi.2925
30 PLN
14793

1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, dwie sztuki z numerami wydrukowanym na odwrocie w położeniu: normalnym i "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka; czyste; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2777
Mi.2925
70 PLN
14794

Fi.2782
Mi.2930
300 PLN
14795

Fi.2798
Mi.2946
100 PLN
14796

Fi.Cp872-78
40 PLN
14797

1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, "podwójna linia uda", gwarancja i opis Walocha.

Fi.bl.124
Mi.Bl.94
25 PLN
14798

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

15 PLN
14799

1984-5 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

30 PLN
14800

15 PLN
14801

15 PLN
14802

15 PLN